Odpowiedz w tym wątku
Strona 13 z 16 PierwszyPierwszy ... 3 11 12 13 14 15 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 155

Wątek: Przyszłość The Settlers Online na osi czasu & Unity FAQ - Dyskusja

  1. #121
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    434
    Serwer
    Nowy Świat
    Mała zajawka czego można się spodziewać za tydzień
    ...,, Ale wracając do właściwego tematu: pojawi się wersja Unity i na pewno nadal ma wady, ale także „wady gry”. Na liście wciąż mamy wiele błędów, których nie można edytować, ale w żadnym wypadku nie są one „łamaczem gier”. Gamebreakerami są takie rzeczy jak „Stałe zamknięte strefy” lub „Brak pamięci”, „Przerwane gry”, „Zagubione przedmioty niezbędne do wykonywania zadań”, „Zablokowane zadania”, „Złamani generałowie”. Czyli wszystko, co utrudniałoby postęp w grze. Wyeliminowaliśmy TE błędy !! Wciąż pojawiają się drobne, niezależne problemy wynikające z tego lub zależne od niego, ale nie rujnują gry.

    Następnie, oprócz tych błędów, pojawiają się wspomniane skazy. Są to problemy graficzne, rzeczy w interfejsie użytkownika, które są inne niż zwykle i i i. Prawdopodobnie są niezwykle irytujące, ale są „tylko irytujące”, a nie „destrukcyjne”. Naprawiliśmy już ponad 300 błędów, ale jest ich znacznie więcej. Będziemy je również stopniowo naprawiać w wersji Unity Live i nie byliśmy w stanie wyeliminować ich wszystkich.

    Powiększanie było nowym pomysłem na zminimalizowanie obciążenia przeglądarki. Widzimy bardzo wyraźnie, że nie odpowiada to Twoim wyobrażeniom i obecnie wyjaśniamy, w jakim stopniu to „musi być” lub można je skorygować. O tym napiszemy później.

    Czcionka (rozmyta / zbyt duża itp.) jest automatycznie dobierana do Twojego systemu. Gracz z małym ekranem będzie miał inną rozdzielczość niż ktoś z ekranem 4k. Możesz zmienić rozmiar, ostrość w ustawieniach. Powinno być „Zoom czcionki”, a 100% to norma. Dla niektórych jest bardziej płynny/ładniejszy do 90%. Wypróbuj to. UWAGA: Do tej pory ustawienie jest resetowane po każdym ponownym uruchomieniu. Sprawdzamy, czy możliwy byłby tutaj tryb „stały”.

    Mógłbym cofnąć się o 20 stron i wszystko wyjaśnić indywidualnie. Ale uwierz nam, pracujemy nad tym i będziemy to robić nadal. Nie będzie idealna na początku Unity, ale nadal będzie znacznie lepsza niż wersja „kliencka”, ponieważ użytkownicy komputerów Mac i Linux nie są już zablokowani. Będziemy również informować Cię na bieżąco o poprawkach błędów, ale oczywiście nie są one regularnie odnotowywane, ale głównie wtedy, gdy zbliżają się nowe wersje.''


    https://forum.diesiedleronline.de/th...=1#post1793781

  2. #122
    Odkrywca
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    580
    Serwer
    Czarci Gaj
    Czyli dobrze że wgrywają po evencie, to do kolejnego w listopadzie może ogarną z grubszą te poważne błędy i jakoś się da wtedy grać.
    Bo tego co jest obecnie nie potrafili ogarnąć, tylko poprawiali opisy (ah mega pilne i potrzebne) a targowisko gildii ile już nieczynnego, lagi przy ostatnim sektorze w drwalu, dziwne czasy podróży gienków z/na przygodę itd. itd.
    Tak że tydzień i będzie piękna przerwa w grze

  3. #123
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    434
    Serwer
    Nowy Świat
    Podobno serwery gry są lepsze od tych na testowym jest szansa że gra będzie lepiej działać
    ...,, Dzisiaj zainstalowaliśmy nową wersję na Testing2. Infrastruktura serwerowa, która za nią stoi, wciąż różni się od tej na serwerach na żywo, dlatego nadal istnieje różnica. ''
    zobaczymy czy to prawda


    https://forum.diesiedleronline.de/th...=1#post1793613

  4. #124
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    434
    Serwer
    Nowy Świat
    Planują jakieś rekompensaty dla tych co nie grali
    ...,, Kochani, nie powiedziałem ani słowa, że ​​jest „tylko premia” jako rekompensata. Ale nie mogę powiedzieć co dokładnie, sprawdza się to za pomocą skryptu.
    Powiedziałem, że premia jest najgorsza i najbardziej bolesna ze wszystkich, zwłaszcza, że ​​jest aktywnie wycofywana i możesz nawet użyć do tego prawdziwych pieniędzy.
    Nie powiedziałem też, że nie ma obszarów, które są „ważne” inaczej dla każdej osoby. Wydarzenia nie są jednak miarą, której powinniśmy się trzymać. Podobnie nie możecie z siebie wywnioskować wszystkich graczy. Gracz A mógł być aktywny codziennie i byłby aktywny podczas wydarzeń, podczas gdy gracz B wchodzi online tylko co 12 dni, przegapia połowę wydarzenia w taki czy inny sposób itd. Nie możesz ukryć tutaj wszystkich i powiedzieć „Tak , ale WSZYSTKO WSZYSTKO tęskniło”. Nie, tak naprawdę nikomu niczego nie brakowało. Największą i najgorszą rzeczą, jaka się wydarzyła, jest stracony czas, którego nie można doliczyć - pośrednio jako premia, jak powiedziałem, a więc najważniejszy.

    Nie możemy i nie damy każdemu graczowi wszystkich przedmiotów ze wszystkich wydarzeń, po prostu dlatego, że istnieje możliwość, że faktycznie otrzymalibyśmy wszystko ze wszystkich wydarzeń. Możesz nadal nadrabiać WSZYSTKO, nic nie jest na zawsze stracone lub niedostępne.

    ===========
    Chciałem tylko powiedzieć, że Unity został pomyślnie zainstalowany na MX, ale teraz chciałem to ponownie wyjaśnić.
    W odniesieniu do Unity na Live: Czas ładowania od pierwszego załadowania do pełnego załadowania wyspy (z rozszerzoną ekonomią lub bez) wynosił dokładnie 32 sekundy w Firefoksie / Windows 10 (najnowsze wersje). (Pasek ładowania do 20 sekund w grze). Oczywiście bez klienta.''



    https://forum.diesiedleronline.de/th...=1#post1793907

  5. #125
    Początkujący Odkrywca Awatar M0rdechaj
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    363
    Serwer
    Kolonia
    Po ostatnich zmianach na testowym, w Firefoxie, faktycznie dosyć szybko się tam ładuje, ale zobaczymy jak to będzie na serwerze live i z pełną zabudową wyspy. Wszystko a miarę funkcjonuje, choć mogłoby brać mnie pamięci. Jedyny minus dla mnie to, że jak się przesuwa mapę na wyspie, a następnie wróci z powrotem, to mapa musi się ponownie załadować (nie wiem jak to dobrze wyjaśnić), na przygodach nie sprawdzałem ale jeśli będzie tak samo, to trochę lipa.

  6. #126
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.11.2018
    Posty
    4
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez wojtex113 Zobacz posta
    Mała zajawka czego można się spodziewać za tydzień
    ...,,
    Ach, jaki Ty mądry jesteś

  7. #127
    Osadnik
    Dołączył
    14.05.2019
    Posty
    42
    Serwer
    Nowy Świat
    na macu nie bedzie dzialac

  8. #128
    Osadnik
    Dołączył
    02.11.2016
    Posty
    225
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Jednym słowem masakra nic nie działa, grafika do dupy, mapy rysują sie w kółko, czat nie działa, przybliżanie też, gdzie oni robili te testy????? lepiej już niech to wszystko skasują razem z serwerami

  9. #129
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.11.2020
    Posty
    25
    Serwer
    Czarci Gaj
    i pracowali nad tym prawie rok ?!?!?!? katastrofa

  10. #130
    Osadnik
    Dołączył
    24.08.2018
    Posty
    85
    Serwer
    Kolonia
    co to jest w ogóle oczy wypadają

Odpowiedz w tym wątku
Strona 13 z 16 PierwszyPierwszy ... 3 11 12 13 14 15 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.