Odpowiedz w tym wątku
Strona 98 z 106 PierwszyPierwszy ... 48 88 96 97 98 99 100 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 971 do 980 z 1059

Wątek: Nowy klient do pobrania - Dyskusja

  1. #971
    Początkujący Odkrywca Awatar Stary_Niedźwiedź
    Dołączył
    02.03.2020
    Posty
    259
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Kiciusek Zobacz posta
    Wie ktoś może czy istnieje szansa, że wraz z pojawieniem się wersji na te inne systemy operacyjne ulegnie poprawie też windowsowa wersja? Trochę szkoda, że przepadł event świąteczny ale może uda się załapać na walentynkowy.
    Niestety musisz czekać na wersję Unity (przez przeglądarkę), ale i to nie jest pewne jak będzie działało. Trzeba się nastawić że mogą być problemy wieku dziecięcego.

    szwargotka:
    Głuptasie, popieraj kogo chcesz a ja chce tylko zagrać godzinę dziennie bez czekanie wcześniej godziny by mnie ten klient wpuścił bo gry
    z podobnych mądrości jak Twoje można pomyśleć że grający w Setlersy są głupi i sami sobie robią problemy i że się o wszystko czepiają bez powodu, dorośnij i nie opowiadaj bajek nie wszyscy jesteśmy dużymi dziećmi!
    Poza co niektórymi (patrz wyżej), nikt nie twierdzi że gracze są głupi. Ale z doświadczenia wiem, że systemy są zaniedbane (brak aktualizacji, brak bibliotek itp). A to że klient był robiony w pośpiechu i troche niedbale to już inna bajka.

  2. #972
    Osadnik
    Dołączył
    25.04.2012
    Posty
    90
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Czyli na 32 bitach to nie działa jak rozumiem.
    Załączone miniatury Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby powiększyć. 

Nazwa: niezgodnosc.jpg, 
wyświetleń: 130, 
rozmiar: 43.4 KB, 
ID: 3481.  

  3. #973
    Osadnik
    Dołączył
    14.08.2012
    Posty
    41
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Stary_Niedźwiedź Zobacz posta
    Niestety musisz czekać na wersję Unity (przez przeglądarkę), ale i to nie jest pewne jak będzie działało. Trzeba się nastawić że mogą być problemy wieku dziecięcego.

    szwargotka:
    Poza co niektórymi (patrz wyżej), nikt nie twierdzi że gracze są głupi. Ale z doświadczenia wiem, że systemy są zaniedbane (brak aktualizacji, brak bibliotek itp). A to że klient był robiony w pośpiechu i troche niedbale to już inna bajka.
    Niedźwiedź, jak czytam twoje wpisy, to mam wrażenie, że to pracownik BB, który na siłę stara się wybielić firmę mającą graczy gdzieś. Grają tutaj dzieci, grają osoby, które na kompie znają sie tyle "włącz-uruchom przeglądarkę-graj", a ty każesz szperać po plikach systemowych. Jak widać masz dość ograniczony umysł, nie każdy jest/może być informatykiem. BB prostymi posunięciami pokazało gdzie ma graczy/klientów
    Uprzejmość to iluzja. Barbarzyństwo to naturalny stan ludzkości

  4. #974
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.05.2012
    Posty
    27
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Stary_Niedźwiedź Zobacz posta
    No i proszę. Nie ma to jak osobiste wycieczki. Życzę ci aby któryś z MODów podarował ci wiecznego bana na tym forum za tak szczere i ciepłe słowa uznania...
    Gra działa jak działa. Nic na to nie poradzę. I teraz niespodzianka dla ciebie, czytaj ze zrozumieniem: to nie moja wina że ludzie nie mogą się zalogować do gry... SUPRISE!!!
    Pomogłem conajmniej kilkunastu osobom rozwiązac problem logowania, osobiście, poświęcając swój czas (zdalne logowanie). Co ty zrobiłeś? Pomogłeś komuś? Nie? Więc zamilcz. Dzięki takim reakcjom jak Twoja odechciewa mi się pomagania innym... Nie mam zamiaru wysłuchiwania jęczenia i utyskiwania jakiegoś frustrata w zamian za chęć pomagania innym...
    Mi pomogły Twoje rady na forum. Dzięki!

  5. #975
    Odkrywca
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    815
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez comdar Zobacz posta
    Niedźwiedź, jak czytam twoje wpisy, to mam wrażenie, że to pracownik BB, który na siłę stara się wybielić firmę mającą graczy gdzieś. Grają tutaj dzieci, grają osoby, które na kompie znają sie tyle "włącz-uruchom przeglądarkę-graj", a ty każesz szperać po plikach systemowych. Jak widać masz dość ograniczony umysł, nie każdy jest/może być informatykiem. BB prostymi posunięciami pokazało gdzie ma graczy/klientów
    Kazdego, kto nie jedzie wsciekle po BB, a stara sie pomoc innym (nie tylko na czacie/forum ale i poprzez rozmowy bezposrednie, co Ci umknelo...), traktujesz jako ograniczonego umyslowo osobnika, poracownika BB?

    Niedzwiedz - jak i pare innych graczy, co widac chocby tu na forum - stara sie pomoc innym w sytuacji problematycznej. Ani na czacie gildii, ani tutaj nie bronil natomiast BB. Wiec w swojej nieopanowanej frustracji trafiles kula w plot.

    Czekam teraz z prawdziwym zainteresowaniem na informacje, co *dobrego* dzis Ty zrobiles dla innych ludzi.
    I nie, obrazanie ich nie wlicza sie do tej kategorii

  6. #976
    Początkujący Odkrywca Awatar Stary_Niedźwiedź
    Dołączył
    02.03.2020
    Posty
    259
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez comdar Zobacz posta
    Niedźwiedź, jak czytam twoje wpisy, to mam wrażenie, że to pracownik BB, który na siłę stara się wybielić firmę mającą graczy gdzieś. Grają tutaj dzieci, grają osoby, które na kompie znają sie tyle "włącz-uruchom przeglądarkę-graj", a ty każesz szperać po plikach systemowych. Jak widać masz dość ograniczony umysł, nie każdy jest/może być informatykiem. BB prostymi posunięciami pokazało gdzie ma graczy/klientów
    No i klops...
    Rozpracowałeś mnie comdar... Tak, jestem tajnym agentem BB...
    A teraz skoro jesteś taki "mondry" to pokaż mi, gdzie i kiedy KAZAŁEM komukolwiek szperać po plikach systemowych. I jak się już czepiasz z natury, tym którzy starają się pomóc, to czepiaj się wszytskich, którzy taką pomoc oferują, a nie wybiórczo.

    A teraz mój ulubiony fragment - CZYTAJ ZE ZROZUMIENIEM!!!
    TO NIE MOJA WINA ŻE WAM COŚ NA KOMPIE NIE DZIAŁA... TO NIE MOJA WINA ŻE BB WPROWADZIŁO TAKI SYSTEM LOGOWANIA...

    O mój umysł się nie martw. Martw się bardziej o swój. Bo jeśli nie ogarniasz pewnych rzeczy, to raczej... ekhm... wybacz, ty jesteś w tej konwersacji ograniczony umysłowo...

    Co do ludzi którzy "znają sie tyle "włącz-uruchom przeglądarkę-graj"", właśnie takim ludziom, ja i inni, staramy się pomóc. Ja nie muszę nic robić. Mi gra śmiga bez problemu. Ale że z natury jestem życzliwy i staram się pomagać ludziom. Tak tutaj jak i w realu. Robię to na tyle na ile umiem. Poświecam swój czas, w którym mógłbym chociażby, bezproduktywnie pierdzieć w stołek i uprzykrzać życie innym (brzmi znajomo comdar, Ancymoniusz i spółka?).

    Jak jesteś sfrustrowany obecną sytuacją to wyłącz kompa, idź na spacer, nakarm kaczki w parku, upiecz ciasto, obejrzyj Mandaloriana, przytul żonę/dziewczynę/kochankę... Innymi słowy wyluzuj...

    To tylko gra...
    Ostatnio edytowane przez Stary_Niedźwiedź ; 03.01.2021 o 01:12

  7. #977
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    29.10.2018
    Posty
    263
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dzień dobry

    Proszę o merytoryczną dyskusję i ewentualną pomoc od graczy dla graczy a nie osobiste wycieczki.
    Naprawdę gramy i bawimy się w jednym projekcie The Settlers Online.
    Środowisko gry mamy jakie mamy i jeżeli faktycznie coś nie działa lub nie możemy powstrzymać swojej frustracji i obrażamy
    wszystkich dookoła to polecam dedykowane portale i grupy dyskusyjne.
    W The Settlers Online polecam zwracać się z problemami do pomocy technicznej gry
    czy to poprzez napisanie zgłoszenia z poziomu profilu gracza czy to poprzez napisanie bezpośredniego maila:
    account.support@thesettlersonline.pl
    Czy Blue Byte robi dużo czy mało nie będę tego oceniał.

    Na ten moment mamy działającego klienta dla Windows w środowisku 64 bit
    W opracowaniu jest client na wersję Windows w środowisku 32 bit jak też dla systemu MacOS
    Docelowo The Settlers Online będzie działał na silniku Unity (i należy pożegnać się z możliwością uruchomienia gry w 32 bitach - taki mamy klimat :-) )
    Poniżej linki do powyższych rozwinięć tematów -

    Pierwsze informacje na temat clienta:
    https://forum.thesettlersonline.pl/t...arty-na-Flashu

    Instalacja i problemy z uruchomieniem gry:
    https://forum.thesettlersonline.pl/t...nt-do-pobrania

    Poradnik gracza z3nfist do windows:
    https://forum.thesettlersonline.pl/t...ja-dla-Windows

    Poradnik gracza foksi do linux:
    https://forum.thesettlersonline.pl/t...a-gry-na-Linux

    Informacja odnośnie grania poprzez Steam:
    https://forum.thesettlersonline.pl/t...EAM-wa%C5%BCne!!!

    Dokumentacja projektu Unity:
    https://docs.unity3d.com/Manual/index.html

    Obsługiwane platformy przez Unity:
    https://docs.unity3d.com/Manual/PlatformSpecific.html

    Wymagania sprzętowe platformy Unity:
    https://docs.unity3d.com/Manual/syst...uirements.html

    ps.1
    Stary_Niedźwiedź - bardzo Ci dziękujemy za pomoc i zaangażowanie.

    ps.2
    Wszelkie próby obrażania innych korzystających z projektu Settlers nie są mile widziane czy to na forum czy na czacie gry.

    Pozdrawiam
    Mod_Zeus
    Ostatnio edytowane przez MOD_Zeus1 ; 03.01.2021 o 14:03

  8. #978
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.10.2013
    Posty
    2
    Serwer
    Złota Góra
    Czytając te wypociny Moda Zeusa aż śmiać mi się chce - to ewidentnie BB zdu....o sprawę traktując innych graczy (co nie mają win x64) jak śmieci - a unity tez może działać jako 32bity - taka platforma była wcześniej - wystarczy kompilacja - działa tak samo na 64 jak i 32 - ale zapomniało BB że klienci są na 32 bitach nawet ze względu że 64 ma problemy z obsługą specjalistycznych programów 16 bitowych, które działają na 32 bez problemu (dlatego nawet win10 x 32 ma odpowiednie wsparcie MS)

  9. #979
    Początkujący Odkrywca Awatar Stary_Niedźwiedź
    Dołączył
    02.03.2020
    Posty
    259
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Pniec Zobacz posta
    Czytając te wypociny Moda Zeusa aż śmiać mi się chce - to ewidentnie BB zdu....o sprawę traktując innych graczy (co nie mają win x64) jak śmieci - a unity tez może działać jako 32bity - taka platforma była wcześniej - wystarczy kompilacja - działa tak samo na 64 jak i 32 - ale zapomniało BB że klienci są na 32 bitach nawet ze względu że 64 ma problemy z obsługą specjalistycznych programów 16 bitowych, które działają na 32 bez problemu (dlatego nawet win10 x 32 ma odpowiednie wsparcie MS)
    Są tacy co mają XBoxa360 i PS3. Czy oni powinni mieć pretensje do CDPR o to, że Cyberpunk nie wyszedł na ich konsole? Zrobili jak zrobili (BB). Przestań się mazgaić jak małe dziecko w przedszkolu... Wcześniej czy później będziesz się musiał przestawić na 64bity bez względu na to czy TSO będzie tego wymagało czy nie.

  10. #980
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.09.2020
    Posty
    22
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Stary_Niedźwiedź Zobacz posta
    W takim razie cieszę się! Gratuluję. Miłego grania mimo że straciłeś prawie pół eventu...
    Dzieki jeszcze raz szkoda połowy eventu ale jakoś nadrobię

Odpowiedz w tym wątku
Strona 98 z 106 PierwszyPierwszy ... 48 88 96 97 98 99 100 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.