Odpowiedz w tym wątku
Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 5 6 7
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 70

Wątek: Pamiętnik Dewelopera: Wydarzenie Świąteczne 2020 - Dyskusja

  1. #61
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.09.2012
    Posty
    15
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez krotos666 Zobacz posta
    Masz dwa rodzaje skórek
    jeden o prostych rogach, a drugi nazwę je ozdobnymi rogami
    No i te drugie są na stałe, a błąd w opisie znany od wieków.
    Aha, czyli powinnam wiedzieć od wieków, że trzeba się orientować po rogach, nie po opisie
    dzięki za info

  2. #62
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,071
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez sure Zobacz posta
    Aha, czyli powinnam wiedzieć od wieków, że trzeba się orientować po rogach, nie po opisie
    dzięki za info
    bb nawet tego nie potrafi zrobic , moze targowisko gildii im wyjdzie w przyszlym roku

  3. #63
    Osadnik Awatar Marzenka87
    Dołączył
    16.03.2017
    Posty
    180
    Serwer
    Złota Góra
    Event, z założenia był łatwy, dający dużo fantów bez wysiłku, największym wysiłkiem było wysłanie prawie 80 odkrywców grało się wyjątkowo przyjemnie, bez lagów i problemów technicznych
    Osiągnięcia łatwe, robienie prezentów w domu władyki słabo nagradzane.
    Kalendarz, aż 6 budynków co cieszyło, poza kolacją wigilijną i szkółką wiejską wszystko mi się przydało.
    Fajnie, że przygody miały większe pd w dropach, bo byli tacy co nawet wbili lvl, akurat nie ja, bo byłam zbyt leniwa w tym wydarzeniu aby robić przygody :P
    Zadań było mało i szybko się robiło, potem oczekiwanie na kolejny tydzień, znowu kilka kliknięć i po zadaniu, jakieś prezenty za to wpadały więc spoko.

    Odkrywcy nosili tyle prezentów, że bez problemu nazbierałam więcej niż chciałam.
    W sklepie eventowym było pełno wszystkiego, najbardziej podobały mi się bałwanki
    a kupiłam:
    1x sale koncertową – trochę za duża dla mnie, żeby brać więcej, wojska też nie robię na szybkości, ale ładnie gra kolędy
    2x specjalistyczna paczka
    1x paczka bożonarodzeniowego wzmocnienia, nie wiem czemu zniknęła z końce pierwszej fazy eventu
    3x cudowny zimowy dom z ulepszeniami - ładny
    2x rynek bożonarodzeniowy z ulepszeniami na maxa + ulepszenia do jednego rynku z zeszłego roku
    3x generał mróz
    2x generał mikołajowa
    3x śnieżny odkrywca
    2x niezłomna generał
    1x staranny eksplorator
    2x pokorny odkrywca
    3x ulepszony pływający dom
    2x choinka
    1x olejarnia
    2x manufaktura recyklingowa
    i około 20x mały domek nad rzeką.

    Kolejne rozpoczęcie eventu przełożyłabym na jakąś 7-8 rano, skoro nie można się zalogować teraz na telefonie, to warto byłoby mieć taką opcję przed wyjściem do pracy niż po powrocie dopiero, bo przepada cały dzień

  4. #64
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,071
    Serwer
    Złota Góra
    wolalbym na 5

  5. #65
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.07.2019
    Posty
    27
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Palenisko - Czara ognia

    Halo BB, Halo

    Palenisko, Czara Ognia opisana jest jako:
    "Czy można handlować: Tak"

    Ale nie można jej dodać do oferty...
    Gdzie jest błąd?
    W opisie czy w grze?

  6. #66
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez sachtel Zobacz posta
    Halo BB, Halo

    Palenisko, Czara Ognia opisana jest jako:
    "Czy można handlować: Tak"

    Ale nie można jej dodać do oferty...
    Gdzie jest błąd?
    W opisie czy w grze?
    Dzięki za zgłoszenie, jeszcze nie odnotowano tego błędu dotyczącego czary ognia.

    Znany jest inny:
    Czara ognia zajmuje 1x1 lub 2x2, w zależności od tego gdzie ją postawisz. Nie wiem jaki powinien być prawidłowy rozmiar, jest to już sprawdzane. Numer błędu:
    [23895]

    Cytat Zamieszczone przez Marzenka87 Zobacz posta
    1x paczka bożonarodzeniowego wzmocnienia, nie wiem czemu zniknęła z końce pierwszej fazy eventu
    Paczka nie powinna zniknąć, to też jest już sprawdzane, numer błędu: [23900].
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 17.01.2021 o 22:27

  7. #67
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.07.2019
    Posty
    27
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Lepiej żeby zajmowała 1x1 - jest przecież taka mała jak grządeczka

  8. #68
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    28.05.2013
    Posty
    475
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Marzenka87 Zobacz posta
    Event, z założenia był łatwy, dający dużo fantów bez wysiłku, największym wysiłkiem było wysłanie prawie 80 odkrywców grało się wyjątkowo przyjemnie, bez lagów i problemów technicznych
    Osiągnięcia łatwe, robienie prezentów w domu władyki słabo nagradzane.
    Kalendarz, aż 6 budynków co cieszyło, poza kolacją wigilijną i szkółką wiejską wszystko mi się przydało.
    Fajnie, że przygody miały większe pd w dropach, bo byli tacy co nawet wbili lvl, akurat nie ja, bo byłam zbyt leniwa w tym wydarzeniu aby robić przygody :P
    Zadań było mało i szybko się robiło, potem oczekiwanie na kolejny tydzień, znowu kilka kliknięć i po zadaniu, jakieś prezenty za to wpadały więc spoko.
    Odkrywcy nosili tyle prezentów, że bez problemu nazbierałam więcej niż chciałam.
    W sklepie eventowym było pełno wszystkiego, najbardziej podobały mi się bałwanki
    z dedykacją dla koleżanki
    https://www.youtube.com/watch?v=KhlHHyLBFPg
    ale Marzenka, tylko 20 malych domków nad rzeką?

    największą zaletą świątecznego eventu jest brak prezentów z przygód i udało się tego nie zepsuć, fajnie!
    a wymyślania nowych budynków czy dostawienie piątego, dziesiątego tego samego rodzaju albo następnego fatalnego generała szkoda komentować, gdzie to stawiać, po co?
    no to łubudubu
    pozdrówka
    Ostatnio edytowane przez Aruzus ; 18.01.2021 o 22:10

  9. #69
    Osadnik
    Dołączył
    15.03.2012
    Posty
    161
    Serwer
    Nowy Świat
    plus: easy , pd, nuda


    Cytat Zamieszczone przez ArturGrab Zobacz posta
    Minusy:

    Kolejny bydynki w evnecie które kupisz i aby działały dobrze upg za kupe prezentów oraz aby skrócić czas odnowienie kup kolejny? A miejsce gdzie to postawić to skąd mam brać? z powietrza?
    Każdy kolejny event nic nie wnosi nowego do gry.

    , pomysł z xxx kolejnymi budynkami żeby uzyskać jakieś tam, szybsze odnawianie czy szybsza produkcje lub więcej % to mega minus , itd. ..... więcej szkoda czasu pisać lecę do Dubaju pożyczyć parę zabawek od szejka i będzie miejsce

  10. #70
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez MOD_Victoria Zobacz posta

    Cytat Zamieszczone przez sachtel Zobacz posta
    Halo BB, Halo

    Palenisko, Czara Ognia opisana jest jako:
    "Czy można handlować: Tak"

    Ale nie można jej dodać do oferty...
    Gdzie jest błąd?
    W opisie czy w grze?
    Dzięki za zgłoszenie, jeszcze nie odnotowano tego błędu dotyczącego czary ognia.

    Znany jest inny:
    Czara ognia zajmuje 1x1 lub 2x2, w zależności od tego gdzie ją postawisz. Nie wiem jaki powinien być prawidłowy rozmiar, jest to już sprawdzane. Numer błędu:
    [23895]
    AKTUALIZACJA: Czara ognia powinna być zdatna do handlu, problem został przekazany wyżej, do sprawdzenia. Numer błędu: [23912].

    Pozdrawiam
    MOD_Victoria
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 20.01.2021 o 17:19

Odpowiedz w tym wątku
Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 5 6 7

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.