Odpowiedz w tym wątku
Strona 85 z 106 PierwszyPierwszy ... 35 75 83 84 85 86 87 95 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 841 do 850 z 1059

Wątek: Nowy klient do pobrania - Dyskusja

  1. #841
    Początkujący Odkrywca Awatar Stary_Niedźwiedź
    Dołączył
    02.03.2020
    Posty
    259
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez z3nfist Zobacz posta
    to wiesz co, nie używaj tych porad..

    a ja głupi, latam po forach DE, FR czy testowym, szukam sposobuff , tłumaczę na język polski (ALA google)
    i wychodzi, ze som MOŚKI, którym, ciągle MAŁO. ok, to nic już nie dam, MĘCZCIE SIĘ

    PORAZKA DO KWADRATU
    Tak to już jest z3nfist że ludzie są niewdzięczni... Szczególnie w naszej ukochanej Cebulandi. Okazuje się że to Twoja wina że BB wprowadziło taki system logowania.

    Cytat Zamieszczone przez sol8895 Zobacz posta
    Hej! Po zainstalowaniu gry, gra nie odpala. Klikając w ikonkę uruchamia sie tylko deistalator. czy można z tym coś zrobić? dodam że po deinstalacji loguję się do gry i już nie mogę pobrać gry tylko następuje otwieranie 1000 stron na raz.
    Nie klikaj na pliku który sciągnąłeś tylko na duży przycisk GRAJ na stronie TSO. Klient sam się uruchomi po kliknięciu GRAJ. Za pierwszym razem może to potrwać minutę lub dwie (u mnie około 30 sek).

    Jeszcze taka drobnostka. Przy uruchamianiu gry u mnie pojawia się okienko z zapytaniem o pozwolenie na otwarcie zewnętrznej aplikacji (nowy klient gry). Jeśli macie wyłączoną opcje wyskakujących okienek w swojej przeglądarce to spróbujcie ją włączyć.

    Okienko z zapytaniem wygląda mniej wiecej tak (wersja z Opery):
    https://zapodaj.net/a9a0cfc599797.jpg.html
    Testowałem na Opera GX, Opera, Chrome, Edge, i Vivaldi. W każdym przypadku wyskakiwało to okienko.
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 22.12.2020 o 06:38 Powód: połączenie postów

  2. #842
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.06.2013
    Posty
    1
    Serwer
    Nowa Ziemia
    gra nie działa .pobrałem klienta zainstalowałem go ,przechodzę na stronę główną naciskam przycisk GRAJ i przenosi mnie znowu na stronę pobierz klienta i tak w kółko

  3. #843
    Osadnik
    Dołączył
    23.06.2013
    Posty
    53
    Serwer
    Złota Góra
    Nie to nie jego wina, nikt tak nie napisał? przytocz mi żeby ktoś powiedział że to jego wina? chociaż jeden cytat daj...
    po prostu on próbuje wybielić BB jakby z nimi współpracował, że "wszystko działa", "że wszystko w porządku, tylko trzeba czytać", otóż nie...
    ta gra nie powinna tak się zachowywać i nie jest to wina ani nasza ani tych co chcą pomóc.

    gra ma się odpalać normalnie, bez udziwnien, teraz to co jest aktualnie to fuszerka, zrobiona za pare złotych, a firma chyba troszkę wiecej zarabia?
    i osoba która tu wchodzi pisze po prostu że nie działa po ludzku, bo ktoś z BB spierdzielił wszystko że trzeba kombinować, ściągać, wklejać, usuwać itd żeby gra wgl odpaliła ale nie ma pewności czy jutro czy pojutrze będzie działało...

    smutna prawda i nikt nie ma pretensji do ludzi którzy chcą pomóc, tylko że te osoby co chcą pomóc też są winne sobie obrażając graczy i tu jestem wstanie cytować kilkukrotnie(i wiem że niektórzy nie potrafią czytać, albo po prostu nie chcą bo gra ma działać a nie wchodzimy w matrix i bawimy się żeby zadziałało)

    Ci co chcą kombinować przeczytają waszą pomoc i pewnie im zadziała, ale większość myślało że ta firma da nam produkt bez tych wszystkich udziwnien jakie są teraz bo po prostu chcą kilknąć "graj" i ma grać

  4. #844
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.05.2012
    Posty
    27
    Serwer
    Czarci Gaj
    Po wielokrotnym instalowaniu przez ostatnie dni, w końcu zaczęło się łączyć. Łączyło kilka godzin...Wyskoczyło, że trzeba wyczyścić cache. Ccleaner użyty. I teraz znowu łączy i wyskakuje komunikat... Ktoś ma jakiś pomysł????

  5. #845
    Początkujący Odkrywca Awatar Stary_Niedźwiedź
    Dołączył
    02.03.2020
    Posty
    259
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez AndrzKudr Zobacz posta
    Po wielokrotnym instalowaniu przez ostatnie dni, w końcu zaczęło się łączyć. Łączyło kilka godzin...Wyskoczyło, że trzeba wyczyścić cache. Ccleaner użyty. I teraz znowu łączy i wyskakuje komunikat... Ktoś ma jakiś pomysł????
    Jaka wersja windowsa?
    Czy masz zainstalowane najnowsze aktualizacje do Windy?
    Czy masz zainstalowanego najnowszego Flasha?
    Co się łączy?
    Jaki komunikat?

  6. #846
    Osadnik
    Dołączył
    25.09.2013
    Posty
    42
    Serwer
    Złota Góra
    BB doskonale wiedziało że są kłopoty z klientem na testowym i że nie działa on na 32bitach i innych systemach - wystarczy poczytać fora polskie, niemieckie, angielskie (w tym testowego) - ale wypuściło gniota - klienta- uwalając przy tym ludzi grających na Macach, Linuxie, systemach 32 bitowych i nawet 64 - gra przeglądarkowa - bo "ponoć" taką jest - powinna być ograniczona do przycisku "graj" (nawet w przypadku pobierania plików typu klient)
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 22.12.2020 o 06:40 Powód: korekta treści

  7. #847
    Osadnik
    Dołączył
    23.12.2013
    Posty
    117
    Serwer
    Złota Góra
    No i pograne, wisi na ekranie startowym, zresztą jak działał przez te 3 dni to ciągle się zwieszał. Teraz to już całkowity brak odpowiedzi. Dzięki BB za imponujące zakończenie.

  8. #848
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.05.2012
    Posty
    27
    Serwer
    Czarci Gaj
    windows 10, 64 bit. Aktualizacje pobierane automatycznie. flasha mam ale nie wiem czy najnowszego. Mam zaktualizować? Ogólnie cały czas wyskakuje okno łączenia. Po jakimś czasie (przeważanie kilku godzinach) wyskakuje komunikat, że mam sprawdzić czy mam połączenie albo wyczyścić cache

  9. #849
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Nowa Ziemia
    herosow online zamykaja wiec i tso pewnie za chwile zamkna

  10. #850
    Osadnik
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    85
    Serwer
    Nowy Świat
    ale spierniczyli wszystko

Odpowiedz w tym wątku
Strona 85 z 106 PierwszyPierwszy ... 35 75 83 84 85 86 87 95 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.