Odpowiedz w tym wątku
Strona 97 z 106 PierwszyPierwszy ... 47 87 95 96 97 98 99 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 961 do 970 z 1059

Wątek: Nowy klient do pobrania - Dyskusja

  1. #961
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.09.2020
    Posty
    22
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Stary_Niedźwiedź Zobacz posta
    Tam Cię pojadą i zjedzą żywcem. Grałem kiedyś, fajne i polecam (albo Imperia Online).

    Wracając do TSO, co ci nie działa zszyw4cz? Bo jak pisałem wcześniej, samo stwierdzenie że nie działa i psioczenie na BB nic mi nie mówi i nie pomogę ci.

    - Jaki Win (32 czy 64 bity)?
    - Czy masz aktualizacje w Windowsie włączone? (zakładam że kopia Windy legalna)
    - Czy jeśli masz Win7 to service pack zainstalowany? (jeśli jest service pack do Win8 to czy też zainstalowany?)
    - Czy masz zainstalowany Visual C ++ dla Visual Studio?
    - Czy masz zainstalowaną aktualizację Universal C Runtime
    - Czy masz zainstalowane .NET Framework
    - Czy masz zainstalowaną aktualizację KB2533623
    Wiem, że jest tego trochę ale to wszystko jest potrzebne. Jeśli nie uaktualniasz regularnie Windowsa to potem dzieją się takie szopki.
    Jeśli używasz Win7 to rozważ opcje przesiadki na Win10. Od prawie roku Microsoft nie wypuszcza aktualizacji dla Win7 i już nie będzie tego robił.
    Dzięki wielkie za pomoc
    win 10 64 oryginalny
    poszedłem za radami i sukces dzieki

  2. #962
    Początkujący Odkrywca Awatar Stary_Niedźwiedź
    Dołączył
    02.03.2020
    Posty
    259
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez zszyw4cz Zobacz posta
    Dzięki wielkie za pomoc
    win 10 64 oryginalny
    poszedłem za radami i sukces dzieki
    Tzn na serio uruchomiłeś czy to tylko sarkazm?
    Jeśli uruchomiłeś to co zrobiłeś. Może innym pomorze Twoje rozwiązanie.

  3. #963
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.09.2020
    Posty
    22
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Stary_Niedźwiedź Zobacz posta
    Tzn na serio uruchomiłeś czy to tylko sarkazm?
    Jeśli uruchomiłeś to co zrobiłeś. Może innym pomorze Twoje rozwiązanie.

    Na serio jakoś poszło zrobiłem tak jak pisałeś i te aktualizacje wgrałem i stało się zadziałało nie do końca wiem co pomogło ale pomogło więc jeszcze raz dzięki

  4. #964
    Początkujący Odkrywca Awatar Stary_Niedźwiedź
    Dołączył
    02.03.2020
    Posty
    259
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez zszyw4cz Zobacz posta
    Na serio jakoś poszło zrobiłem tak jak pisałeś i te aktualizacje wgrałem i stało się zadziałało nie do końca wiem co pomogło ale pomogło więc jeszcze raz dzięki
    W takim razie cieszę się! Gratuluję. Miłego grania mimo że straciłeś prawie pół eventu...

  5. #965
    Początkujący Odkrywca Awatar Stary_Niedźwiedź
    Dołączył
    02.03.2020
    Posty
    259
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Ancymoniusz Zobacz posta
    tekst zmoderowany
    No i proszę. Nie ma to jak osobiste wycieczki. Życzę ci aby któryś z MODów podarował ci wiecznego bana na tym forum za tak szczere i ciepłe słowa uznania...
    Gra działa jak działa. Nic na to nie poradzę. I teraz niespodzianka dla ciebie, czytaj ze zrozumieniem: to nie moja wina że ludzie nie mogą się zalogować do gry... SUPRISE!!!
    Pomogłem conajmniej kilkunastu osobom rozwiązac problem logowania, osobiście, poświęcając swój czas (zdalne logowanie). Co ty zrobiłeś? Pomogłeś komuś? Nie? Więc zamilcz. Dzięki takim reakcjom jak Twoja odechciewa mi się pomagania innym... Nie mam zamiaru wysłuchiwania jęczenia i utyskiwania jakiegoś frustrata w zamian za chęć pomagania innym...
    Ostatnio edytowane przez MOD_Zeus1 ; 03.01.2021 o 14:00 Powód: Nieodpowiednie treści

  6. #966
    Odkrywca
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    815
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Ancymoniusz Zobacz posta
    tekst zmoderowany
    A potem bedzie placz na caly serwer Dolina, ze ban na forum ZA NIC, i ze wredne mody i Bebe

    Ps. Zostawie caly cytat, zebys jednak pamietal za co :P

    ps2 po dzialaniach moderatora. jednak nie zostawie, bo "byly nieodpowiednie" i zostaly usuniete nawet z cytatu - co samo w w sobie swiadczy o ich nieodpowiedniosci :P:P
    Ostatnio edytowane przez Ranhea ; 03.01.2021 o 16:49 Powód: Nieodpowiednie treści

  7. #967
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.11.2019
    Posty
    2
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Ancymoniusz Zobacz posta
    Tekst zmoderowany
    Żenada
    Ostatnio edytowane przez MOD_Zeus1 ; 03.01.2021 o 14:02 Powód: Nieodpowienie treści

  8. #968
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.11.2019
    Posty
    2
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Stary_Niedźwiedź Zobacz posta
    No i proszę. Nie ma to jak osobiste wycieczki. Życzę ci aby któryś z MODów podarował ci wiecznego bana na tym forum za tak szczere i ciepłe słowa uznania...
    Gra działa jak działa. Nic na to nie poradzę. I teraz niespodzianka dla ciebie, czytaj ze zrozumieniem: to nie moja wina że ludzie nie mogą się zalogować do gry... SUPRISE!!!
    Pomogłem conajmniej kilkunastu osobom rozwiązac problem logowania, osobiście, poświęcając swój czas (zdalne logowanie). Co ty zrobiłeś? Pomogłeś komuś? Nie? Więc zamilcz. Dzięki takim reakcjom jak Twoja odechciewa mi się pomagania innym... Nie mam zamiaru wysłuchiwania jęczenia i utyskiwania jakiegoś frustrata w zamian za chęć pomagania innym...
    Dzięki Misiu oby więcej ludzi do pomocy

  9. #969
    Osadnik
    Dołączył
    02.12.2014
    Posty
    218
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Stary_Niedźwiedź Zobacz posta
    No i proszę. Nie ma to jak osobiste wycieczki. Życzę ci aby któryś z MODów podarował ci wiecznego bana na tym forum za tak szczere i ciepłe słowa uznania...
    Gra działa jak działa. Nic na to nie poradzę. I teraz niespodzianka dla ciebie, czytaj ze zrozumieniem: to nie moja wina że ludzie nie mogą się zalogować do gry... SUPRISE!!!
    Pomogłem conajmniej kilkunastu osobom rozwiązac problem logowania, osobiście, poświęcając swój czas (zdalne logowanie). Co ty zrobiłeś? Pomogłeś komuś? Nie? Więc zamilcz. Dzięki takim reakcjom jak Twoja odechciewa mi się pomagania innym... Nie mam zamiaru wysłuchiwania jęczenia i utyskiwania jakiegoś frustrata w zamian za chęć pomagania innym...
    Stary_Niedźwiedź, popieram cię w 100%. Mam wrażenie, że większość problemów to gracze sami sobie tworzą. Instalowałem na pięciu komputerach i jednym tablecie.. Wszędzie systemy 64 bitowe, win 10, 8.1, 7, nigdzie nie było problemów, instalacja szła gładko - jak po sznurku. Bez żadnych kombinacji, Logowanie, instalacja klienta, granie.

    Pozdrawiam i życzę cierpliwości

  10. #970
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.10.2019
    Posty
    3
    Serwer
    Złota Góra
    Wie ktoś może czy istnieje szansa, że wraz z pojawieniem się wersji na te inne systemy operacyjne ulegnie poprawie też windowsowa wersja? Trochę szkoda, że przepadł event świąteczny ale może uda się załapać na walentynkowy.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 97 z 106 PierwszyPierwszy ... 47 87 95 96 97 98 99 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.