Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za możliwością ponownego nabycia zablokowanych ofert eventowych u kupca?

Głosujących
92. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, przydałaby się taka możliwość - "klucz do kłódki" w walucie eventu

    64 69.57%
  • Nie, uważam że nie jest mi to potrzebne.

    18 19.57%
  • Jest mi to obojętne.

    10 10.87%
Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Oferty "z kłódką" u kupca w zakładkach wydarzeń

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    06.02.2017
    Posty
    30
    Serwer
    Czarci Gaj

    Oferty "z kłódką" u kupca w zakładkach wydarzeń

    Przed wydarzeniem świątecznym przypomniałem sobie, że niektóre oferty kupca w poszczególnych eventach blokowane są "kłódką". Tak było z Borysem i kilkoma paczkami. Powodem blokady ofert jest ich wykupienie w poprzednim (ubiegłorocznym) wydarzeniu. Może warto wprowadzić opcję zdjęcia "kłódki", czyli umożliwić ponowne nabycie oferty poprzez wykupienie "klucza do kłódki" w walucie konkretnego wydarzenia. Koszt takiego klucza mógłby wynosić 1/5 wartości zablokowanej oferty. Zagłosujcie w ankiecie.

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    30.04.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Nowa Ziemia
    jestem za

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.01.2013
    Posty
    2
    Serwer
    Czarci Gaj
    Też jestem za. Dobry pomysł !

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    28.06.2015
    Posty
    249
    Serwer
    Kolonia
    Nie, bowiem kłódka jest po to, aby właśnie pilnować pewnych limitów i założeń.
    Jeśli jest założenie: 1 Borys max, to 1 Borys max. A z Twoją propozycją, na drugi rok byłoby już po dwa Borysy. Przykładowo oczywiście.
    Moim zdaniem, nie powinno być to zmieniane, ma sens.

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    21.05.2012
    Posty
    44
    Serwer
    Czarci Gaj
    mam zdanie jak glavo
    muszą być limity

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.08.2017
    Posty
    27
    Serwer
    Nowa Ziemia
    po co komu ograniczać możliwości --- takie oferty są zawsze za klej a klej w większości się kupuje za realną kase --- tak że jak kogoś stać i ma chęć to czemu nie dać mu takiej możliwości. Korzyści są i dla kupującego jak i dla BB kupujacy ma to chciał, BB ma wpływ realnej kasy na pensje dla pracowników i rozwijanie gry

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    21.05.2012
    Posty
    44
    Serwer
    Czarci Gaj
    ale tu jest mowa o walucie konkretnego wydarzenia

  8. #8
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,071
    Serwer
    Złota Góra
    nie

  9. #9
    Osadnik Awatar Marzenka87
    Dołączył
    16.03.2017
    Posty
    180
    Serwer
    Złota Góra
    Jestem na nie, niestety w ten sposób gracze z wyższymi lvl nie mieliby już praktycznie żadnych ograniczeń i to słabe by było jakby mogli sobie kupować 2x lub 10x więcej, bo w sumie nie napisałeś ile tych kluczy na jednej ofercie mogliby użyć. Jest opcja dodatkowa dokupić za klejnoty i to daje jeszcze jakiś zarobek na utrzymanie gry, jak ktoś kupuje klejnoty, a takim pomysłem możesz odciąć grę od przychodu i ją zamkną.

Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.