Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: [22227] Plany w Epickim Gospodarstwie nie zostały odblokowane

  1. #1
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia

    [22227] Plany w Epickim Gospodarstwie nie zostały odblokowane

    Ten post służy jako przegląd błędu i jest aktualizowany.


    Opis błędu:
    • Po zastosowaniu planu na Epickim Gospodarstwie łańcuch produkcyjny nie zostaje odblokowany / ulepszony.

    Przydatne informacje:
    • Kiedy wystąpił błąd?
    • Jaki plan otrzymałeś?
    • Zrzut ekranu przedstawiający otrzymany plan oraz odblokowane produkcje w Epickim Gospodarstwie przed i po zastosowaniu planu


    Status problemu:

    29 sierpnia 2018 - Problem jest badany. Wymagane jest wysłanie zgłoszenia do Supportu
    06 września 2018 - Prawdopodobnie problem pojawia się po zastosowaniu 2 planów dla tego samego łańcucha produkcji jeden po drugim. Problem nadal jest badany
    21 września 2018 - Proszę sprawdzić czy plan nie pojawi się w menu gwiazdy lub produkcja w Epickim Gospodarstwie nie zostanie odblokowana po całkowitym zresetowaniu strefy. Problem nadal jest badany





    Post został opublikowany z datą wsteczną, aby ułatwić pracę zespołowi moderatorów i CM oraz aby był bardziej przejrzysty.
    W razie pytań lub wątpliwości proszę o kontakt z CM poprzez PM na forum.
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 24.11.2020 o 19:25

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    15.03.2014
    Posty
    154
    Serwer
    Nowa Ziemia

    [22227] Plany w Epickim Gospodarstwie nie zostały odblokowane

    w ramach eventu 3 razy zrobiłam królewnę śnieżkę, dostałam 3 razy po 2 plany, które po wrzuceniu do epickiego gospodarstwa po prostu zniknęły, bez żadnego wpływu na sloty. jak brakowało mi 6 tak nadal mam 6 niefunkcjonujących.
    Ostatnio edytowane przez Kasjamarina ; 24.11.2020 o 20:10

  3. #3
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Jeżeli po relogu bądź wylogowaniu się z gry połączonym z wyczyszczeniem pamięci podręcznej produkcja w Epickim Gospodarstwie nie zmieniła się lub brakujące plany nie wróciły do Menu Gwiazdy - musisz skontaktować się z Supportem.

    Poza tym powinnaś otrzymać 6 planów - po 2 z każdej wyprawy (od momentu wprowadzenia Epickiego Gospodarstwa wpadał jeden za każde ukończenie ciagu, ale zostało to zmienione w maju 2018 roku), chyba, że brakowało Ci tylko trzech do maksymalnej produkcji.

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    15.03.2014
    Posty
    154
    Serwer
    Nowa Ziemia
    pisałam już wielokrotnie do supportu, posyłałam zrzuty ekranu, i wciąż otrzymuję wymijające odpowiedzi a ostatnio mi napisano, że sprawę zamknięto, ponieważ jest załatwiona.
    nie jest.
    pomimo zdobycia wszystkich wymaganych planów w wymaganej ilości nadal trzy funkcje są nieczynne, a support udaje, że nie rozumie o co chodzi( dosłownie: napisano mi, że to nieporozumienie).
    piszę tutaj, bo czuję się zlekceważona i wręcz oszukana.

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    26.04.2012
    Posty
    110
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Kasjamarina Zobacz posta
    pisałam już wielokrotnie do supportu, posyłałam zrzuty ekranu, i wciąż otrzymuję wymijające odpowiedzi a ostatnio mi napisano, że sprawę zamknięto, ponieważ jest załatwiona.
    nie jest.
    @Kasjamarina, wrzuć tutaj zrzut ekranu, popatrzymy i ocenimy

  6. #6
    Osadnik
    Dołączył
    15.03.2014
    Posty
    154
    Serwer
    Nowa Ziemia
    nie wchodza zrzuty.
    po prostu: miałam 6 nieczynnych funkcji, w czasie eventu zdobyłam 6 planów, z których uruchomił się jeden, potem jeszcze 8 planów( każdy inny), z tych "przyjęły" się jeszcze dwa. wciąż mam 3 funkcje zablokowane, pomimo, że takie plany były wrzucone w gospodarstwo.

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.02.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ten sam problem u mnie, wczoraj skończyłem Złą Królową po raz drugi, otrzymałem dwa plany i żaden z nich się nie uruchomił. Sytuacja się powtarza bo tak samo było po pierwszym skończeniu łańcucha, kiedy otrzymałem epickie gospodarstwo i dwa plany które również się nie uruchomiły.
    Podsumowując - wrzuciłem 4 plany, żaden nie działa.

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.02.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Nowa Ziemia

  9. #9
    Odkrywca
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    657
    Serwer
    Nowa Ziemia
    @Latro, zmartisz się pewnie, ale plany u Ciebie weszły prawidłowo. Masz 3 plany na gospodarstwo (zboże) i jeden na studnię dodany.

  10. #10
    Odkrywca
    Dołączył
    27.03.2014
    Posty
    505
    Serwer
    Nowa Ziemia
    bo sa plany na te same funkcje ale podnoszące wydajność 10-20-40...
    Milczenie Jaghutów przesycała ironia...
    A SERWERY i tak powinny być połączone..

Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.