Odpowiedz w tym wątku
Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 70

Wątek: Użytkownicy MacOS

  1. #31
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.02.2020
    Posty
    1
    Serwer
    Złota Góra
    no niestety prawda..nie bede instalowl windy tylko po to by pograc

  2. #32
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.02.2014
    Posty
    8
    Serwer
    Złota Góra
    do z3nfist znowu (przepraszam). Czy przyszło Ci do głowy, że jest grupa ludzi, którzy grają na przykład na komputerach firmy Apple (przepraszam za kryptoreklamę)? Ja tak mam i dlatego przyznaję nie czytam wszystkich poradników jak uruchomić pod Windows. Dla mojego systemu gra dostępna będzie (według obietnic) za kilka miesięcy. Pomijam już fakt, że powinienem zablokować przynajmniej kilka blokad firewalla. Na kompach w firmie??? Może przestaniesz obrażać graczy ze starszymi wersjami Windowsa ("BIDOTA" Twoje słowa) i zobaczysz, że to nie my mamy spędzać godzin na instalowaniu, dezinstalowaniu, wklejaniu i ponownym uruchamianiu komputera? Pewnie tego nie zrozumiesz, ale naprawdę szkoda ludzi, którzy grają tu od wielu lat a pewnie przesiedli się z normalnych Settlersów. Ich właśnie pozdrawiam. Ciebie nie.

  3. #33
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    04.07.2012
    Posty
    418
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez maciekpikso Zobacz posta
    do z3nfist znowu (przepraszam). Czy przyszło Ci do głowy, że jest grupa ludzi, którzy grają na przykład na komputerach firmy Apple (przepraszam za kryptoreklamę)? Ja tak mam i dlatego przyznaję nie czytam wszystkich poradników jak uruchomić pod Windows. Dla mojego systemu gra dostępna będzie (według obietnic) za kilka miesięcy. Pomijam już fakt, że powinienem zablokować przynajmniej kilka blokad firewalla. Na kompach w firmie??? Może przestaniesz obrażać graczy ze starszymi wersjami Windowsa ("BIDOTA" Twoje słowa) i zobaczysz, że to nie my mamy spędzać godzin na instalowaniu, dezinstalowaniu, wklejaniu i ponownym uruchamianiu komputera? Pewnie tego nie zrozumiesz, ale naprawdę szkoda ludzi, którzy grają tu od wielu lat a pewnie przesiedli się z normalnych Settlersów. Ich właśnie pozdrawiam. Ciebie nie.
    A CZY DOTARŁO DO CIEBIE, ZE BY MOC TERAZ GRAC W SETTLERS ONLINE TO POTRZEBNY JEST SYSTEM 64BIT. I NIKT Z TYM , NIE MOŻE NIC ZROBIĆ. TAKIE SĄ OBECNE WYMAGANIA, DLA TYCH CO MAJĄ SYSTEMY WINDOWS , PO INSTALOWANE.

    Poza tym , był czas na przesiadkę, ja to zrobiłem, w 2013 roku,
    instalując system Windows 7 w wersji HOME (oryginalna wersja BOX), wybrałem 64bit, bo owa wersja obsługuje aplikacje 32bit i te 64bit.

  4. #34
    Osadnik
    Dołączył
    15.04.2013
    Posty
    37
    Serwer
    Złota Góra
    Nieprawdopodobne. Mod Zeus napisał, że klient na Maca będzie w styczniu. Bareja: Nie mamy Pana płaszcza i co nam Pan zrobi? Kupił Pan u nas samochód ale będzie jeździł w lutym. To jest nowa pralka ale proszę uruchomić w marcu bo wcześnie nie działa. Brawo dla wszystkich, którzy próbują innym pomóc z tym bałaganem, ale przecież to jest Matriks. I do tego spieprzony.

    Żeby nie było, że się czepiam. Gram na komputerach apple z przeglądarkami Safari i Chrome. Proszę uprzejmie jakiegokolwiek znawcę o poradę co mam zrobić, żeby grać.

    Jakoś cisza wśród "znawców" w sprawie grania na sytsemie macOS. Tu też macie jakieś mądre porady?
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 22.12.2020 o 06:45 Powód: połączenie postów

  5. #35
    Osadnik
    Dołączył
    25.09.2013
    Posty
    42
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Witek1965 Zobacz posta
    Jakoś cisza wśród "znawców" w sprawie grania na sytsemie macOS. Tu też macie jakieś mądre porady?
    tylko przez "wirtualny windows" - client dla Maca jak i na windę 32bit dopiero w styczniu wg niemców

  6. #36
    Początkujący Odkrywca Awatar Stary_Niedźwiedź
    Dołączył
    02.03.2020
    Posty
    258
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Witek1965 Zobacz posta
    Żeby nie było, że się czepiam. Gram na komputerach apple z przeglądarkami Safari i Chrome. Proszę uprzejmie jakiegokolwiek znawcę o poradę co mam zrobić, żeby grać.
    Wirtualna maszyna i musisz windowsa na niej zainstalować. Druga opcja to poczekać 2-3 tygodnie do czasu pojawienia się klienta na MacOS (też czekam ale na szczęście też mam lapka i PC z Windą)

  7. #37
    Osadnik
    Dołączył
    15.04.2013
    Posty
    37
    Serwer
    Złota Góra
    kundo2015 dzięki, ale pytanie było retoryczne. Nie ma żadnej możliwości grać na moich komputerach. Naprawdę doceniam wszystkich, którzy starają się pomóc użytkownikom Windowsa naprawić to, co BB spieprzyło (Ciebie też z3nfist i Stary Niedźwiedż). Szkoda, że na tym wątku (pewnie kilkaset wpisów) nie odzywają się MODy. Trwa event świąteczny, byłaby fajna zabawa a tu kicha. Może przenieśmy Boże Narodzenie na czas jak to naprawią?

  8. #38
    Początkujący Odkrywca Awatar Stary_Niedźwiedź
    Dołączył
    02.03.2020
    Posty
    258
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Witek1965 Zobacz posta
    kundo2015 dzięki, ale pytanie było retoryczne. Nie ma żadnej możliwości grać na moich komputerach. Naprawdę doceniam wszystkich, którzy starają się pomóc użytkownikom Windowsa naprawić to, co BB spieprzyło (Ciebie też z3nfist i Stary Niedźwiedż). Szkoda, że na tym wątku (pewnie kilkaset wpisów) nie odzywają się MODy. Trwa event świąteczny, byłaby fajna zabawa a tu kicha. Może przenieśmy Boże Narodzenie na czas jak to naprawią?
    z3nfist odwala o wiele większą robotę. Jemu dziękujcie. Ja na szczęście nie miałem żadnych problemów z nowym klientem i tyle mogę pokazać jak u mnie odbył się ten proces. Współczuję wszystkim którzy nie mogą wejść do gry.

  9. #39
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Posty użytkowników MacOS zostały przeniesione z tematu "Nowy klient do pobrania - Dyskusja" i umieszczone tutaj.

  10. #40
    Osadnik
    Dołączył
    14.05.2019
    Posty
    42
    Serwer
    Nowy Świat
    Zagra to to kiedys na macu?

Odpowiedz w tym wątku
Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.