Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 34

Wątek: Pierwsze Informacje: Wydarzenie Bożonarodzeniowe i Klient oparty na Flashu - Dyskusja

  1. #21
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.10.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam,
    czy mogę otrzymać gdzieś wyniki audytu bezpieczeństwa do tego czegoś co trzeba pobrać i zainstalować ???

  2. #22
    Odkrywca
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    580
    Serwer
    Czarci Gaj
    Dobra to na kompa teoretycznie będzie coś co może zadziała. A co z wersją na Androida ? czy na puffinie dalej da się zalogować aby podtrzymac wyspę przy życiu
    szkoda że event tak późno startuje i przez to może trwać krótko, jak ta nowa prowizorka nie zadziała na dobre

  3. #23
    Osadnik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    61
    Serwer
    Kolonia
    jeśli ten klient będzie tak działał jak moja gra farmerska to nie wiem czy go pobiorę mam mało miejsca na dysku laptopa a na nowy mnie nie stać bo ten co mam jest nowy

  4. #24
    Osadnik
    Dołączył
    23.04.2012
    Posty
    53
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez nowatu Zobacz posta
    Witam,
    czy mogę otrzymać gdzieś wyniki audytu bezpieczeństwa do tego czegoś co trzeba pobrać i zainstalować ???
    W głównym wątku jest podany link do firmy Hartman, która się podjęła wydawania łatek bezpieczeństwa na produkt Adobe Flash do końca roku 2023 a może i dalej w przyszłość - i zrobiła bo na bazie umowy z firmą Adobe, która była wcześniej producentem Flasha i ona za niego odpowiadała.

    Czyli mówiąc po ludzku: Adobe sprzedało Flasha firmie Hartman - i ta firma teraz będzie dbać o jego jakość - te informacje są po prostu podane na stronie, którą wskazał pracownik Ubisoftu w wątku głównym.

    Jakie masz oczekiwanie? Czy w ogóle widziałeś kiedykolwiek wynik audytu produktu Adobe Flash, że tak Ci zależy na podobnym wyniku dla Hartman Flash, czy może raczej Twoje pytanie to jest takie typowe bicie piany?

  5. #25
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.07.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Kolonia
    Nie wskazano konkretnej lokalizacji do ściągnięcia tego "klienta", poratuje ktoś?

  6. #26
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.03.2012
    Posty
    361
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    nie testowal bo i po co skoro na pierwszy rzut oka widać, że to jeden z najgorszych dostępnych generałów.
    cytuję z wiki :

    Twoje jednostki obronne otrzymują uszkodzenia obszarowe oraz +30% do ataku.

    także nie wiem czy taki słaby pod górski klan tam gdzie nie ma przeciwników z flankowaniem może nadziałać
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    Najgorsze w tej dyskusji jest to, ze moderacja nie pozwoli jej zachowac dla potomnych

  7. #27
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez aTenSion Zobacz posta
    cytuję z wiki :

    Twoje jednostki obronne otrzymują uszkodzenia obszarowe oraz +30% do ataku.

    także nie wiem czy taki słaby pod górski klan tam gdzie nie ma przeciwników z flankowaniem może nadziałać

    Ma 190 pojemnosci, czyli o praktycznie 1/3 mniej niz starszy gemini. Do tego jednostki obronne z reguly stanowia mniejszosc w Twojej armii i zadaja obrazenia 2-4x mniejsze niz faktyczne jednostki atakujace, wiec caly ten bonus przelozy sie moze na pare % dodatkowych obrazen, gdzie jednoczesnie tracisz polowe (badz ponad polowe) tego co zadaje normalny general ze wzgledu na te 80-90 jednostek mniej (ktore przeciez obetniesz z jednostek atakujacych).

    Nie wspominajac o takim malym szczegole, ze jednostki obronne to sa te ktore najczesciej gina, a w niektorych przypadkach gina zanim zdaza zaatakowac.

    Ten bonus jest tak pomyslany, ze nie tylko nie ma sensu, ale generalnie to co reprezentuje to jest calkowite przeciwienstwo sensu.

    edit :

    Paradoksalnie jedynym sensownym zagraniem jakie jestem w stanie na razie wymyslic jest zapakowanie go po brzegi KZ, i puszczanie go wlasnie na obozy ze slabymi jednostkami z flankowaniem, bo wtedy caly ich bonus niwelujesz (bo Twoje najslabsze jednostki maja 250hp). Pytanie ile takich obozow jest.
    Ostatnio edytowane przez sparkz ; 15.12.2020 o 11:57
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  8. #28
    Osadnik
    Dołączył
    19.05.2012
    Posty
    178
    Serwer
    Czarci Gaj
    To taka trochę zapchajdziura bo nawet wygląd garnizonu nie jest nowy, ale za to Sala Koncertowa to bardzo ładna ozdoba

  9. #29
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cały sens tego generala jest taki, zeby BB moglo zademonstrowac swoja kreatywnosc ustawiajac mu zadawane obrazenia na wartosci odpowiadajace swiatecznym datom. Poza tym generalnie sluzy on do niczego.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  10. #30
    Osadnik
    Dołączył
    19.05.2012
    Posty
    178
    Serwer
    Czarci Gaj
    Mogliby już tego klienta dać nowego żeby czas mieli ci którzy zetkną się z potencjalnymi problemami, miał być przed eventem na tyle żeby później nie tracić czasu :/

Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.