Odpowiedz w tym wątku
Strona 52 z 106 PierwszyPierwszy ... 2 42 50 51 52 53 54 62 102 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 511 do 520 z 1059

Wątek: Nowy klient do pobrania - Dyskusja

  1. #511
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.03.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Czarci Gaj
    gra nie działa po zainstalowaniu klienta i uruchomieniu w przeglądarce wyskakuje mi błąd "your client could not be updated"

  2. #512
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.03.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Czarci Gaj
    Ciągle tylko każe mi pobrać i instalowac lub odinstalować nowego klienta - ciekawe czy do eventu odpali

  3. #513
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.04.2012
    Posty
    21
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Gra nie działa, po zainstalowaniu i zalogowaniu pojawia się błąd połączenia i od wczoraj nie można grać. Super pomysł, żeby zrobić coś takiego 2 dni przed eventem zamiast po nim. Na zdjęciu wspomniany błąd - https://imagizer.imageshack.com/img922/5355/pkZORE.jpg

  4. #514
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.03.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Nowy Świat
    Nie działa

    Nie działa
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 22.12.2020 o 04:16 Powód: połączenie postów

  5. #515
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.06.2019
    Posty
    4
    Serwer
    Słoneczny Gród
    a na win10 32 bit dal już ktoś rade się logować ?

  6. #516
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.09.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Złota Góra
    wczoraj odpalił. dzisiaj nie działa

    nadal nie działa chyba do widzenia a raczej żegnam
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 23.12.2020 o 21:20 Powód: połączenie postów

  7. #517
    Osadnik
    Dołączył
    25.08.2012
    Posty
    128
    Serwer
    Czarci Gaj
    <sarkazm> Wy hejtujecie a ja się czuję jakby BB dało mi drugą młodość. Cofnęliśmy się w czasie do 2012. Jak uda Wam się wejść to zobaczycie jak to fajnie teraz hula jak 90% ludzi nie gra, serwery nie są przeciążone, nie zacina się, po prostu bajka </sarkazm>

  8. #518
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    30.12.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Czarci Gaj
    nie działa niestety zawiesza sie i nie uruchamia sie przegladarka tudzież klient

  9. #519
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.06.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez z3nfist Zobacz posta
    a co za problem , zaktualizować do 64bit.
    problem jest 1- komputer ma swoje lata i 64 bit systemy potrzebuja 2razy wiecej pamieci i w rezultacie jakbym zmniejszal ilosc
    2- mam full innych programow ktore uzywam i przeinst to wiele godzin siedzenia i w dodatku nie wiem czy sa w ogole 64b ich odpowiedniki
    3-instalowanie czasowego klienta ktory widze ze to nic innego jak plik swf ??? swf??? przeciez to dalej flash i dziwi mnie to ze daja clienta do rak ludzia... sam robilem projekty we flashu i sa programy ktore ze skomplilowanego swfa tworza projekt i zaraz beda mieli problemy z wlamaniami jesli duzo umiescili w nim informacji...
    4-ciekawe czy ten klient dziala bez zaint.flasha na kompie w co watpie wiec po co jakis klient tymczasowy?
    5-niemozna uruchomic takiego samego kanalu grania dopoki nie powstanie calkowite rozwiazanie? nie kozna grac na mac z tego co pisza, na wszystkich wersjach windowsa, nie idzie mi na tablecie... pewnie na linuxa tez nie pojdzie... brawo!

  10. #520
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.07.2018
    Posty
    1
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Brawo za zmuszanie ludzi do instalowania windows 10, mnie to nie interesuje, po zainstalowaniu klienta, to cudo będzie zachowywać się jak wirus, czyli już go nie odinstalujecie. Świat oferuje tyle możliwości, że można żyć bez settlersów, staż na grze 27 lat. Dziękuję za te lata. Gra przeglądarkowa ma chodzić na przeglądarce, takiej jakiej ja chcę używać, tyle komentarza.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 52 z 106 PierwszyPierwszy ... 2 42 50 51 52 53 54 62 102 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.