Odpowiedz w tym wątku
Strona 51 z 106 PierwszyPierwszy ... 41 49 50 51 52 53 61 101 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 501 do 510 z 1059

Wątek: Nowy klient do pobrania - Dyskusja

  1. #501
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.12.2014
    Posty
    3
    Serwer
    Nowa Ziemia
    mi caly czas to wywala .... ktos ma pomysl ????

    nie mozna uruchomic programu, poniewaz na komputerz nie znaleziono
    api-ms-win-core-localization-I1-2-0.dll sprobuj ponownie zainstalowac program
    ,aby naprawic ten problem

  2. #502
    Osadnik Awatar lepszat
    Dołączył
    21.08.2012
    Posty
    86
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez kat-forever Zobacz posta
    mi caly czas to wywala .... ktos ma pomysl ????

    nie mozna uruchomic programu, poniewaz na komputerz nie znaleziono
    api-ms-win-core-localization-I1-2-0.dll sprobuj ponownie zainstalowac program
    ,aby naprawic ten problem
    Spróbuj z ten sposób lub zaktualizuj system.
    Uwaga #5:Nie można uruchomić programu - na komputerze nie znaleziono api-ms-win-core-localization-l1-2-0.dll
    1. Należy wejść na stronę helpx adobe i zainstalować "Aktualizację dla programu uniwersalnej obsługi C w systemie Windows firmy Microsoft". Rozwiązanie tutaj: helpx.adobe.com/pl/download-install/kb/error_on_launch.html
    Reszta mojego posta: https://forum.thesettlersonline.pl/t...l=1#post292077
    Ostatnio edytowane przez lepszat ; 19.12.2020 o 01:30

  3. #503
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.07.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Kolonia
    mam komputer z Win 7 i jak chciałem instalować to coś to wskakiwało tylko The Settlers Online Instaler.exe zamiast The Settlers Online Instaler RC1.exe oraz inna wielkość pliku pobrania niż podana w tej niby pomocy do instalacji nowego klienta . I tak gra nie chce mi się uruchomić więc jako fan settlersów od czasów Amigi jestem bardzo zawiedziony . Szkoda że nie potrafią podać normalnej procedury która zadziała w prosty sposób

  4. #504
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.08.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Słoneczny Gród
    u mnie dziala pokazuje sie okienko żeby znowu pobrać ale ja duszę na graj dwa razy i wczytuje sie nowe okno z grą używam win 10/64 i przeglądarkę ege może to komuś pomoże

  5. #505
    Osadnik
    Dołączył
    12.01.2013
    Posty
    47
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez lepszat Zobacz posta
    Spróbuj na stronie głównej włączyć flasha - kłódka po lewej od adresu. Włącz tam też cookies od settlersów.
    Wejdź tam w ustawienia witryny i ustaw powiadomienia, javascript, flash na zewzwalaj, a resztę na pytaj. Zresetuj przeglądarkę i spróbuj.

    Jak nic się nie zmieni to wejdź w Menadżer Zadań i usuń procesy z klientem (chyba 2) i spróbuj wejść do gry ponownie.
    Ewentualnie reset kompa i próba ponownego zalogowania.
    wszystko zrobiłam jak opisałeś i dalej lipa a nie ma to nic wspólnego może z win update?

  6. #506
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.12.2014
    Posty
    3
    Serwer
    Nowa Ziemia
    nie znam sie na tym i niechce zwalic sobie systemu ..... mam win 7 , pomozesz z linkiem do pliku / instalki ?

  7. #507
    Osadnik
    Dołączył
    19.02.2016
    Posty
    61
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Jak widzę problem nadal obecny, klient pobrany i kicha .. się naszukałem by odpalić grę a wystarczył lapek z win7 64bit ..po pobraniu klienta gry dokleić client.swf jak w tej instrukcji
    forum.thesettlersonline.pl/threads/47562-Nowy-klient-do-pobrania-Dyskusja/page48
    klient gry ładował się długo bardzo ale gra działa.. póki co

  8. #508
    Osadnik Awatar lepszat
    Dołączył
    21.08.2012
    Posty
    86
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Jadzia91 Zobacz posta
    wszystko zrobiłam jak opisałeś i dalej lipa a nie ma to nic wspólnego może z win update?
    Jedną z opcji jest aktualizacja systemu Windows 7. Odpalić update'a, zaintalować, zresetować i wtedy próbować. Może to coś da.
    Kolejną opcją - aktualizacja na Windows 10 64-bit. Wtedy gracze mają mniej problemów. Czy to coś da? Ciężko powiedzieć.

    Cytat Zamieszczone przez Jadzia91 Zobacz posta
    a z innej beczki, próbuję jeszcze na lapku win7 64, ale tu za to ten plik client.swf jakoś mi się zrobił, że uruchom za pomocą xxxxxxDDDD WINAMP, co mam zrobić, żeby jakoś normalnie się uruchamiał, na jaki program zmienić i jak to się stało

    Na stacjonarnym z którego piszę, jest, że uruchamia go wspólna biblioteka dll, ale tego znaleźć nie mogłam na lapie
    Nie powinno mieć to wpływu, u mnie niby notatnikiem się otwiera a wszystko działa.
    Ostatnio edytowane przez lepszat ; 19.12.2020 o 02:22

  9. #509
    Osadnik
    Dołączył
    12.01.2013
    Posty
    47
    Serwer
    Złota Góra
    a z innej beczki, próbuję jeszcze na lapku win7 64, ale tu za to ten plik client.swf jakoś mi się zrobił, że uruchom za pomocą xxxxxxDDDD WINAMP, co mam zrobić, żeby jakoś normalnie się uruchamiał, na jaki program zmienić i jak to się stało

    Na stacjonarnym z którego piszę, jest, że uruchamia go wspólna biblioteka dll, ale tego znaleźć nie mogłam na lapie

  10. #510
    Osadnik
    Dołączył
    12.09.2012
    Posty
    70
    Serwer
    Kolonia
    Ściągnąłem program, ściągnąłem plik clienta i działa.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 51 z 106 PierwszyPierwszy ... 41 49 50 51 52 53 61 101 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.