Odpowiedz w tym wątku
Strona 104 z 106 PierwszyPierwszy ... 4 54 94 102 103 104 105 106 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,031 do 1,040 z 1059

Wątek: Nowy klient do pobrania - Dyskusja

  1. #1031
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam serdecznie!

    Nie jestem w stanie podać dokładnej daty.

    W tym wątku znajdziesz oś czasu przedstawiającą kolejne kroki w grze - między innymi plan wprowadzenia Unity.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  2. #1032
    Osadnik
    Dołączył
    27.05.2017
    Posty
    40
    Serwer
    Czarci Gaj
    bym nie pokładał za wcześnie takich nadzieji w tym unity bo może być zamienił stryjek siekierke na kijek

  3. #1033
    Osadnik Awatar Acoma
    Dołączył
    20.11.2020
    Posty
    85
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Za pln byłaby raczej pełna gra na lokalne kompy.
    Teraz pełna para idzie raczej na opanowanie Unity i przeniesienie podstawowej funkcjonalności - i to raczej po wielkanocnym ewencie.

    Obecna wersja jak na moje oko to dość mocno wykorzystuje część nieudokumentowanych funkcji Flash'a.

  4. #1034
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.12.2014
    Posty
    5
    Serwer
    Nowa Ziemia
    U mnie nowy klient nie działa sprawnie, podobnie jak w poprzednim, klikam i .... przez 10 min brak odpowiedzi , wisi (tragedia)

  5. #1035
    Osadnik Awatar jermoc5091
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    35
    Serwer
    Kolonia
    klient pobrany działał wczoraj wieczorem i dzisiaj rano po południu przestał działać teraz tez nic z tego dno i bąbelki

  6. #1036
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez jermoc5091 Zobacz posta
    klient pobrany działał wczoraj wieczorem i dzisiaj rano po południu przestał działać teraz tez nic z tego dno i bąbelki
    Co się dokładnie dzieje?

    Spróbuj proszę odinstalować wszystkie wersja klienta gry, następnie zainstaluj najnowszego i podejmij kolejną próbę zalogowania się do gry.

    BB_Penelopa
    Ostatnio edytowane przez BB_Penelopa ; 25.02.2021 o 15:16

  7. #1037
    Osadnik
    Dołączył
    25.09.2013
    Posty
    42
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa Zobacz posta
    Co się dokładnie dzieje?

    Spróbuj proszę odinstalować wszystkie wersja klienta gry, następnie zainstaluj najnowszego i podejmij kolejną próbę zalogowania się do gry.

    BB_Penelopa
    Doga Penelopo - i co z tego - jak klient się zawiesza co pewien czas, albo w ogóle nie wczytuje do końca - a nie każdy gracz potrafi go upierd.... (albo nie wie że można) w menedżerze windows i uruchomić powtórnie i tu loteria... albo się uda albo jeszcze raz...
    To Ty jesteś CM - i Ty reprezentujesz graczy przed BB - powinnaś albo napisać instrukcję jak mają sobie gracze radzić albo wymóc na BB napisanie takowej...(ale to chyba dla was za trudne - większość porad pisane jest przez zwykłych użytkowników (można napisać że już maniaków settlersów))

  8. #1038
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,071
    Serwer
    Złota Góra
    5 wersja klienta a nic w nim nie zmieniono non stop jedno to samo ... jeden wielki zawias i tyle

  9. #1039
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.07.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Mi pokazuje, że mam "updejtować" klienta.
    Pobieram, instaluję, klikam graj (jestem zalogowany) i ..... pokazuje, że mam "updejtować".... itp, itd...
    W sumie to bardzo dziękuję. Po 9 latach wreszcie się uwolniłem...
    Pozdrawiam.

  10. #1040
    Osadnik Awatar reversi
    Dołączył
    15.08.2012
    Posty
    44
    Serwer
    Czarci Gaj
    od ostatniej aktualizacji klienta ni cholery nie da się go uruchomić
    skomentuje to tak - MURWA JEGO KADŹ!
    a niech sobie BB Penelopa sama siedzi na tej grze, wrócę na nią może jak ktoś sensownie w supporcie bedzie potrafił mi pomóc w uruchomieniu nieuruchomialnianego klienta albo powstanie w końcu wersja przeglądarkowa

Odpowiedz w tym wątku
Strona 104 z 106 PierwszyPierwszy ... 4 54 94 102 103 104 105 106 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.