Odpowiedz w tym wątku
Strona 87 z 106 PierwszyPierwszy ... 37 77 85 86 87 88 89 97 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 861 do 870 z 1059

Wątek: Nowy klient do pobrania - Dyskusja

  1. #861
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.07.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Kolonia
    Witryna https://www.thesettlersonline.pl chce otworzyć tę aplikację. U mnie to się pokazuje i jak daje otwórz to kierunek POBIERZ GRE...

    Cytat Zamieszczone przez Rafcio_7 Zobacz posta
    szkoda ze u mnie sie nie tworzy C:\Users\Rafał\AppData\Local\Ubisoft\The Settlers Online, ge pobiera kilka minut a instalacja przelatuje 5 sekun ..... i nie ma nic ....
    Rafcio7 u Mnie jest to samo.. a jak sie loguje i chce wejsc odsyła mnie do pobrania gry..masakra
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 22.12.2020 o 06:51 Powód: połączenie postów

  2. #862
    Osadnik
    Dołączył
    28.06.2015
    Posty
    249
    Serwer
    Kolonia
    Słuchajcie: nie wiem czy proponowanie tak wprost aktualizacji systemu do x64 bez ostrzeżenia, jakie to może mieć konsekwencje, jest dobre.
    A konsekwencja może być taka, że update w połowie stanie i klapa. TSO też miało być bezproblemowe.

    Rzecz druga, dla tych, co nie mogą znaleźć lokalizacji folderu, link:

    %AppData%\..\Local\Ubisoft\The Settlers Online

    zawsze zadziała.

  3. #863
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    @Quelec
    Dozwolone jest jedno konto na jednej wersji językowej.

    @wojtasek1970
    Jeśli chcesz grać z synem na jednym komputerze, musisz skontaktować się z Supportem, aby zgłosić dzielenie adresu IP.

    Punkt 3. Zasad Gry:
    Wielokontowość, dzielenie oraz opiekowanie się kontem
    Każdy gracz może posiadać tylko jedno konto. Jeżeli jakaś inna osoba używa tego samego komputera/adresu IP by grać w The Settlers Online, musisz to zgłosić do Supportu.

    Doskonale wiemy, że granie z przyjaciółmi może przynosić wiele zabawy i własnie dlatego nie chcemy wprowadzać zbędnych restrykcji: nawet jeśli z jednego komputera/adresu IP gra kilka osób, to nadal mogą one ze sobą współpracować (m.in.: sprawiedliwy handel, wspólne przygody/wyprawy itd).

    Przypominamy, że dzielenie oraz opiekowanie się kontami innych graczy jest niedozwolone. Przekazywanie swoich danych dostępowych (login i hasło) innym osobom jest również zabronione.
    ===

    Zdajemy sobie sprawę, że wielu użytkowników ma problem z zalogowaniem się do gry i atmosfera jest nerwowa, ale nie zwalnia to Was z przestrzegania zasad.

    Pozdrawiam
    MOD_Victoria



    Połączono tematy. Wpisy dotyczące Linux'a i Mac'a zostały przeniesione do odpowiednich tematów. Posty tego samego użytkownika napisane jeden pod drugim zostały połączone. Posty zawierające treści naruszające regulamin zostały edytowane / skasowane.


    Aktualne rozwiązania:

    1. KLIENT NIE MOŻE ZOSTAĆ ZAKTUALIZOWANY.
    ROZWIĄZANIE

    2. KLIENT NIE REAGUJE (klient nie reaguje)
    Poczekaj, nie klikaj, po 30-60 sekundach gra się załaduje.

    3. WSZYSTKO ZAINSTALOWANE, A JA JESTEM TYLKO WYSYŁANY NA STRONĘ POBIERANIA
    Proszę tam poczekać, w większości przypadków żądanie aktywacji loginu/łącza powinna nastąpić po kilku sekundach.

    4. APLIKACJA ZABLOKOWANA
    Możesz grać przez 1-2 dni i nagle to już nie działa, bo coś zostało zablokowane. W tym przypadku należy przejść do konkretnych programów antywirusowych i sprawdzić, czy nasz plik aplikacji z sekcji AppRoamind został zablokowany. Jeśli tak, musisz go odblokować/dodać do wyjątków. W razie potrzeby należy na chwilę wyłączyć program antywirusowy, aby przetestować, czy gra się uruchomi. Jeśli możesz grać z wyłączonym programem antywirusowym, i nie możesz kiedy go włączysz ponownie, to znaczy, że antywirus zablokował plik.

    5. COŚ POSZŁO NIE TAK - komunikat o błędzie
    Pojawia się przy zamykaniu gry i zostanie sprawdzona. Niektórzy gracze dostają tę wiadomość przy starcie i nie mogą grać. Czy zweryfikowałeś już swoje konto Ubisoft Settlers? Jeśli nie, to jest to zdecydowanie konieczne. Masz e-mail w swojej skrzynce pocztowej lub możesz go wysłać poprzez stronę startową => Mój profil => Wyślij ponownie e-mail (jeśli jeszcze nie zrobiłeś). Nie zapomnij też o całkowitym wylogowaniu się z gry i zalogowaniu ponownie po zweryfikowaniu maila.


    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 22.12.2020 o 19:54

  4. #864
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.01.2013
    Posty
    16
    Serwer
    Czarci Gaj
    witam zmieniłem program do otwarcia client.swf jak mogę to cofnąć

  5. #865
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    18.04.2012
    Posty
    458
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Przeczytałem 89 stron marudzenia. O ile starsze osoby jestem w stanie zrozumieć tak młodszych nie. Śmieszne, siedzą na starych kompach z 32 bitowym systemem, a w kieszeni pewnie najnowszy android, albo iphonik. Aplla też wyzywacie, że na iphonie sprzed 10 lat nie działa to i tamto? A wiem, że dużo rzeczy już nie działa. Na allegro czy na innych można kupić byle jaki zestaw z windowsem 64 bitowym, w miarę nowy za grosze. Nawet laptopa za grosze i wszystko idzie uruchomić. Mi wszystko działa i na nowym laptopie i na komputerze, który ma już ponad 10 lat. Klient się ściąga w 7 sekund, instaluje się w 20, a wgrywa się szybciej i mniej się tnie niż na przeglądarce. Tak więc jedni psioczą, inni jak ja są zadowoleni.

  6. #866
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.10.2012
    Posty
    23
    Serwer
    Nowa Ziemia
    ^^ Cieszę się Twoim szczęściem Powodzenia na handlu i w przygodach kooperacyjnych życzę!

  7. #867
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez jozioblabla Zobacz posta
    Tak więc jedni psioczą, inni jak ja są zadowoleni.
    Chyba nie do końca rozumiesz powagę sytuacji

    Zadowolony będziesz na pewno, jak w praniu odpadnie 80-90% obecnych graczy, tych, ktorzy są na tyle nietechniczni, że nie będą sobie w stanie poradzic z obejsciami do problemów ktore teraz mają, albo reprezentują mentalność "ma działać" i po prostu odejdą zniechęceni.

    Jeden wstrząs już był jak się okazało, że są problemy z systemami logowania innymi niż Uplay, teraz masz drugi. Zobaczymy ile po takich wstrząsach gra wytrzyma, wszak nic nie napędza tak popularności produktu jak niemożność skorzystania z niego
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  8. #868
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    04.07.2012
    Posty
    418
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez wojtasek1970 Zobacz posta
    witam zmieniłem program do otwarcia client.swf jak mogę to cofnąć
    a po co go zmieniales, przeciez tego pliku sie nie klika..

    klikasz prawym myszy na pliku, wybierasz Otworz za pomocą ... i zmieniasz mu, czym ma byc ten plik otwierany.

    Ostatnio edytowane przez z3nfist ; 22.12.2020 o 10:43

  9. #869
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.01.2013
    Posty
    16
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez z3nfist Zobacz posta
    a po co go zmieniales, przeciez tego pliku sie nie klika..

    klikasz prawym myszy na pliku, wybierasz Otworz za pomocą ... i zmieniasz mu, czym ma byc ten plik otwierany.

    to ja wiem tylko na co go przywrócić na jaki program czym był otwierany pierwotnie

  10. #870
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.12.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    niech mi ktos powie bo nie jestem informatykiem pobieram gre tak jak pisza klikam otworz i powinno dzialas a nie dziale

Odpowiedz w tym wątku
Strona 87 z 106 PierwszyPierwszy ... 37 77 85 86 87 88 89 97 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.