Odpowiedz w tym wątku
Strona 93 z 106 PierwszyPierwszy ... 43 83 91 92 93 94 95 103 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 921 do 930 z 1059

Wątek: Nowy klient do pobrania - Dyskusja

  1. #921
    Początkujący Odkrywca Awatar Stary_Niedźwiedź
    Dołączył
    02.03.2020
    Posty
    259
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Pylos1 Zobacz posta
    Nie oceniaj graczy po tym że nie mogą się zalogować.
    Nie oceniam. Stwierdzam tylko fakt, że być może coś jest nie tak po Waszej stronie (brak aktualizacji, bałagan w systemie, nielegalna wersja Windy itp, itd).
    Cytat Zamieszczone przez Pylos1 Zobacz posta
    Gra od początku była przeglądarkowa i taka miała zostać.
    Nie wiem czy taka miała być do końca. Nie sądzę żeby BB kiedykolwiek wydało takie oświadczenie, ale mogę się mylić.
    Cytat Zamieszczone przez Pylos1 Zobacz posta
    Były problemy z klientem na testowym ale nikt się nie spodziewał że nagle w dniu eventu nic nie zostanie poprawione.
    U mnie nie było żadnych problemów z klientem z testowego. Proces był dokładnie ten sam. Zainstalowałem i grałem.
    Cytat Zamieszczone przez Pylos1 Zobacz posta
    Od ponad roku mogli przystosować do HTML_5 i byłoby po problemie, gra nadal byłaby przeglądarkowa więc zainstalowany system nie miał by żadnego znaczenia.
    W zupełności i w 100% się z Tobą zgadzam i masz rację. HTML5 byłoby chyba najlepszym i być może najprostszym rozwiązaniem.
    Cytat Zamieszczone przez Pylos1 Zobacz posta
    Mam system 32 bit-owy i nie che mi się go przeinstalowywać. Mam 2 płyty instalacyjne (legalne z kluczem) tylko komputer na 64 bit-ach może mieć ciężko. Więc jak widzisz żeby pograć musiał bym kupić nowy a to trochę przesada żeby dla gry w której ciągle są jakieś problemy wydawać 2k czy 3k realnej kasy.
    To że masz system jaki masz i komputer jaki jest nie oznacza że twórcy gier muszą się dostosowywać swój produkt do stanu technicznego Twojego komputera. Niestety postęp technologiczny w tej materii idzie do przodu. Jeśli ktoś ma przestarzały sprzęt nie może mieć pretensji do twórców gier i oprogramowania że jemu coś nie chce ruszyć. Ja przesiadłem się z Win7 na Win10 64bit zaraz po tym jak taki się pojawił (opcja wykorzystania klucza z Win7, przesiadka była darmowa). Mam PC z i3-6100, 8GB RAM więc szału nie ma. Mój stary laptop ma chyba z 8 lat, też mam tam jedną z pierwszych generacji i3 i 4GB RAM (obydwa komputery z Win10 Home 64bit) i jakoś żyję. System jest na bieżąco aktualizowany i nawet nie mam żadnych antywirusów (poza tym wbudowanym). Sam na filmiku możesz zobaczyć że miałem zero problemów z zainstalowaniem i uruchomieniem klienta na starym laptopie. Więc jak to jest że u mnie się da a u innych nie, mimo że mam teoretycznie archaiczny sprzęt?

    Zwracam uwagę że to nie ja jestem winny tej sytuacji.

  2. #922
    Osadnik
    Dołączył
    09.06.2013
    Posty
    186
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez pretor29 Zobacz posta
    nie ruszac nic nie robic nie przelaczac zakladek i lapie po chwili
    Cytat Zamieszczone przez M0rdechaj Zobacz posta
    Niestety brak odpowiedzi występuje u mnie często, ale wystarczy zostawić i nic nie ruszać i po paru minutach klient się ogarnie.
    tak jak koledzy piszą - mi też klient się ładuje, potem zawiesza. gdy klikam to robi się mleczna mgła i "brak odpowiedzi" - ale trzeba po prostu zostawić na minutę czy dwie i wtedy się odblokuje i załaduje (nie alt tabować, nie minimalizować bo wtedy się nie załaduje)
    Zapraszam do głosowania na moje pomysły dotyczące nowych budynków oraz usprawnień istniejących!
    Jeśli pomysł uzyska minimum 40 głosów "za" - zostanie przekazany do developerów.

  3. #923
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,073
    Serwer
    Złota Góra
    jak to trrwa dluzej to wylaczyc i jeszcze raz i nic nigdzie nie naciskac bo znowu brak odpowiedzi wyskoczy .. tylko poczekac u mnie po paru sekundach laduje a jak znow wyskoczy brak odpowiedzi to relog

  4. #924
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    04.07.2012
    Posty
    418
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Pylos1 Zobacz posta
    tylko komputer na 64 bit-ach może mieć ciężko. Więc jak widzisz żeby pograć musiał bym kupić nowy a to trochę przesada żeby dla gry w której ciągle są jakieś problemy wydawać 2k czy 3k realnej kasy.
    max to 300-400 zeta na alle--gro (zalezy od ilosci RAM-U, ile chcemy miec)

    a czemu komp z win 7 32bit, nie da rady z 64bitami.?

    co to za bajki, znów

  5. #925
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,073
    Serwer
    Złota Góra
    u nas kolejna osoba wrocila ... miala problemy z klientem nie mogla grac , po pytaniu jak sobie z tym poradzila ...- "zrobilam to co napisali na forum" ,wiec mozna

  6. #926
    Osadnik
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    58
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez z3nfist Zobacz posta
    max to 300-400 zeta na alle--gro (zalezy od ilosci RAM-U, ile chcemy miec)

    a czemu komp z win 7 32bit, nie da rady z 64bitami.?

    co to za bajki, znów
    Da radę tylko może mulić. Jak pisałem wyżej mam płytę z systemem 64 bit ale żeby przeinstalować to potrzeba czasu na zrobienie różnych kopii oraz kopii ustawień i konfiguracji. Potem aktualizacja przeglądarek i programów na sys. 64 bit i można odpalać. Trochę to zajmuje i trzeba wygospodarować czas. Może po Nowym Roku ale czy wtedy będę jeszcze miał ochotę grać jak Event będzie na ukończeniu ?

  7. #927
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    04.07.2012
    Posty
    418
    Serwer
    Kolonia
    na mulenie dajesz mu SSD ( ja od 2 miechow mam ssd, zrobilem kopie sektor per sektor , partycji C)

    tez mam full box win 7 i tez miałem 2 płyty 1 z 32bit systemem, druga z 64bit. i instalując 7 lat temu system, wybralem win7 64bit
    Ostatnio edytowane przez z3nfist ; 27.12.2020 o 18:11

  8. #928
    Początkujący Odkrywca Awatar Stary_Niedźwiedź
    Dołączył
    02.03.2020
    Posty
    259
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Pylos1 Zobacz posta
    Da radę tylko może mulić. Jak pisałem wyżej mam płytę z systemem 64 bit ale żeby przeinstalować to potrzeba czasu na zrobienie różnych kopii oraz kopii ustawień i konfiguracji. Potem aktualizacja przeglądarek i programów na sys. 64 bit i można odpalać. Trochę to zajmuje i trzeba wygospodarować czas. Może po Nowym Roku ale czy wtedy będę jeszcze miał ochotę grać jak Event będzie na ukończeniu ?
    Trzeba było wymienić system jak była okazja za darmo to zrobić. Jakbyś to zrobił kilka lat temu to miałbyś jeden problem z głowy. Z czasem coraz więcej gier i aplikacji przejdzie na system 64bitowy więc i tak trzeba będzie się przestawić.

  9. #929
    Osadnik
    Dołączył
    02.12.2014
    Posty
    218
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Pylos1 Zobacz posta
    Da radę tylko może mulić. Jak pisałem wyżej mam płytę z systemem 64 bit ale żeby przeinstalować to potrzeba czasu na zrobienie różnych kopii oraz kopii ustawień i konfiguracji. Potem aktualizacja przeglądarek i programów na sys. 64 bit i można odpalać. Trochę to zajmuje i trzeba wygospodarować czas. Może po Nowym Roku ale czy wtedy będę jeszcze miał ochotę grać jak Event będzie na ukończeniu ?
    Nic nie będzie mulić na 64 bitach, to jakieś mity o tym muleniu. Bardziej mnie przekonuje, że nie chce ci się bo trzeba na nowo go konfigurować. Ale obawiam się, że to cię i tak nie minie, niekoniecznie dla settlersów.

  10. #930
    Początkujący Odkrywca Awatar M0rdechaj
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    363
    Serwer
    Kolonia
    Jak 64 twoim zdaniem muli, skoro wszystkie procesy na 64 działają 2x szybciej? Do tego 32 ma limit RAM do 4gb (nawet jak masz więcej to tego nie wykorzysta) i w ogóle ma również inne limity systemowe, w przeciwieństwie do 64. Zresztą windows będzie porzucał wsparcie dla systemów 32, bo są niewydajne, więc im wcześniej przejdziesz na 64 tym lepiej, bo potem możesz się zdziwić. Ogromna różnica jest w dyskach, mam stary lapek 6-letni na 64 i mi windows 10 startuje w 18 sekund na ssd, u mojego znajomego ten sam windows na lepszym lapku startuje prawie 2 minuty ale na dysku hdd Jeśli ci muli to problem nie leży w wersji systemu 64.
    Ostatnio edytowane przez M0rdechaj ; 27.12.2020 o 22:36

Odpowiedz w tym wątku
Strona 93 z 106 PierwszyPierwszy ... 43 83 91 92 93 94 95 103 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.