Odpowiedz w tym wątku
Strona 10 z 16 PierwszyPierwszy ... 8 9 10 11 12 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 155

Wątek: Przyszłość The Settlers Online na osi czasu & Unity FAQ - Dyskusja

  1. #91
    Osadnik
    Dołączył
    15.03.2014
    Posty
    154
    Serwer
    Nowa Ziemia
    tzn. muszę kupić nowszy windows?
    mój komputer ma 17 lat i chodzi na xp. mnóstwo rzeczy już nie jest kompatybilne.
    Ostatnio edytowane przez Kasjamarina ; 09.12.2020 o 20:29

  2. #92
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    04.07.2012
    Posty
    418
    Serwer
    Kolonia
    Jak sama piszesz wiele rzeczy na XP juz nie działa.
    a warto zmienic system, bo:
    Do Sieci Wyciekl Kod Źrodlowy Systemu Windows XP

    Trza by postawić nowy system np. windows 7 starter lub home premium, ale ciężko będzie.. bo klucze można tylko na allegro kupić, bo plik .iso to można znaleźć.
    Bo tak, to trzeba by win 10 home, ale to już podzespoły tego 17 latka nie udźwigną..
    Ostatnio edytowane przez z3nfist ; 11.12.2020 o 10:56

  3. #93
    Osadnik
    Dołączył
    05.05.2012
    Posty
    222
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Może byłaby jakaś szansa po odpaleniu nawet z klucza usb xubuntu, lubuntu, lxle, peppermint, lub inną lekką wariancje linuxa z KDE lub Gnome lub Xfce albo inną nakładką graficzną ? powinno działać nawet z 512MB Ram.
    Lub odpalać unity przez wine na linuxie.

  4. #94
    Osadnik
    Dołączył
    13.03.2014
    Posty
    225
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Jimmy63 Zobacz posta
    Z innej beczki gram w pracy na przeglądarce na razie chodzi ale niestety na służbowym nie mam szans na zainstalowanie jakichkolwiek programów czy jest jakiś sposób na ominięcie klienta ??
    Z kalendarza updatow i z q&a wynika, ze pozostawia furtke, gdzie bedzie nadal mozna grac na przegladarce, ale ze tego nie zalecaja.

  5. #95
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.02.2016
    Posty
    8
    Serwer
    Złota Góra
    Komuś wyskakuje błąd "Your client could not be updated"? Pobrałem 10 minut temu ze stronki do serwera testowego. Komunikat wyskakuje po kliknięciu "Play" na stronce testowego.

  6. #96
    Początkujący Odkrywca Awatar M0rdechaj
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    363
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Angelosis Zobacz posta
    Komuś wyskakuje błąd "Your client could not be updated"? Pobrałem 10 minut temu ze stronki do serwera testowego. Komunikat wyskakuje po kliknięciu "Play" na stronce testowego.
    A umie czytać?
    "Informujemy, iż nasza strona testowa The Settlers Online będzie poddana rozszerzonej konserwacji, ponieważ będziemy dalej przygotowywać się do wdrożenia klienta opartego na technologii Flash.

    Planujemy, że konserwacja potrwa do 11 grudnia 2020 roku."

  7. #97
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.02.2016
    Posty
    8
    Serwer
    Złota Góra
    No widzisz nie umiem, do szkoły nie chodziłem, więc nie potrafię i czytać i pisać.

  8. #98
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.04.2017
    Posty
    1
    Serwer
    Złota Góra
    2 pytania do pracowników BB

    Pierwsze : Czy wsparcie unity obejmie również klienta gry na steam? Jeżeli tak to czy stanie się to w tym samym czasie co przejście wersji gry dostepnej w popularnych przeglądarkach czy później?

    Drugie : A w zasadzie to pytanie techniczne i jeżeli jest to nieodpowiednie miejsce to przepraszam,podczas próby logowania przez steam nie widzę przycisku już zarejestrowany, klient wymusza na mnie tworzenie nowego konta, miłoby bylo gdyby zostało to poprawione.
    Ostatnio edytowane przez krzysztof_23 ; 11.12.2020 o 11:13

  9. #99
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,071
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez M0rdechaj Zobacz posta
    A umie czytać?
    "Informujemy, iż nasza strona testowa The Settlers Online będzie poddana rozszerzonej konserwacji, ponieważ będziemy dalej przygotowywać się do wdrożenia klienta opartego na technologii Flash.

    Planujemy, że konserwacja potrwa do 11 grudnia 2020 roku."
    pobralem nowa wersje rc2 i u mnie chodzi normalnie, u znajomych ktorzy tez teraz pobrali nowa wersje dalej ten sam problem nieaktualnej wersji

  10. #100
    Osadnik
    Dołączył
    19.05.2012
    Posty
    178
    Serwer
    Czarci Gaj
    możne trzeba najpierw odinstalować stary RC1, u mnie wszystko zaskoczyło za pierwszym razem, ale miałem odinstalowany poprzedni

Odpowiedz w tym wątku
Strona 10 z 16 PierwszyPierwszy ... 8 9 10 11 12 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.