Odpowiedz w tym wątku
Strona 68 z 106 PierwszyPierwszy ... 18 58 66 67 68 69 70 78 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 671 do 680 z 1059

Wątek: Nowy klient do pobrania - Dyskusja

  1. #671
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.07.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Czarci Gaj

    nie działa

    nie działa porażka. po 8 latach czas skonczyc. mieliscie duzo czasu na przygotowanie sie. zmiany przed eventem a tu klapa. klient nawet sie nie instaluje. nie ma nawet folderu po instalacji.porażka

  2. #672
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.11.2020
    Posty
    3
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Nie rozumiem dla czego czepiacie się systemu operacyjnego wymieniając między innymi wersje 32 bitowe? Wersji opartej na Unity jeszcze na oczy nie widzieliście a już szrgacie jej oponie Przesiadka z flasha na Unity to niezły diament do oszlifowania. Sam temat w którym odpowiadacie stworzony między innymi aby pochwalić się problemami jakie was właśnie spotykają. Zamiast siedzieć i narzekać ciągnąć za swoją złą opinią innych ludzi, skorzystaj z tej przerwy i zrób coś dla siebie na + Wspaniałomyślny zespół BB, a przynamniej tak myślę, pełną parą pracują nad tą nie do końca przemyślaną wersją klienta. Co niektórzy już publikują swoje własne patenty na możliwość dołączenia do gry. To BB walczy o gracza a nie odwrotnie Jak i Windows 10 po aktualizacjach wołający o pomoc przyjmując kolejne łatki stwarzające dalsze problemy tak i tu jeszcze nie raz będziecie się witać i to nie z jednym problem. Trochę otuchy i cierpliwości...

  3. #673
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    28
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Da się odpalić dwa klienty na jednym kompie ?

  4. #674
    Odkrywca
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    580
    Serwer
    Czarci Gaj
    Dobra to by było na tyle, próbowałem i nic
    A mam W7/64 - instalowane ze ścieżka dedykowana i to kilka razy i za każdym razem nic, zero, dno totalne. Udało im się na swieta zakonczyc gre. BRAWO
    Ostatnio edytowane przez Bartexio ; 19.12.2020 o 23:16

  5. #675
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.03.2020
    Posty
    14
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    RC1 i RC2 to były wstepne wersje na testowym - ostateczna jest The Settlers Online Instaler.exe

  6. #676
    Odkrywca
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    580
    Serwer
    Czarci Gaj
    Nie moge pobrać tego pliku ;/;/

    Update: udało się pobrać, ale mimo wklejenia do właściwego folderu gra dalej nie działa ( W7/64)
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 22.12.2020 o 00:06 Powód: połączenie postów

  7. #677
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.01.2019
    Posty
    2
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez z3nfist Zobacz posta
    1. Logujesz się.
    2. Klikasz graj i pobierasz klienta.
    3. Instalujesz klienta. (bez zmiany lokalizacji instalacji)
    4. Pobierasz plik z https://thinfi.com//y757
    5. Wchodzisz w c:\Users\TWOJA-NAZWA-KOMPA\AppData\Local\Ubisoft\The Settlers Online\
    6. Tworzysz nowy folder o nazwie Client
    http://z3nfist.cba.pl/images/client+.jpg tak to wyglada
    7. Wklejasz pobrany plik. http://z3nfist.cba.pl/images/2020-12-18_234553.jpg
    8. Odświeżasz przeglądarkę, klikasz graj i czekasz aż się klient uruchomi. Może to długo potrwać, nawet kilkanaście minut. Może wyskakiwać problem że program nie odpowiada - ignorujemy to i czekamy. Kolejne uruchomienia będą już trwały chwilę.

    U mnie zadziałało, win 10 pro 64bit, jak by kogoś to interesowało.

  8. #678
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.05.2012
    Posty
    27
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz7709 Zobacz posta
    nie ma znaczenia mam 64 bit i co i nic
    ja też :/

  9. #679
    Osadnik
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    58
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Jakoś w tej dyskusji brak głosu jakiegokolwiek MOD-a. Poszli spać a wy róbta co chceta, albo grajta albo zmieńta se gre. W piątek miałem dostać 100 klejek za logowanie, nie dostałem teraz kolejne dni lecą bez logowania i tak pewnie zostanie. 8 lat poszło ...

    Cytat Zamieszczone przez jery75 Zobacz posta
    Ja po zaciągnięciu Klienta, nie mogę uruchomić gry z poziomu ikonki ich przeglądarki Slim. Ikona logowania pojawia się na chwilkę i znika, ,można i tysiąc razy sobie w nią klikać bez efektu). Natomiast loguję się spokojnie( w miarę z poziomu przeglądarki Edge (szybko) oraz Firefox( wolniej). Czyli korzystam z zapisanych stron w przeglądarkach z Setkami.
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 23.12.2020 o 23:05 Powód: połączenie postów, usunięcie wulgaryzmu

  10. #680
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,074
    Serwer
    Złota Góra
    70 stron problemow a odpowiedz bb ile ? zadnej .. teraz widac jak sie przygotowali do tego ... w ogole . kpina i tyla... gratulacje dla zenfista ktory odwalil kawal dobrej rob oty i pomogl innym ...

Odpowiedz w tym wątku
Strona 68 z 106 PierwszyPierwszy ... 18 58 66 67 68 69 70 78 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.