Odpowiedz w tym wątku
Strona 100 z 106 PierwszyPierwszy ... 50 90 98 99 100 101 102 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 991 do 1,000 z 1059

Wątek: Nowy klient do pobrania - Dyskusja

  1. #991
    Początkujący Odkrywca Awatar Stary_Niedźwiedź
    Dołączył
    02.03.2020
    Posty
    258
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Jenkowice Zobacz posta
    [...] poradź coś podobnego gdzie można zajrzeć i budować w wolnych chwilach, gdzieś gdzie można robić to na MAC i nie oleją mnie jak tutaj.

    Dzięki.
    www.google.pl

  2. #992
    Odkrywca
    Dołączył
    27.03.2014
    Posty
    505
    Serwer
    Nowa Ziemia
    żeby było śmieszniej nie miałem do tej pory problemu z graniem a dziś klient sie zatrzymuje na pierwszej planszy ładowania i ani drgnie... Napisy ubisoft i blue byte i pełny pasek postępów. i nic dalej. usunąłem ciasteczka itp i nic. Jakieś pomysły?
    Milczenie Jaghutów przesycała ironia...
    A SERWERY i tak powinny być połączone..

  3. #993
    Początkujący Odkrywca Awatar M0rdechaj
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    363
    Serwer
    Kolonia
    Od czasu do czasu też mi się wiesza na 10 minut, jak dłużej nie wchodzi to trzeba zakończyć proces w menadżerze i kliknąć w graj jeszcze raz, ale przeważnie w końcu włazi.

  4. #994
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.09.2014
    Posty
    10
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Stary_Niedźwiedź Zobacz posta
    No i klops...
    Rozpracowałeś mnie comdar... Tak, jestem tajnym agentem BB...
    A teraz skoro jesteś taki "mondry" to pokaż mi, gdzie i kiedy KAZAŁEM komukolwiek szperać po plikach systemowych. I jak się już czepiasz z natury, tym którzy starają się pomóc, to czepiaj się wszytskich, którzy taką pomoc oferują, a nie wybiórczo.

    A teraz mój ulubiony fragment - CZYTAJ ZE ZROZUMIENIEM!!!
    TO NIE MOJA WINA ŻE WAM COŚ NA KOMPIE NIE DZIAŁA... TO NIE MOJA WINA ŻE BB WPROWADZIŁO TAKI SYSTEM LOGOWANIA...

    O mój umysł się nie martw. Martw się bardziej o swój. Bo jeśli nie ogarniasz pewnych rzeczy, to raczej... ekhm... wybacz, ty jesteś w tej konwersacji ograniczony umysłowo...

    Co do ludzi którzy "znają sie tyle "włącz-uruchom przeglądarkę-graj"", właśnie takim ludziom, ja i inni, staramy się pomóc. Ja nie muszę nic robić. Mi gra śmiga bez problemu. Ale że z natury jestem życzliwy i staram się pomagać ludziom. Tak tutaj jak i w realu. Robię to na tyle na ile umiem. Poświecam swój czas, w którym mógłbym chociażby, bezproduktywnie pierdzieć w stołek i uprzykrzać życie innym (brzmi znajomo comdar, Ancymoniusz i spółka?).

    Jak jesteś sfrustrowany obecną sytuacją to wyłącz kompa, idź na spacer, nakarm kaczki w parku, upiecz ciasto, obejrzyj Mandaloriana, przytul żonę/dziewczynę/kochankę... Innymi słowy wyluzuj...

    To tylko gra...
    Jeśli to co wyżej i kilka innych swoich wypowiedzi w tym tonie uważasz za życzliwość, to współczuję osobom w twoim otoczeniu

  5. #995
    Początkujący Odkrywca Awatar Stary_Niedźwiedź
    Dołączył
    02.03.2020
    Posty
    258
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez HaniaAnia Zobacz posta
    Jeśli to co wyżej i kilka innych swoich wypowiedzi w tym tonie uważasz za życzliwość, to współczuję osobom w twoim otoczeniu
    Czyli twierdzisz że, comdar i Ancymoniusz są życzliwi skoro np twierdzą że, cytat:
    • "liżę rowa BB"?
    Skoro twierdzisz że, cytat:
    • "Co do ludzi którzy "znają sie tyle "włącz-uruchom przeglądarkę-graj"", właśnie takim ludziom, ja i inni, staramy się pomóc"""
    nie jest życzliwe, to parafrazuję twoją wypowiedz pod moim adresem:
    • "Jeśli uważasz, że wypowiedzi comdar'a i Ancymoniusz'a w tym tonie są życzliwe, to współczuję osobom w twoim otoczeniu"
      droga HaniaAnia
    Ja po prostu co dostaję to oddaję.
    Ostatnio edytowane przez Stary_Niedźwiedź ; 09.01.2021 o 23:05

  6. #996
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.09.2014
    Posty
    10
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Zee4c Zobacz posta
    żeby było śmieszniej nie miałem do tej pory problemu z graniem a dziś klient sie zatrzymuje na pierwszej planszy ładowania i ani drgnie... Napisy ubisoft i blue byte i pełny pasek postępów. i nic dalej. usunąłem ciasteczka itp i nic. Jakieś pomysły?
    Podpisuję się pod pytaniem. Nie pomaga czyszczenie ciasteczek, relogi itp. Wejście na grę to jak gra w totolotka - uda się czy nie. Czyżby kolejny krok BB w celu pozbycia się reszty graczy?

  7. #997
    Osadnik
    Dołączył
    21.05.2012
    Posty
    44
    Serwer
    Czarci Gaj
    włączanie tej gry to jakaś porażka...

  8. #998
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.01.2021
    Posty
    2
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez HaniaAnia Zobacz posta
    Podpisuję się pod pytaniem. Nie pomaga czyszczenie ciasteczek, relogi itp. Wejście na grę to jak gra w totolotka - uda się czy nie. Czyżby kolejny krok BB w celu pozbycia się reszty graczy?
    Przy wyłączonej grze skasuj katalog "c:\users\XXXX\Local Settings\Application Data\Ubisoft\The Settlers Online\Client" gdzie XXXX to Twoja nazwa użytkownika. Zawartość tego katalogu zostanie ponownie pobrana przy odpaleniu gry. Czasem to pomaga.

  9. #999
    Osadnik
    Dołączył
    14.08.2012
    Posty
    41
    Serwer
    Czarci Gaj
    BB planuje Unity i oczywiście nowy psikus. Aplikacja ta nie działa na Chrome. Kolejna grupa graczy będzie mogła się pożegnać z grą. Jak widać BB małymi kroczkami robi wszystko, aby się nas pozbyć.
    Uprzejmość to iluzja. Barbarzyństwo to naturalny stan ludzkości

  10. #1000
    Odkrywca
    Dołączył
    27.03.2014
    Posty
    505
    Serwer
    Nowa Ziemia
    1000 post na 100 stronie ;D bingo ;D
    biorąc pod uwagę ilość ofek na wadze coś mi się wydaje ze UNITY będzie wielkim sukcesem którego NIKT nie zauważy bo graczy już nie będzie w ogóle. Bez handlu i współdziałania utrzymywanie wyspy będzie pasją dla 10? % graczy... A to sie BB nie będzie opłacało w żaden sposób.
    Milczenie Jaghutów przesycała ironia...
    A SERWERY i tak powinny być połączone..

Odpowiedz w tym wątku
Strona 100 z 106 PierwszyPierwszy ... 50 90 98 99 100 101 102 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.