Odpowiedz w tym wątku
Strona 5 z 7 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 70

Wątek: Użytkownicy MacOS

  1. #41
    Początkujący Odkrywca Awatar Stary_Niedźwiedź
    Dołączył
    02.03.2020
    Posty
    259
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Benek1953 Zobacz posta
    Zagra to to kiedys na macu?
    Na Big czy na Cheese?

  2. #42
    Osadnik
    Dołączył
    14.05.2019
    Posty
    42
    Serwer
    Nowy Świat

    Pytanie

    Czy ta gra zagra kiedys na macu?

  3. #43
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    29.10.2018
    Posty
    263
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam

    Prace nad klientem do systemu Mac OS trwają według informacji BB_Penelopa
    https://forum.thesettlersonline.pl/t...nt-do-pobrania

    Zacytuję zdanie z tego wątku "Uprzejmie informuję, że chcemy wprowadzić dalsze optymalizacje i dopracować klienta Mac, zamierzamy uruchomić go na początku stycznia. Dziękuję za zrozumienie."

    Pozdrawiam
    Mod_Zeus

  4. #44
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.10.2012
    Posty
    23
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez MOD_Zeus1 Zobacz posta
    Witam

    Wydanie klienta gry na system Mac OS planowane jest na początek stycznia 2021.


    Pozdrawiam
    Mod_Zeus
    Halo, halo Modzie Zeusie!
    Możesz podać definicję początku stycznia?
    Mamy 8 stycznia, a klienta gry na system Mac OS wciąż brak...

  5. #45
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.09.2014
    Posty
    10
    Serwer
    Czarci Gaj
    Mamy już połowę stycznia prawie i gdzie te obiecane modyfikacje? Widać ile znaczymy dla firmy. Jesteśmy tylko jeleniami do kupowania klejnotów

  6. #46
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.02.2018
    Posty
    25
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez MOD_Zeus1 Zobacz posta
    Witam

    Wydanie klienta gry na system Mac OS planowane jest na początek stycznia 2021.
    Dopiero UNITY które zgodnie z planem będzie wydane przed ewentem wielkanocnym będzie miało natywne wsparcie dla MacOS.
    Pozostaje korzystać jak to już było wspomniane powyżej z maszyny wirtualnej.

    Pozdrawiam
    Mod_Zeus
    ... i? Mamy 11 stycznia.

  7. #47
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.07.2017
    Posty
    7
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Naprawdę nikt nawet nie ma czelności odpisać? Przepada mi ostatni dzień kalendarza do zaliczenia osiągnięcia, przepadł mi weekend na zdobywanie prezentów, przepadły mi premie, kryształy, straciłem mnóstwo czasu żeby grać przez wirtualną maszynę z Linuxem na którym musiałem uruchomić jakiś dziwaczny soft, straciłem mnóstwo czasu na ogarnięcie eventu na 15 letnim komputerze (który niestety padł, no cóż, kto by pomyślał, że kiedykolwiek będzie mi ten gruz potrzebny) i straciłem cały dzień na walkę z wirtualną maszyną Windowsa, na której za cholerę nie da się uruchomić tej abominacji, którą nazywacie tymczasowym klientem. Na serio mam iść do sklepu i wydać pieniądze na "normalny" komputer? Ja wiem, że modzi obok BB/Ubisoftu nawet nie stali i ja wiem, że nic z tego nie mają i ja wiem, że wasz chlebodawca ma was w p* jeszcze bardziej niż kogokolwiek innego, no ale do k* wypadałoby chociaż odpisać.

    Od 2017 roku nie było czasu wprowadzić żadnego rozwiązania (mimo tego, że userzy zgłaszali głód na wiedzę w temacie kończenia wsparcia - wystarczy poczytać set stronicowe forum na ten temat), ale był czas uwalić jeden z dwóch najważniejszych eventów na godziny przed wyłączeniem wadliwego oprogramowania przez przeglądarki? Do tego robiąc workaround w postaci dostarczenia do systemu wadliwego i podatnego na ataki oprogramowania? Czy wyście się tam zadławili pieniędzmi i potracili zmysły? Bez informacji, bez planu, bez możliwości przygotowania?

    Hehe, ale klejnoty to dalej sprzedajecie chciwe ch*.

    P.S. Do tego wszystkiego zgraliście się w czasie kiedy dostawcy oprogramowania do wirtualizacji mają problem z Big Surem. Brawo! 10/10

    drugie postscriptum A na MacOS i tak nie zrobią dziurawego obejścia bo MacOS jest mądrzejsze w bezpieczeństwie od baranów i w tym jest problem prawda? Działa na 10.12 ale od 10.13 już nie bardzo?
    Ostatnio edytowane przez VeIerad ; 11.01.2021 o 14:48

  8. #48
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,695
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam serdecznie!

    Uprzejmie informuję, że wsparcie dla MacOS zostanie dodane podczas jednej z aktualizacji w styczniu 2021 roku.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  9. #49
    Początkujący Odkrywca Awatar Stary_Niedźwiedź
    Dołączył
    02.03.2020
    Posty
    259
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa Zobacz posta
    Witam serdecznie!

    Uprzejmie informuję, że wsparcie dla MacOS zostanie dodane podczas jednej z aktualizacji w styczniu 2021 roku.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    Jestem daleki od mieszania z błotem podejscia BB do graczy (czemu się nie dziwię skąd taka wielka fala niezadowolenia z ich strony). Jestem bardziej za konstruktywną krytyką, merytoryczną dyskują i co najważniejsze komunikacją. Droga Penelopo, jesteś Community Managerem i to w Twojej gestii jest przekazywanie informacji pomiedzy graczmi i tworcami gry, w obydwie strony (gracz-->studio, studio-->gracz). To twoim zadaniem jest wyciąganie jak największej informacji od developerów, a nie czekanie na maila od nich, który swoją drogą jest zapewne rozsyłany w tym samym czasie do wszystkich Community Manager'ów.

    Palnęliście gafę wprowadzjąc niedopracowanego klienta, który wydaje się robiony na kolanie, przez 1 osobę w trakcie posiedzenia nr 2. Była dezinformacja odnośnie tego że będzie można dalej grać przez przeglądarkę (aczkolwiek nie było to zalecane). Nie było ani słowa o tym że klient to wyłączność dla systemu Windows w wersji 64bity. Jeszcze znalazło by się kilka, deikatnie to ujmując, wpadek.

    Teraz dochodzi dezinformacja lub jej brak, odnośnie klineta dla systemu OSX. Była mowa o początku stycznia. Zbliża się połowa miesiąca i piszesz że klient dla OSX będzie dostępny kiedyś tam w styczniu. Proszę mi wybaczyć, ale tak się nie zachowuje profesjonalna firma która dba o swoich klientów. Jeśli nie znacie daty wprowadzenia klienta dla pozostałych systemów to napiszcie że stanie się to w pierwszym kwartale 2021 roku, czy coś w ten deseń. Nie zwodźcie graczy machając im przed nosem marchewką na kiju.

    A teraz sprawdźmy Twoje umiejętności i komunikacji ze studiem BB. Kilka pytań:
    • Dlaczego zwlekano z wprowadzeniem klienta (bardzo niedopracowanego) do ostatniej chwili (nie akceptuję kłamstwa że prace były prowadzone od dawna)?
    • Dlaczego nie przesiedliście się na HTML5? Mogliście to spokojnie i bez pośpiechu zrobić 2-3 lata temu.
    • Jaką przewagę będzię miała wersja Unity nad HTML5 (czego możemy oczekiwać od wersji Unity, stabilniejsza praca, szybsze wczytywanie, szybsze wprowadznie nowości etc)?
    • Czy gracze którzy wciąż używają systemu Win 32bit będą mogli grać bezkonfliktowo i bezproblemowo?
    • Czy zamierzacie wprowadzać podobne niespodzianki, jak ten nieszczęsny klient, w niedalekiej przyszłości?
    Ostatnio edytowane przez Stary_Niedźwiedź ; 13.01.2021 o 05:42

  10. #50
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,695
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Stary_Niedźwiedź Zobacz posta
    Jestem daleki od mieszania z błotem podejscia BB do graczy (czemu się nie dziwię skąd taka wielka fala niezadowolenia z ich strony). Jestem bardziej za konstruktywną krytyką, merytoryczną dyskują i co najważniejsze komunikacją. Droga Penelopo, jesteś Community Managerem i to w Twojej gestii jest przekazywanie informacji pomiedzy graczmi i tworcami gry, w obydwie strony (gracz-->studio, studio-->gracz). To twoim zadaniem jest wyciąganie jak największej informacji od developerów, a nie czekanie na maila od nich, który swoją drogą jest zapewne rozsyłany w tym samym czasie do wszystkich Community Manager'ów.

    Palnęliście gafę wprowadzjąc niedopracowanego klienta, który wydaje się robiony na kolanie, przez 1 osobę w trakcie posiedzenia nr 2. Była dezinformacja odnośnie tego że będzie można dalej grać przez przeglądarkę (aczkolwiek nie było to zalecane). Nie było ani słowa o tym że klient to wyłączność dla systemu Windows w wersji 64bity. Jeszcze znalazło by się kilka, deikatnie to ujmując, wpadek.

    Teraz dochodzi dezinformacja lub jej brak, odnośnie klineta dla systemu OSX. Była mowa o początku stycznia. Zbliża się połowa miesiąca i piszesz że klient dla OSX będzie dostępny kiedyś tam w styczniu. Proszę mi wybaczyć, ale tak się nie zachowuje profesjonalna firma która dba o swoich klientów. Jeśli nie znacie daty wprowadzenia klienta dla pozostałych systemów to napiszcie że stanie się to w pierwszym kwartale 2021 roku, czy coś w ten deseń. Nie zwodźcie graczy machając im przed nosem marchewką na kiju.

    A teraz sprawdźmy Twoje umiejętności i komunikacji ze studiem BB. Kilka pytań:
    • Dlaczego zwlekano z wprowadzeniem klienta (bardzo niedopracowanego) do ostatniej chwili (nie akceptuję kłamstwa że prace były prowadzone od dawna)?
    • Dlaczego nie przesiedliście się na HTML5? Mogliście to spokojnie i bez pośpiechu zrobić 2-3 lata temu.
    • Jaką przewagę będzię miała wersja Unity nad HTML5 (czego możemy oczekiwać od wersji Unity, stabilniejsza praca, szybsze wczytywanie, szybsze wprowadznie nowości etc)?
    • Czy gracze którzy wciąż używają systemu Win 32bit będą mogli grać bezkonfliktowo i bezproblemowo?
    • Czy zamierzacie wprowadzać podobne niespodzianki, jak ten nieszczęsny klient, w niedalekiej przyszłości?
    Dzień dobry!

    Dziękuję za ten post. Wyślę zapytanie i dam znać jak tylko otrzymam odpowiedź.

    Pozdrawiam serdecznie,
    BB_Penelopa

Odpowiedz w tym wątku
Strona 5 z 7 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.