Odpowiedz w tym wątku
Strona 6 z 16 PierwszyPierwszy ... 4 5 6 7 8 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 155

Wątek: Przyszłość The Settlers Online na osi czasu & Unity FAQ - Dyskusja

  1. #51
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    04.07.2012
    Posty
    418
    Serwer
    Kolonia
    co do klienta, jestem na nim już 6h i zero zwiech, zawieszek czy tez zamrożeń, a przechodzenie na przygodę i z powrotem, idzie całkiem szybko, w porównaniu na flash Playerze.

  2. #52
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.12.2015
    Posty
    25
    Serwer
    Kolonia
    Klient masakra. Jest to aplikacja, w której otwiera się gra. Wykorzystuje komponenty Adobe Air, ale zamiast uruchomić się w oknie przeglądarki otwiera się w osobnym kliencie. Nie zawsze się ładuje poprawnie. Czasem proces się wiesza i nie wiadomo co się dzieje Nie da się jak np. w przypadku przeglądarki w oknie deweloperskim zobaczyć co się dzieje w tle czy przypadkiem proces gdzieś nie wisi na jakiejś komunikacji. Nie jest uniwersalna, bo wymusza na użytkowniku korzystanie z tego klienta a nie z przeglądarki jaką się lubi. Poza tym instalujesz w systemie klienta który już w nazwie ma The Settlers Online, a wystarczyło dać jedynie do instalacji pakiet Adobe Air. Nie jestem zadowolony i nie cieszy mnie nawet fakt, że to będzie krótki etap przejściowy. Jeśli tak to ma wyglądać to słabo, bardzo słabo

  3. #53
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.12.2015
    Posty
    25
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez z3nfist Zobacz posta
    najbardziej rozsądnym rozwiązaniem jest wirtualizacja – uruchomienie Windows, działającego w systemie OSX. Sposob na to np. Oracle VM VirtualBox, oraz Asystent Boot Camp.
    z3nfist Ty tak na serio?? zadam przewrotnie pytanie: czy to nadal będzie gra przeglądarkowa...???

  4. #54
    Osadnik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    61
    Serwer
    Kolonia
    ja nie ściągne gry bo za dużą ma pojemność mam słaby laptop z jednym dyskiem a na nowy minie już nie stać

  5. #55
    Osadnik
    Dołączył
    19.05.2012
    Posty
    178
    Serwer
    Czarci Gaj
    poza jakimiś małymi wtopami przy instalacji które da się spokojnie obejść gra wkoncu sprawia nieprzerwaną radochę

  6. #56
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.08.2012
    Posty
    19
    Serwer
    Kolonia
    u mnie tak samo, i nie mam pomysłu jak to popchnąć

  7. #57
    Osadnik
    Dołączył
    08.07.2012
    Posty
    76
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez z3nfist Zobacz posta
    najbardziej rozsądnym rozwiązaniem jest wirtualizacja – uruchomienie Windows, działającego w systemie OSX. Sposob na to np. Oracle VM VirtualBox, oraz Asystent Boot Camp.
    Jeszcze tylko jakieś 500PLN na legalną licencje do tego wirtualnego windowsa

  8. #58
    Osadnik
    Dołączył
    23.12.2013
    Posty
    117
    Serwer
    Złota Góra
    Odpalając klienta komunikat:
    "Please start the game from the website" I reszta paplaniny że jestem zalogowany i mam się skontaktować z suportem. To tak ma działać że odsyła do przeglądarki?
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 03.12.2020 o 21:17 Powód: połączenie postów

  9. #59
    Osadnik
    Dołączył
    19.05.2012
    Posty
    178
    Serwer
    Czarci Gaj
    bo klienta nie dotykasz już po zainstalowaniu, uruchamiasz przeglądarkę wciskasz GRAJ i uruchamia sie sam klient w osobnym oknie

  10. #60
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Abrams85 Zobacz posta
    uruchamiasz przeglądarkę wciskasz GRAJ i uruchamia sie sam klient w osobnym oknie
    albo jak - zgodnie z tradycją - to nie działa, to kopiujesz link z przycisku GRAJ i recznie wklejasz do przeglądarki.

    Ogólnie rzecz biorąc poza jakimiś szczęśliwymi przypadkami caly temat tego testowego klienta to niezła farsa
    "A necromancer is just a really, really late healer"

Odpowiedz w tym wątku
Strona 6 z 16 PierwszyPierwszy ... 4 5 6 7 8 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.