Odpowiedz w tym wątku
Strona 76 z 106 PierwszyPierwszy ... 26 66 74 75 76 77 78 86 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 751 do 760 z 1059

Wątek: Nowy klient do pobrania - Dyskusja

  1. #751
    Osadnik
    Dołączył
    21.11.2013
    Posty
    50
    Serwer
    Czarci Gaj
    Proponuję zawiesić lub przełożyć event na inny termin i zająć się pomocą dla graczy którzy mają problem z wejściem do gry)

  2. #752
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.03.2020
    Posty
    4
    Serwer
    Czarci Gaj
    U mnie też nie działa. Nie instaluje się klent - tylko ciagle do pobierania mnie osyła. Błędne koło. Napisałem do pomocy technicznej i nic. To chyba koniec gry.

  3. #753
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.04.2020
    Posty
    1
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    problem z ponownym zalogowaniem sie do gry online. Po pobraniu nowego klienta możliwa była gra online. W kolejnym dniu ponownie musiałam pobrać klienta. Program był najpierw odinstalowany, by później znów się zainstalował. Jednak otrzymałam info: nie można znaleźć deskryptora tej aplikacji. Należy ponownie dokonać instalacji lub skontaktować się z wydawcą. Proszę o wskazówki jak rozwiązać powyższy problem.

  4. #754
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.09.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    u mnie sie kręci i brak odpowiedzi a mam 64

  5. #755
    Osadnik
    Dołączył
    09.04.2012
    Posty
    137
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez AGAT12 Zobacz posta
    U mnie też nie działa. Nie instaluje się klent - tylko ciagle do pobierania mnie osyła. Błędne koło. Napisałem do pomocy technicznej i nic. To chyba koniec gry.
    Też tak miałam za pierwszym razem. Wyszukałam w zakładce pobrane ikonę klienta i zalogowałam się z tego poziomu. Dzisiaj jest już w porządku.

  6. #756
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.05.2012
    Posty
    9
    Serwer
    Kolonia
    Co tu więcej pisać,ale się pożalę.Dla wielu graczy to koniec gry.Była wersja testowa klienta gracze zgłaszali problemy.Wypuścili finalnego klienta i niech się dzieje co chce żadnej pomocy odzewu z ich strony.Tak traktują wiernych graczy.Gracze próbują rożnych sposobów aż po reinstalacje systemów co nie zawsze pomaga.Teraz co ? samsung będzie coś próbował w kliencie zrobić żeby odpaliło grę?nie sądzę.

  7. #757
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.09.2013
    Posty
    7
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Dlaczego bb nie podaje info na stronie głównej, że ich gra działa teraz tylko na systemach 64 bitowych? A starzy gracze mogą sobie kupić nowy sprzęt za kilka tysiaków, albo zakończyć grę bez możliwości pożegnania swoich kolegów z tso. Wspaniałe ukoronowanie kilkuletnich wysiłków o pozbycie się graczy. No i zajefajne podejście do potencjalnego klienta.

    Cytat Zamieszczone przez z3nfist Zobacz posta
    przeciez oni, dali tylko klienta,
    ktory zrobiła zewnetrzna firma, a zeby byla lepsza wydajnosc, dali na 64bit.. PAMIETAJ Unity, juz od paru lat jest tylko i wyłacznie na systemy 64bit...

    najwyzsza pora przejsc na 64bit z 32bit systemow i miec 90% mniej problemow z komputerkiem.
    Jaki polecasz sposób dla niedoświadczonych?
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 22.12.2020 o 05:53 Powód: połączenie postów

  8. #758
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.09.2012
    Posty
    14
    Serwer
    Kolonia
    Dobra - komp mam 64 bitowy, wszystkie wskazówki przeczytane, wdrożone, gra nie działa, po wielu latach grania czuję się jak rozczarowany idiota. Dziękuję Wam za pomoc, bo więcej znalalzłem zainteresowania moim problemem tutaj niż w suporcie (to kpina). Żegnam się.

  9. #759
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.05.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Kolonia
    Dziekujemy BB !
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 22.12.2020 o 06:05 Powód: korekta treści

  10. #760
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    31.08.2014
    Posty
    3
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Jest jakaś propozycja dla graczy w Windowsem 32bity??
    Czy to za dużo do ogarnięcia!!??

Odpowiedz w tym wątku
Strona 76 z 106 PierwszyPierwszy ... 26 66 74 75 76 77 78 86 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.