Odpowiedz w tym wątku
Strona 92 z 106 PierwszyPierwszy ... 42 82 90 91 92 93 94 102 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 911 do 920 z 1059

Wątek: Nowy klient do pobrania - Dyskusja

  1. #911
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    04.07.2012
    Posty
    418
    Serwer
    Kolonia
    jesli klient, jest na Windows, to jak ma dzialac na Puffin

  2. #912
    Osadnik
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    58
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez MOD_Victoria Zobacz posta
    W związku z nowym klientem pojawiło się sporo pytań. Poniżej znajdziecie odpowiedzi na najważniejsze z z nich.



    To, że mamy teraz klienta, nie oznacza, że ​​należy zaniedbać normalną konserwację komputera. Po każde aktualizacji gry należy wyczyścić pamięć podręczną przeglądarki i pamięć podręczną DNS. Jeżeli pamięć się przepełnia, oczyszczanie należy przeprowadzić częściej. Obecnie tylko przypuszczam, że mogłeś(aś) o tym zapomnieć. Proszę ponownie opróżnić pamięć podręczną przeglądarki i pamięć podręczną DNS. To naprawdę działa. Nawet jeśli większość osadników w to nie wierzy :-). Dlaczego jest to takie ważne teraz, gdy nastąpiła zmiana? Ponieważ gra została przepisana, masz ciągle w pamięci cache stare pakiety danych flash a gra nie może ich ponownie pobrać. Jeśli usuniesz te stare dane, gra może zapisać nowe dane w przeglądarce. Resetowanie pamięci podręcznej DNS zwykle pomaga.


    Nie, nie musisz. Musiałbyś to zrobić za pierwszym razem, gdybyś miał wcześniej zainstalowanego klienta z serwera testowego lub SLIM. Po ściągnięciu nowego następuje deinstalacja starych wersji. Wystarczy załadować stronę startową, zalogować się do swojej gry, kliknąć na przycisk "Graj", i zaakceptować pojawiające się okienko.


    Teoretycznie nie jest to trudne: uruchom grę jak zwykle, pobierz klienta, a następnie zainstaluj go, zaloguj się i spójrz na pasek stanu (zminimalizuj przeglądarkę), czy otworzyło się nowe okno. Jeśli tak, wszystko jest w porządku, jeśli nie, spójrz na komunikat o błędzie i poszukaj rozwiązania tutaj. Jeżeli go nie znajdziesz, zamieść zrzut ekranu i opis na forum.

    System Windows 7 został oficjalnie pozbawiony wsparcia przez firmę Microsoft i nie otrzymuje już żadnych aktualizacji zabezpieczeń od 2019 roku. Można go użyć, ale może tam brakować różnych ważnych plików. Na przyszłość lepiej przejść na Win10, w większości przypadków możesz nadal używać swojego klucza Win 7 dla Win 10.


    - usuń(wyczyść) pamięć podręczną itp. we wszystkich używanych przeglądarkach,
    - wyloguj się i zaloguj ponownie,
    - kliknij "graj"
    - upewnij się, że masz wyłączony ADBlock i że zezwoliłeś na wyskakujące okienka


    Systemy 32-bitowe po prostu nie mają już specjalnej aktualizacji zabezpieczeń. Windows 7 został już oficjalnie pozbawiony wsparcia przez Microsoft. Ogólnie obsługujemy tylko aktualne i oficjalnie „działające” systemy.

    Microsoft oficjalnie zaprzestał sprzedaży Windows XP i 7 (jeden od 2009, drugi od 2019) - wskazana jest więc zmiana na Windows 10. Jeśli więc korzystasz ze starszego systemu lub systemu, który nie jest już wspierany, obecnie możemy zaoferować tylko takie rozwiązanie. Brakuje aktualizacji zabezpieczeń, a komputery są narażone na różne niebezpieczeństwa. Użytkownicy systemu Windows 7 powinni mieć również możliwość używania kluczy systemu Windows 7 w systemie Windows 10.

    Niestety, nie możemy zapewnić możliwości gry na systemach operacyjnych, które po prostu nie mają odpowiednich aktualizacji zabezpieczeń. Wersja 32-bitowa systemu Windows nie otrzymała obecnie aktualizacji od firmy Microsoft, mimo że jest aktualna i dlatego brakuje nam plików. Nie spodziewaliśmy się tego. W styczniu otrzymasz specjalnego klienta (podobnie jak gracze na komputery Mac).


    Excelsior to obecnie temat dobrze znany, ale nie zmienia to stabilności klienta. Jeśli "zamarza i szarpie" musisz opróżnić pamięć podręczną przeglądarki i pamięć podręczną DNS. Konserwacja własnego komputera jest nadal zadaniem graczy i powinna być wykonywana regularnie (po każdej aktualizacji gry lub częściej, w zależności od potrzeb).


    Nie ma takiej możliwości. Zrobienie kroku w tył na 3 dni nie ma sensu. Flash znika i dlatego gra będzie możliwa tylko przez klienta do czasu, aż nie przejdziemy na UNITY. Bardzo nam przykro z tego powodu.
    Szanowna MOD_Victoria gra miała być przeglądarkowa a wtedy system nie ma żadnego znaczenia. BB może sobie dostosowywać do systemów gry konsolowe i te do instalacji. Nadszedł czas instalacji klienta oraz czas śmierci The Settlers Online
    Ostatnio edytowane przez Pylos1 ; 25.12.2020 o 13:32

  3. #913
    Początkujący Odkrywca Awatar Stary_Niedźwiedź
    Dołączył
    02.03.2020
    Posty
    259
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Pylos1 Zobacz posta
    Szanowna MOD_Victoria gra miała być przeglądarkowa a wtedy system nie ma żadnego znaczenia. BB może sobie dostosowywać do systemów gry konsolowe i te do instalacji. Nadszedł czas instalacji klienta oraz czas śmierci The Settlers Online
    To że 10% graczy TSO ma problem z klientem nie oznacza od razu że gra umiera
    Skoro u większości graczy nowy system logowania działa to dlaczego u was nie? Może, tak odrobinkę może, wina za to że u was klient nie działa, leży po waszej stronie? Co? Nie wiem. Ja o stan swojego PC i laptopa dbam (oryginalny Win, aktualizacje na czasie itp) i u mnie było zero problemów z klientem.
    Ja wiem że obecne rozwiązanie nie jest idealne, ja wiem że HTML5 jest o wiele lepszym rozwiązaniem, ale jest jak jest.

  4. #914
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.06.2016
    Posty
    1
    Serwer
    Kolonia
    20 razy grę ładowałem i za każdym razem brak odpowiedzi

  5. #915
    Osadnik
    Dołączył
    25.09.2012
    Posty
    44
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Jestem ciekaw co za BARAN wymyślił aby wdrażać te wszystkie poprawki w czasie Świątecznego eventu .W sumie to nie jest źle, u mnie przy okolo 20-30 odpaleniach raz się załącza.
    BRAWO wy.

  6. #916
    Początkujący Odkrywca Awatar Stary_Niedźwiedź
    Dołączył
    02.03.2020
    Posty
    259
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Zszywacz Zobacz posta
    20 razy grę ładowałem i za każdym razem brak odpowiedzi
    Za każdym razem jak uruchamiałeś to wywalałeś aktywny proces z managera zadań?
    Uruchamiałeś klikając na zainstalowanego klienta czy przez GRAJ na stronie TSO?

  7. #917
    Początkujący Odkrywca Awatar M0rdechaj
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    363
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Zszywacz Zobacz posta
    20 razy grę ładowałem i za każdym razem brak odpowiedzi
    Niestety brak odpowiedzi występuje u mnie często, ale wystarczy zostawić i nic nie ruszać i po paru minutach klient się ogarnie.

  8. #918
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,072
    Serwer
    Złota Góra
    nie ruszac nic nie robic nie przelaczac zakladek i lapie po chwili

  9. #919
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    04.07.2012
    Posty
    418
    Serwer
    Kolonia
    Bo teraz gra wymaga, by gracz miał 0,001% wiedzy,
    jak się instaluje programy + radzenie sobie z tym, faktem.

  10. #920
    Osadnik
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    58
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Stary_Niedźwiedź Zobacz posta
    To że 10% graczy TSO ma problem z klientem nie oznacza od razu że gra umiera
    Skoro u większości graczy nowy system logowania działa to dlaczego u was nie? Może, tak odrobinkę może, wina za to że u was klient nie działa, leży po waszej stronie? Co? Nie wiem. Ja o stan swojego PC i laptopa dbam (oryginalny Win, aktualizacje na czasie itp) i u mnie było zero problemów z klientem.
    Ja wiem że obecne rozwiązanie nie jest idealne, ja wiem że HTML5 jest o wiele lepszym rozwiązaniem, ale jest jak jest.
    Nie oceniaj graczy po tym że nie mogą się zalogować. Nie masz pojęcia jaka jest moja wiedza z zakresu informatyki czy znajomość sestemu. Nie ma dla mnie znaczenia czy używam windowsa czy linuxa. Gra od początku była przeglądarkowa i taka miała zostać.Były problemy z klientem na testowym ale nikt się nie spodziewał że nagle w dniu eventu nic nie zostanie poprawione. Od ponad roku mogli przystosować do HTML_5 i byłoby po problemie, gra nadal byłaby przeglądarkowa więc zainstalowany system nie miał by żadnego znaczenia. Mam system 32 bit-owy i nie che mi się go przeinstalowywać. Mam 2 płyty instalacyjne (legalne z kluczem) tylko komputer na 64 bit-ach może mieć ciężko. Więc jak widzisz żeby pograć musiał bym kupić nowy a to trochę przesada żeby dla gry w której ciągle są jakieś problemy wydawać 2k czy 3k realnej kasy.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 92 z 106 PierwszyPierwszy ... 42 82 90 91 92 93 94 102 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.