Odpowiedz w tym wątku
Strona 30 z 106 PierwszyPierwszy ... 20 28 29 30 31 32 40 80 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 291 do 300 z 1059

Wątek: Nowy klient do pobrania - Dyskusja

  1. #291
    Osadnik
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    58
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Jack_Hard Zobacz posta
    Ubisoft wróćcie do poprzedniej wersji, Flash bez wsparcia działa do 16.01.2020. Przynajmniej event można będzie zrobić i oczywiście opić pożegnanie z Settlers Online. Stypa każdemu się należy.
    racja :-)

  2. #292
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.11.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Kynupl Zobacz posta
    Niestety klient tylko pod windowsa. Czyli koniec z graniem, chyba, że wprowadzą klienta pod macOS
    Dokładnie

  3. #293
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.11.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Złota Góra
    Witam po pobraniu i zainstalowaniu klijenta jak klikam graj wyskakuje ponownie strona zebym pobral klijenta nie moge sie zalogowac na gre

  4. #294
    Osadnik
    Dołączył
    08.06.2012
    Posty
    225
    Serwer
    Kolonia
    no i cisza

  5. #295
    Osadnik
    Dołączył
    12.01.2013
    Posty
    47
    Serwer
    Złota Góra
    przed chwilą pożyczyłam lapka od sąsiada, moje 3 kompy - win 7 64bit i kicha, sąsiad win 10 64bit, zrobiłam tak jak trzeba i zalogowało mnie, no i jestem w grze, czyżby inne winy nie działały?

  6. #296
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.11.2019
    Posty
    2
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Taka sama sytuacja

  7. #297
    Osadnik
    Dołączył
    14.08.2012
    Posty
    41
    Serwer
    Czarci Gaj
    nie działa. Ciągle żąda pobrania na nowo klienta, pomimo, że został zainstalowany. Czyli jak było do przewidzenia, gra padła. Sami ją rozwaliliście
    Uprzejmość to iluzja. Barbarzyństwo to naturalny stan ludzkości

  8. #298
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.11.2015
    Posty
    1
    Serwer
    Czarci Gaj
    u mnie po zainstalowaniu klienta i próbie uruchomienia gry wychodzi taki komunikat "Nie można uruchomić programu, ponieważ na komputerze nie znaleziono api-ms-win-core-localization-l1-2-0.dll. Spróbuj ponownie zainstalować program, aby naprawić ten program". Ponowna instalacja nic nie zmienia, nadal ten sam komunikat. Co teraz jest jakaś możliwość wejścia na grę?

  9. #299
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowy Świat
    Gratuluje podejścia do graczy - instrukcja po niemiecku i wskazówki "nie pobieraj jako administrator" - rozumiem że od teraz będą w grę grać informatycy bo zwykły użytkownik komputera raczej sobie z tym nie poradzi. Właśnie odchudziliście liczbę graczy jak nic się nie zmieni.

  10. #300
    Osadnik
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    68
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Jadzia91 Zobacz posta
    Przed chwilą pożyczyłam lapka od sąsiada, moje 3 kompy - win 7 64bit i kicha, sąsiad win 10 64bit, zrobiłam tak jak trzeba i zalogowało mnie, no i jestem w grze, czyżby inne winy nie działały?
    Weź teraz z działającego kompa z katalogu %appdata%\local\ubisoft\the settlers online\client plik client.swf i przegraj go do innych kompów. 2 win7 tak reanimowałem plikiem z w10 "przeszczepionym"

    to jest lek na "client could not...."

    Cytat Zamieszczone przez Sabnok Zobacz posta
    u mnie po zainstalowaniu klienta i próbie uruchomienia gry wychodzi taki komunikat "Nie można uruchomić programu, ponieważ na komputerze nie znaleziono api-ms-win-core-localization-l1-2-0.dll. Spróbuj ponownie zainstalować program, aby naprawić ten program". Ponowna instalacja nic nie zmienia, nadal ten sam komunikat. Co teraz jest jakaś możliwość wejścia na grę?
    plików api-ms-***** jest kilkanaście, chyba to wina braku updejtów windowsa, włąśnie na jednym starym kompie z w7 mam to samo i puściłem update bo było brak ponad 150 łat. Generalnie te pliki można przegrać ze zdrowego systemu z katalogu windows\system32 a powinny być wgrane też do windows\syswow64
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 23.12.2020 o 20:53 Powód: połączenie postów

Odpowiedz w tym wątku
Strona 30 z 106 PierwszyPierwszy ... 20 28 29 30 31 32 40 80 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.