Odpowiedz w tym wątku
Strona 61 z 106 PierwszyPierwszy ... 11 51 59 60 61 62 63 71 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 601 do 610 z 1059

Wątek: Nowy klient do pobrania - Dyskusja

  1. #601
    Osadnik
    Dołączył
    03.04.2012
    Posty
    188
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Angelosis Zobacz posta
    Tak jak pisałem, wykorzystałem już wszystkie możliwości.
    Z drugiej strony, dlaczego to my mamy babrać się w informatyce, skoro jesteśmy tylko konsumentami a nie producentami? Jeśli producent wypuszcza wadliwy produkt, konsument przekazuje feedback w postaci opinii. Jeśli nie ma żadnej reakcji to konsumenci takiemu producentowi dziękują i przechodzą do konkurencji, proste prawo rynku.
    aja nawet z niemczech sposób wypróbowałem z podmianka pliku i tez nic

  2. #602
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.10.2014
    Posty
    1
    Serwer
    Złota Góra
    Jeden raz gra uruchomiła się dobrze, na drugi dzień, po otwarciu okienka jak się ładuje to w pewnym momencie cały czas wyskakuje - brak odpowiedxi i się zwiesza. Deinstalacja nie pomaga.

  3. #603
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.01.2019
    Posty
    2
    Serwer
    Nowy Świat
    Mimo zainstalowania klienta, pobrania adobe air, nadal nic nie działa. Mało tego gdy kliknę w klienta info że nie mam zainstalowane adobe air Normalnie położyć się i turlać ze śmiechu poprzez łzy z bezsilności...

  4. #604
    Początkujący Odkrywca Awatar Stary_Niedźwiedź
    Dołączył
    02.03.2020
    Posty
    259
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez wrzaju Zobacz posta
    mam komputer z Win 7 i jak chciałem instalować to coś to wskakiwało tylko The Settlers Online Instaler.exe zamiast The Settlers Online Instaler RC1.exe oraz inna wielkość pliku pobrania niż podana w tej niby pomocy do instalacji nowego klienta . [...]
    The Settlers Online Instaler.exe - jest potrzebny do uruchomienia gry
    The Settlers Online Instaler RC1.exe - RC znaczy Release Candidate czyli w wolnym tłumaczeniu wersja testowa/próbna. To jest wersja z TSOTesting.

    I najprawdopodobniej The Settlers Online Instaler.exe hula tylko na 64 bitach.
    Ostatnio edytowane przez Stary_Niedźwiedź ; 19.12.2020 o 14:42

  5. #605
    Osadnik
    Dołączył
    03.04.2012
    Posty
    188
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Stary_Niedźwiedź Zobacz posta
    The Settlers Online Instaler.exe - jest potrzebny do uruchomienia gry
    The Settlers Online Instaler RC1.exe - RC znaczy Release Candidate czyli w wolnym tłumaczeniu wersja testowa/próbna. To jest wersja z TSOTesting.

    I najprawdopodobniej The Settlers Online Instaler.exe hula tylko na 64 bitach.
    brawo za odkrycie na nowo ameryki wszyscy instalują własciwe i nei działa na żadnym systemie

  6. #606
    Początkujący Odkrywca Awatar Stary_Niedźwiedź
    Dołączył
    02.03.2020
    Posty
    259
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz7709 Zobacz posta
    brawo za odkrycie na nowo ameryki wszyscy instalują własciwe i nei działa na żadnym systemie
    Ja zainstalowałem właściwie i mi działa. Proszę na mnie swoich żalów nie wylewać. Nie ja jestem winny zamieszania z logowaniem do gry.

    Poniżej screeny jak sprwdzić system czy jest 64 czy 32 bity (dla tych co są mniej okiełznani z obsługą komputerów).

    Krok 1. Wybieramy Mój Komputer z pulpitu i kilkamy 2 razy. Jeśli nie ma takiej lub podobnej ikonki to powinna być w menu START.
    https://zapodaj.net/04351c6ec0c5e.jpg.html

    Krok 2. W wolnym polu klikamy prawym klawiszem myszy i wybieramy WŁAŚCIWOŚCI (ja mam ang wersje dlatego u mnie jest PROPERTIES)
    https://zapodaj.net/0f9df34be4f9e.jpg.html

    Krok 3. Odczytujemy jaką mamy wersje Windowsa
    https://zapodaj.net/32a4701f53569.jpg.html

  7. #607
    Osadnik
    Dołączył
    03.04.2012
    Posty
    188
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Stary_Niedźwiedź Zobacz posta
    Ja zainstalowałem właściwie i mi działa. Proszę na mnie swoich żalów nie wylewać. Nie ja jestem winny zamieszania z logowaniem do gry.

    Poniżej screeny jak sprwdzić system czy jest 64 czy 32 bity (dla tych co są mniej okiełznani z obsługą komputerów).

    Krok 1. Wybieramy Mój Komputer z pulpitu i kilkamy 2 razy. Jeśli nie ma takiej lub podobnej ikonki to powinna być w menu START.
    https://zapodaj.net/04351c6ec0c5e.jpg.html

    Krok 2. W wolnym polu klikamy prawym klawiszem myszy i wybieramy WŁAŚCIWOŚCI (ja mam ang wersje dlatego u mnie jest PROPERTIES)


    Krok 3. Odczytujemy jaką mamy wersje Windowsa
    mma 64 bitowy najnowszy i co to zmeinia ? nie nie ma problemów z logami bo nawet sprawdziłem to na nowym lapku gołym totalnie bo go kupilem w tym tygodniu , intel i 7 najnowszy 64 ramu , i co ? i nic wina ubi

  8. #608
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.05.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Kolonia
    gra nie działa zapętla p
    obieranie

  9. #609
    Początkujący Odkrywca Awatar Stary_Niedźwiedź
    Dołączył
    02.03.2020
    Posty
    259
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz7709 Zobacz posta
    mma 64 bitowy najnowszy i co to zmeinia ? nie nie ma problemów z logami bo nawet sprawdziłem to na nowym lapku gołym totalnie bo go kupilem w tym tygodniu , intel i 7 najnowszy 64 ramu , i co ? i nic wina ubi
    Nie wiem co masz i nie bardzo mnie to obchodzi. Nigdzie nie twierdze że to nie jest wina BB (nie UBI, UBI jest tylko wydawca), nigdzie nie twierdzę że to wina graczy. Mówię tylko że u mnie działa. Jedynie co zrobiłem to zalogowałem sie do gry, ściągnąłem plik TSO Installer.exe, zainstalowałem i odpaliłem i działa. Jeśli tobie Mariusz7709 nie działa to nie jest to moją winą.

  10. #610
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.03.2012
    Posty
    361
    Serwer
    Kolonia
    Wczoraj działał
    Dziś już niestety nie

    Something went wrong.
    Please make sure to start the game via the website.Also make sure that you are still logged in.if the problem persists, please contact support.

    Także tego BB działam

    Robiłem reinstalacje programu, relogi na settlersach także to nie tutaj jest błąd
    Ostatnio edytowane przez aTenSion ; 19.12.2020 o 17:02
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    Najgorsze w tej dyskusji jest to, ze moderacja nie pozwoli jej zachowac dla potomnych

Odpowiedz w tym wątku
Strona 61 z 106 PierwszyPierwszy ... 11 51 59 60 61 62 63 71 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.