Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 70

Wątek: Pamiętnik Dewelopera: Wydarzenie Świąteczne 2020 - Dyskusja

  1. #11
    Osadnik
    Dołączył
    27.11.2012
    Posty
    46
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Penelopa nie wiem czy wiesz że część graczy nie umie po angielsku dlatego prosiłbym aby opis klienta byś dała po Polsku

  2. #12
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    18.04.2012
    Posty
    458
    Serwer
    Słoneczny Gród
    jakby było 3x PD to jestem ciekaw ile na stanicy, prestiżowej i premium wyjdzie PD w wielkiej bitwie przy uwaleniu prawie wszystkich obozów drżąco brodym.

  3. #13
    Osadnik
    Dołączył
    25.04.2012
    Posty
    136
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez jozioblabla Zobacz posta
    jakby było 3x PD to jestem ciekaw ile na stanicy, prestiżowej i premium wyjdzie PD w wielkiej bitwie przy uwaleniu prawie wszystkich obozów drżąco brodym.
    Całkiem teoretycznie to by było 24kk, ale nie wyobrażam sobie zrobienia tej przygody tylko brodą, straty byłyby masakryczne i trzebaby stracić multum pakietów medycznych. Niewarta skórka wyprawki...

  4. #14
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.06.2015
    Posty
    7
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Dzięki, a więc x3 na wszystko

  5. #15
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.04.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Czarci Gaj
    Zdecydowanie bardziej opłaca się robić inne przygody. Według mnie najlepiej robić ali babe i skarb wiedzy. Nas stanicy prestiżowej i premium za każdą przygodę jest coś koło 4,2mln expa. Przy czym da się ją zrobić krócej niż w 2 godziny więc na jednej premii ze stanicy da się odpalić 2 przygody. Taki mam plan na ten event.

  6. #16
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.10.2013
    Posty
    26
    Serwer
    Złota Góra
    wszystko ładnie i pięknie - ale klient gry na testowym działa tylko na windzie 64 - a co z tymi co maja windę 32 albo linuxa - i na ...uj ta piątkowa konserwa i wgranie klienta gry?

  7. #17
    Odkrywca
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    658
    Serwer
    Słoneczny Gród
    W pamiętniku dewelopera jakoś nie doczytałem jaki będzie drop i exp z przygód podczas eventu, mogli by to dopisać, bo to co na testowym to na testowym.

  8. #18
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    04.07.2012
    Posty
    418
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Anakinkris Zobacz posta
    Penelopa nie wiem czy wiesz że część graczy nie umie po angielsku dlatego prosiłbym aby opis klienta byś dała po Polsku
    przecież jest rozszerzenie do przeglądarek , tłumacz Google, będąc na stronie obcojęzycznej , klikasz prawym myszy i z menu kontekstowego wybierasz tłumacz na język polski.

    Ostatnio edytowane przez z3nfist ; 16.12.2020 o 22:26

  9. #19
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    18.04.2012
    Posty
    458
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Senlandia Zobacz posta
    Całkiem teoretycznie to by było 24kk, ale nie wyobrażam sobie zrobienia tej przygody tylko brodą, straty byłyby masakryczne i trzebaby stracić multum pakietów medycznych. Niewarta skórka wyprawki...
    Ja tylko testowo robię, źle trochę powiedziałem. Nie chodzi mi, że każdy obóz uwalam brodą. Jednostki szybkie uwalam młodszymi i generałami z flankowaniem. Na obozach gdzie bosowie by mi szybko ubili tych generałow (lub mało ubiją) albo bym musiał pakować więcej niż rekruta robię niezłomną ubicie obronnych. Miśków, kozły, mroźnych olbrzymów i prawie wszystkich bosów uwalam brodą (tyle ile jest w stanie załatwić jednym atakiem - zostawiam odpowiednią ilość wrogów). Około 60 obozów, każdy wychodzi co najmniej 35000 PD z brody (nie liczę PD z "międzyubijania" innymi, ale też trzeba doliczyć od 15 do 25k PD). Myślę, że na każdym obozie miałem min. 50-60k PD. Są obozy gdzie wypada dobrze ponad 100, a z głównym bosem nawet prawie 300k PD. Obstawiam bez stanicy, premium i prestiżowej z 5 milionów PD. Jeśli będzie x3 + stanica, premium i prestiżowa to może być ciekawie. Przygoda w 3-4 dni (2,5 godziny wieczorem i 1 godzina rano). Ale to robie na zapchanie czasu i z ciekawości.
    Ostatnio edytowane przez jozioblabla ; 16.12.2020 o 22:35

  10. #20
    Osadnik
    Dołączył
    08.07.2012
    Posty
    76
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Isimek Zobacz posta
    wszystko ładnie i pięknie - ale klient gry na testowym działa tylko na windzie 64 - a co z tymi co maja windę 32 albo linuxa - i na ...uj ta piątkowa konserwa i wgranie klienta gry?
    Obawiam sie że do 32bit już nie będzie powrotu.
    Niemniej było by fajnie gdyby dodali jakis drugi button który by odpalał gre po staremu w przeglądarce - na moje ryzyko

Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.