Odpowiedz w tym wątku
Strona 82 z 106 PierwszyPierwszy ... 32 72 80 81 82 83 84 92 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 811 do 820 z 1059

Wątek: Nowy klient do pobrania - Dyskusja

  1. #811
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    04.07.2012
    Posty
    418
    Serwer
    Kolonia
    za szybko sie poddajecie.. , wiec gry, nie macie , te jęki, ze kiedyś było inaczej, tylko 1 klik i ma być ponownie, ponownie to będzie kolo miesiąca kwietnia 2021, narazie jest klient tymczasowy i działa na innych zasadach.

  2. #812
    Osadnik
    Dołączył
    23.09.2012
    Posty
    125
    Serwer
    Złota Góra
    gra po kliknieciu GRAJ odpala po około 1-2 min trochę cierpliwości

  3. #813
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez z3nfist Zobacz posta
    za szybko sie poddajecie.. , wiec gry, nie macie , te jęki, ze kiedyś było inaczej, tylko 1 klik i ma być ponownie, ponownie to będzie kolo miesiąca kwietnia 2021, narazie jest klient tymczasowy i działa na innych zasadach.
    jak 90% ludzi ma problemy z zalogowaniem sie teraz, to za 4 miesiace tutaj juz nikogo nie bedzie
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  4. #814
    Osadnik
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    58
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa Zobacz posta
    Witam!

    Zachęcam do dzielenia się opiniami na temat nowego tymczasowego klienta do pobrania w technologi Flash.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    Wyżej post z 18-12-2020 g.13:53

    Teraz 21-12-2020 g. 11:44 i BB_Penelopa milczy. Nie ma też głosu innego MOD_a

    Jak grać BB ? Jak grać Ubi ?
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 22.12.2020 o 06:15 Powód: połączenie postów, usunięcie niedozwolonych treści

  5. #815
    Osadnik
    Dołączył
    08.09.2012
    Posty
    56
    Serwer
    Złota Góra
    po 10 latach gry nawet jednego komunikatu
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 22.12.2020 o 06:16 Powód: korekta treści

  6. #816
    Osadnik
    Dołączył
    15.04.2013
    Posty
    37
    Serwer
    Złota Góra
    z3nfist.
    Powtórzę pytanie: Ty tak na serio piszesz?

  7. #817
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.09.2012
    Posty
    14
    Serwer
    Kolonia
    Powiem Wam tak. Wczoraj się denerwowałem, dałem dostęp apikacji Settlers by nie łapał ją firewall, to co niewidczne dałem by było widac, wyłączałem antywira, rozpakowywałem w innym miejscu i potem wklejałem - kopiowałem tam gdzie trzeba, sprawidziłem, że mam 64-bitowy windows 10...... Gram od 8 lat. Wczoraj na zabawę z systemem straciłem z 5 godzin, albo i więcej. Mylełem by wiząć kompa do znajomego informatyka.... ale jak zobaczyłem, że na stronie głownej jest reklama klejnotów, by je kupować zamiast dwóch słów przeprosin za kłopoty, to ..... odechciało mi się grac. Tak więc drodzy spece, programiści, róbcie sobie co chcecie. Mam na to juz wyje...ne. Ludziom, graczom, oadnikom za pomoc dziękuję. Dziekuję wszystkim za ileś tam lat współnej zabawy. Nigdy już na grę firmowaną logiem Ubisoft sie nie skuszę. Powodzenia.

  8. #818
    Osadnik
    Dołączył
    24.06.2012
    Posty
    49
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez z3nfist Zobacz posta
    a panowie, czytali ten wątek:

    https://forum.thesettlersonline.pl/t...ja-dla-Windows


    ty tam na DOLE, czytałeś, com napisał i ten link, klikłeś, chociaż?
    Pisze się kliknąłeś!

    Cytat Zamieszczone przez z3nfist Zobacz posta
    za szybko sie poddajecie.. , wiec gry, nie macie , te jęki, ze kiedyś było inaczej, tylko 1 klik i ma być ponownie, ponownie to będzie kolo miesiąca kwietnia 2021, narazie jest klient tymczasowy i działa na innych zasadach.
    Więc w miesiącu kwiecień powinni dać możliwość logowania się tylko w ten sposób, a do tego czasu powinno dać się zalogować po staremu i nowemu. Tylko idioci robią to tak jak oni właśnie teraz.

    Cytat Zamieszczone przez wulkan4fun Zobacz posta
    Powiem Wam tak. Wczoraj się denerwowałem, dałem dostęp apikacji Settlers by nie łapał ją firewall, to co niewidczne dałem by było widac, wyłączałem antywira, rozpakowywałem w innym miejscu i potem wklejałem - kopiowałem tam gdzie trzeba, sprawidziłem, że mam 64-bitowy windows 10...... Gram od 8 lat. Wczoraj na zabawę z systemem straciłem z 5 godzin, albo i więcej. Mylełem by wiząć kompa do znajomego informatyka.... ale jak zobaczyłem, że na stronie głownej jest reklama klejnotów, by je kupować zamiast dwóch słów przeprosin za kłopoty, to ..... odechciało mi się grac. Tak więc drodzy spece, programiści, róbcie sobie co chcecie. Mam na to juz wyje...ne. Ludziom, graczom, oadnikom za pomoc dziękuję. Dziekuję wszystkim za ileś tam lat współnej zabawy. Nigdy już na grę firmowaną logiem Ubisoft sie nie skuszę. Powodzenia.
    Zgadzam się z Tobą, na stronie głównej zamiast przeprosin to dają klejnoty na przecenie
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 22.12.2020 o 06:25 Powód: korekta treści

  9. #819
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.10.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Dolina Odkrywców

    nowy client nie działa

    nowy client nie działa
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 22.12.2020 o 06:26 Powód: usunięto cytat, który nie miał nic wspólnego z aktualnymi problemami

  10. #820
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.08.2020
    Posty
    3
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    szkoda, bo mimo waszych "ulepszen" lubialem w to grac

Odpowiedz w tym wątku
Strona 82 z 106 PierwszyPierwszy ... 32 72 80 81 82 83 84 92 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.