Odpowiedz w tym wątku
Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 70

Wątek: Pamiętnik Dewelopera: Wydarzenie Świąteczne 2020 - Dyskusja

  1. #31
    Osadnik
    Dołączył
    27.05.2017
    Posty
    40
    Serwer
    Czarci Gaj
    dzingo bell dżingo bell tralalalala mi jest zawsze źle więc marudzić trza , dzingo bell dżingo bell tralalalala całe moje życie to w settlersów gra i to tyle jeśli chodzi o większość wpisów tutaj . Wesołych świąt

  2. #32
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez gizmodogra Zobacz posta
    ptanie tylko po co wbijac ten pd
    Po nic, po prostu w grze nie ma zadnego powtarzalnego contentu ktory po tylu latach nie bylby przeterminowany, a nowego pewnie nie bedzie zwazywszy na to, ze rok temu pokazali przez kilka dni nowe przygody, po czym pozniej oficjalnie stwierdzili ze nie zamierzaja kontynuowac prac nad nimi.

    Stad jedyne co zostalo to sie cieszyc kolejnym domkiem w evencie
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  3. #33
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.01.2014
    Posty
    11
    Serwer
    Złota Góra
    No i możliwość wysyłania grubasów po prezenty czy wrzucania premek z pracy się kończy, nie da się instalować .exe bez hasła admina...

  4. #34
    Początkujący Osadnik Awatar chewymosquito
    Dołączył
    06.04.2012
    Posty
    18
    Serwer
    Słoneczny Gród
    An error occurred and the game is not available for the moment. taka mam wiadomosc jak klikne graj.o co chodzi ?

  5. #35
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,695
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Anakinkris Zobacz posta
    Penelopa nie wiem czy wiesz że część graczy nie umie po angielsku dlatego prosiłbym aby opis klienta byś dała po Polsku
    Dzień dobry!

    Mówisz - masz!
    Instrukcję z przedstawioną krok po kroku konfiguracją znajdziecie w specjalnie przygotowanym przewodniku na naszym forum.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  6. #36
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.01.2014
    Posty
    11
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez chewymosquito Zobacz posta
    An error occurred and the game is not available for the moment. taka mam wiadomosc jak klikne graj.o co chodzi ?
    No przecież trwa konserwa...

  7. #37
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,695
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez chewymosquito Zobacz posta
    An error occurred and the game is not available for the moment. taka mam wiadomosc jak klikne graj.o co chodzi ?
    Dzień dobry!

    W piątek 18 grudnia odbędzie się konserwacja.
    Podczas konserwacji gra będzie niedostępna.


    • Dzień: Piątek, 18 grudnia
    • Serwery: Wszystkie (1-7) będą niedostępne
    • Start: Około 09:00, czasu polskiego
    • Koniec: Około 13:00, czasu polskiego
    • Czas przygód i Premium: Zostanie przedłużony

    Konserwacja ma na celu przygotowanie i wdrożenie naszego nowego tymczasowego klienta do pobrania opartego na technologii Flash. Więcej informacji znajdziecie tutaj!

    Udanego dnia!
    BB_Penelopa

  8. #38
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    ciagle konserwa trwa wiec nie dziala, jak po nie bedzie działać, wtedy można zacząć narzekac

  9. #39
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,695
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Foczasty Zobacz posta
    Wielkie dzięki za łaskawą i "bardzo szybką" odpowiedź....
    Dlaczego ta informacja (informacja o PD) była wykasowana z zeszłorocznego "gotowca" i po powyższej informacji nie wprowadzona PONOWNIE do pamiętnika? To jest informacja kluczowa dla większości z nas!!!

    Na każdym kroku widać brak jakiejkolwiek troski o zadowlenie naszej społeczności, dzięki której zarabiacie... ciekawie, kiedy się zdziwicie, że
    znikamy.... ;p

    Brak grafik / obrazków w pamiętniku, bo wygasły ważności w serwisie hostingującym grafikę i nie zauważenie tego... czy to jest żałosne czy inaczej nazwać... nie wiem, nie znam sie... szacun

    Od tyyylu lat wiadomo, że flash się kończy, zaś Wy wpajacie nam bzdury, że to tak ciężko / trudno przenieść do nowej platformy i trzeba jeszcze po
    wygaśnięciu Flash`a poczekać, bo ciężko pracujecie, jak zawsze na ostatnią chwilę i na szybko...

    Instukcja instalacji klienta: to żart, kpina czy brak wyobraźni/ myślenia... ??? To polski serwer, sami stworzyliście, więc ogarnijcie się...

    KIEDYŚ BB często odwiedzali G1, teraz? Hmm, skoro myślicie, że nie potrzeba to dajcie znać..

    To tylko ułamek, bo nie che mi się więcej...

    Tak czy inaczej... powodzenia ;-)


    Dzień dobry!

    Przed świętami mam ogrom pracy, ale nadrobię i wkrótce zobaczymy się na Czacie!

    Jeżeli jest coś pilnego - zapraszam do napisania wiadomości prywatnej na forum lub Fb.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  10. #40
    Osadnik
    Dołączył
    24.08.2018
    Posty
    85
    Serwer
    Kolonia
    Błąd
    An error occurred and the game is not available for the moment.

    I tyle z grania.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.