Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 70

Wątek: Użytkownicy MacOS

  1. #21
    Osadnik
    Dołączył
    02.12.2014
    Posty
    218
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Witek1965 Zobacz posta
    alekin mam maka z chrome. też czysty. Mam ja oraz moich dwóch synów PŁATNE wersje gry. wydaliśmy dużo prawdziwych pieniążków na różne dodatki. i teraz mam wziąć informatyka żeby mi gra działała????
    maka - Macbooka?, ta gra nie ma płatnej wersji - wiec o czym piszesz? Wiem, że nie działa na maku i na Linuxie, akurat Linuxa też mam na innych komputerach

  2. #22
    Osadnik
    Dołączył
    15.04.2013
    Posty
    37
    Serwer
    Złota Góra
    Alekin to nie My mamy się zastawianiać jak zainstalować grę tylko BB. Czy darmową czy płatną. Czy to na Windows czy na Safari. Szczgólnie przed eventem. Nie mam teraz czasu żeby testować różne wersje zalogowania.

    Patrzę na staż ludzi, którzy tu piszą. Starzy wielbiciele Settlers. Szacunek. Nas trudno zniechęcić do tej gry. Damy radę.

    Po pierwsze: do BB nim mnie zbanujecie albo inne kroki przwidziane w Regulaminie to sprawdżcie moje wpłaty na Wasze konto.
    Po drugie: nie będę na evencie bo nie się nie zaloguję. Nie mam czasu na wprowadznie różnych zmian, żeby uczestniczyć w tej grze. Czyli liczę, że wszystkie nagrody zostaną przesłane na moje konto.
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 22.12.2020 o 06:31 Powód: połączenie postów

  3. #23
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Czarci Gaj
    A co u użytkownikami grającymi na OSX? Na macu nie działa.

  4. #24
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.08.2017
    Posty
    1
    Serwer
    Słoneczny Gród

    Ios

    Hej, gram na IOS i co mam teraz zrobić? Bo nowy klient jest tylko pod Windows.?

    ALE pewnie te 5% generuj 30% zysków
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 22.12.2020 o 03:27 Powód: połączenie postów

  5. #25
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.10.2012
    Posty
    23
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ja również (użytkownik Mac) chyba się pożegnam z grą; może spróbuję za jakiś czas jak klient na OSX się pojawi i instalacja i uruchomienie nie będzie wymagała karkołomnych operacji w systemie.
    PS. Gdybym był użytkownikiem Windowsa to za Chiny bym nie kombinował jak co poniektórzy. Aż tak bardzo nie zależy mi na grze, aby tracić czas i nerwy, a przede wszystkim nie chciałbym robić sobie śmietnika na kompie i potencjalnej dziury w bezpieczeństwie systemu...

  6. #26
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    30.09.2019
    Posty
    2
    Serwer
    Kolonia
    Mam Mac i koniec gry? Rozszerzenie do pobrania tylko pod windows z exe.

  7. #27
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.02.2018
    Posty
    25
    Serwer
    Nowy Świat
    Szkoda mi eventu świątecznego.

  8. #28
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    29.10.2018
    Posty
    263
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam

    Wydanie klienta gry na system Mac OS planowane jest na początek stycznia 2021.
    Dopiero UNITY które zgodnie z planem będzie wydane przed ewentem wielkanocnym będzie miało natywne wsparcie dla MacOS.
    Pozostaje korzystać jak to już było wspomniane powyżej z maszyny wirtualnej.

    Pozdrawiam
    Mod_Zeus

  9. #29
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.03.2020
    Posty
    3
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    @MOD_Zeus1

    Czyli co

    Cały event świateczny uzytkownicy osx mają sobie odpuścić i wszystko co można zdobyć w poszanowanie sobie wsadzić ?

  10. #30
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.07.2020
    Posty
    1
    Serwer
    Słoneczny Gród
    na macu nie działa...

Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.