Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 34

Wątek: Pierwsze Informacje: Wydarzenie Bożonarodzeniowe i Klient oparty na Flashu - Dyskusja

  1. #11
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.07.2015
    Posty
    1
    Serwer
    Słoneczny Gród
    ja lapka mam z epoki kamienia łupanego i pytanie mam. czy ten klient bedzie działał w 7 oknach??

  2. #12
    Osadnik
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    58
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez stavros84 Zobacz posta
    ja lapka mam z epoki kamienia łupanego i pytanie mam. czy ten klient bedzie działał w 7 oknach??
    będzie pod warunkiem że masz 7 64b

  3. #13
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.08.2017
    Posty
    6
    Serwer
    Nowa Ziemia
    a na Mac'u - bo testowy był tylko na win

  4. #14
    Osadnik
    Dołączył
    09.12.2015
    Posty
    57
    Serwer
    Czarci Gaj
    może jakąś dodatkową wyspe typu chmura pod choinkę na te dublujace sie budynki powielajace premie typu boiska ogrody itd noi oczywiście grupowe wysyłanie odkrywców na poszukiwania

  5. #15
    Osadnik
    Dołączył
    09.06.2013
    Posty
    186
    Serwer
    Kolonia
    dajecie dziesiatki nowych budynkow (w kilku kopiach oczywiscie) a nie ma przeciez na to miejsca na wyspie, bezsens... zajmijcie sie zmodyfikowaniem upierdliwych rzeczy typu szybkim zapakowywaniem/rozpakowywaniem generalow, szybkim wysylaniem na raz ilus/wszystkich odkrywcow czy geologow, miejscem oddzielnym dla generalow, bo ludzie po prostu maja dosc klikania codziennie po setki razy i przestaja w to grac. tak samo powinna byc mozliwosc rzucenia stekow od razu na cala wyspe na wszystkie budynki... te klikanie jest juz naprawde wkurzajace
    Ostatnio edytowane przez Lisq3 ; 12.12.2020 o 01:43
    Zapraszam do głosowania na moje pomysły dotyczące nowych budynków oraz usprawnień istniejących!
    Jeśli pomysł uzyska minimum 40 głosów "za" - zostanie przekazany do developerów.

  6. #16
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    23.11.2012
    Posty
    306
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    wysyłanie odkrywców mogło być podobnie jak wysyłanie generałów na przygodę to napewno by juz ułatwiło prace graczy

    a co do budynków które są powielane można by było je nakładać jeden na drugi ewentualnie pierwszy budynek byłby do kupienia a następne jako ulepszenia
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 13.12.2020 o 00:23 Powód: połączenie postów

  7. #17
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    09.08.2012
    Posty
    490
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez z3nfist Zobacz posta
    przeciez to jest przegladarka , raczej 1 zakladka... hihihi
    no jesli nie zainstalujesz to sie pożegnamy.. papa
    Chyba nie pobierałeś testowego? Poz tym jeżeli coś trzeba porać to o jakiej zakładce mówimy. Aby grać musisz mieć osobnego klienta i osobno przeglądarkę do reszty co robisz podczas grania
    Cytat Zamieszczone przez Piwonia Zobacz posta
    Nie masz racji, narzekam licząc na sensowne poprawki.

  8. #18
    Osadnik
    Dołączył
    21.06.2020
    Posty
    39
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    "Cóż, krok 2 nadchodzi! Za kilka dni nasz nowy klient będzie dostępny. Ten klient musi zostać pobrany i zainstalowany, abyście mógli dalej grać."
    jak rozumiem, z chwilą gdy rzeczony klient flash stanie się obowiązkowy, dostępna będzie wersja dla linuxa...
    P.S. Gra w setki sprawia mi przyjemność, więc jeśli przez brak wersji na linuksa zabierzecie mi ją, będę szukał innych przyjemnych rzeczy do roboty.

  9. #19
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    04.07.2012
    Posty
    418
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez ArturGrab Zobacz posta
    Aby grać musisz mieć osobnego klienta i osobno przeglądarkę do reszty co robisz podczas grania
    no a jak masz na testowym, musisz mieć oddzielnie przeglądarkę, by móc kliknąć GRAJ, dopiero masz potem osobne okienko ( taką zakładkę) na grę.

  10. #20
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Technicznie rzecz biorąc przeglądarke masz po to, żeby móc się zalogować i wygenerować token autoryzacyjny przez ktory klient sie zaloguje. Jesli dopisza do klienta jakaś forme logowania to przegladarka nie bedzie do niczego potrzebna (chyba).
    "A necromancer is just a really, really late healer"

Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.