Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 27

Wątek: Użytkownicy Linux (debian)

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.09.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Kolonia

    Użytkownicy Linux (debian)

    Co z użytkownikami systemu LInux (debian) OS , instalator flasha jest na Windowsa.

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.11.2020
    Posty
    25
    Serwer
    Czarci Gaj
    Takich użytkowników mają w d......

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.01.2014
    Posty
    2
    Serwer
    Złota Góra
    A co z LINUX jak to zrobić ?

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.11.2020
    Posty
    25
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez vips2014 Zobacz posta
    A co z LINUX jak to zrobić ?
    ja zainstalowałem virtualbox, na nim postawiłem wingrozę 10 i na niej tego klienta tso - wszystko działa

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    02.12.2014
    Posty
    218
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Niestety nic konkretnego nie znalazłem czy będzie wersja na Linux i macOS.. Szkoda bo grałem też na Linuxie a teraz tylko windows został

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.09.2017
    Posty
    3
    Serwer
    Nowy Świat
    Jak ktoś ma linuxa to może szukać innej gry czy coś BB zrobicie w tym kierunku?

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.08.2020
    Posty
    3
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    na linuxie nawet tego nie odpale ;( zegnajcie

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.04.2014
    Posty
    5
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    A co z użytkownikami Linuxa? Nie liczymy się?

  9. #9
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.06.2018
    Posty
    1
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Dobra mądrale, jak tego waszego klienta uruchomić na linuxie? Normalnie jaja jakieś, zrobić klienta tylko pod windows, zapominając o uzytkownikach innych systemów jak Linux czy systemy na komputery Mac. Umożliwcie dalsze korzystanie z gry jak było do tej pory. Flash się nie kończy tylko jego wsparcie. Gra może działać tak jak działała przez kolejne lata. Nie wiem kto jest odpowiedzialny za tę parodię, ale zróbcie coś i zacznijcie MYŚLEĆ głową a nie tylko wyciągać kasę. Jak nie potraficie zrobić prostego portu gry na nowszą technologię, to dajcie mi kod źródłowy, to wam to zrobię. Przy okazji poprawię milion bezsensownych bugów w grze. HTML5 jest dostepny już od tak dawna, że dawno powinniście mieć gotowy port, a nawet tak rozbudować grę, że przypominałaby najlepsze części serii. Jesteście bandą nieudaczników próbujących wyciągnąć kasę od graczy, taka prawda. Potraficie tylko klonować postacie w grze, zmieniając im tylko nazwy i trochę kolory, nic więcej. Eventy to tak naprawdę co chwile to samo. Nie stać was na odrobinę inwencji twórczej? Zapytajcie graczy, to dostaniecie masę ciekawych i mądrych pomysłów.
    Weźcie się do roboty i zróbcie klienta pod pozostałe systemy. I nie zapominajcie o Androidzie. Jakoś inni twórcy gier dają sobie doskonale z tym radę, a Wy?

  10. #10
    Osadnik Awatar lepszat
    Dołączył
    21.08.2012
    Posty
    86
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez PieronJeden Zobacz posta
    A jak to uruchomic po staremu na firefoksie z wtyczka flash? Teraz po nacisnieciu start nie odpala. Gdzie jest klient na linux'a !?
    Na żadnej przeglądarce nie uruchomisz. Tylko klientem. Oficjalnej wersji na linuxa nie ma.
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 22.12.2020 o 03:48

Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.