Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 16 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 13 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 155

Wątek: Przyszłość The Settlers Online na osi czasu & Unity FAQ - Dyskusja

  1. #21
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.10.2020
    Posty
    7
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Neftri Zobacz posta
    @BB_Penelopa

    Cieszą mnie wasze starania.

    Mam dość istotne pytanie dotyczące problemu nękające nasze serwery, o którym nie wiem czy się mówi.

    Nasze gospodarki nie mają szans vs multikonta, które wpływają na rynek np podczas eventów.
    Czy nowy silnik Unity i sposób logowania pozwoli Wam lepiej zabezpieczyć grę przed multikontami ?
    a w jaki sposób te "multikonta" wpływają na rynek, bo szczerze mówiąc gram od niedawna i nie zauważyłem ? owszem, dynie były bardzo bardzo drogie podczas tego eventu ale to raczej nie dlatego, że było na nie zapotrzebowanie wśród "multikont", tylko dlatego, że nie było szansy zebrać wystarczającej ilości dyń i każdy gracz ratował się rynkiem i kupnem. zakładam że gdyby dyń na rynku było mniej, to ceny skoczyłyby do iście astronomicznych rozmiarów, i stać byłoby na nie tylko najbogatszych a sprzedający by się obłowił jeszcze bardziej niż teraz

  2. #22
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez jw_ivo Zobacz posta
    Ciekawe czy będzie w 3D ?
    Nie będzie.

    Wiemy też, że teraz wielu z Was będzie miało pytania i chcemy od razu odpowiedzieć na kilka najważniejszych:
    Będziecie mogli kontynuować grę na swoich wyspach i zachowacie cały swój dobytek!
    Nie zmienimy całkowicie stylu gry ani stylu graficznego na wygląd 3D.
    To dalej będzie nasze ukochane TSO!

  3. #23
    Osadnik
    Dołączył
    24.08.2018
    Posty
    85
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa Zobacz posta
    Witam serdecznie!

    Nie ma potrzeby zmiany sposobu logowania z Facebook/Steam na Uplay. Jeżeli coś się zmieni - poajwi się oficjalne ogłoszenie.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    Na forum w innym dziale jest czerwony napis, żeby nie rozdzielać kont.

    W info o unity jest WYMAGANE konto uplay.

    Penelopa napisała, że nie trzeba martwić się logowaniem via FB.

    To jak jest?

    W takim razie po co konto uplay?

  4. #24
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez jimjimjimek Zobacz posta
    Na forum w innym dziale jest czerwony napis, żeby nie rozdzielać kont.

    W info o unity jest WYMAGANE konto uplay.

    Penelopa napisała, że nie trzeba martwić się logowaniem via FB.

    To jak jest?

    W takim razie po co konto uplay?
    Tak, sama to pisałam, żebyście samodzielnie nie rozdzielali, ponieważ były duże problemy z migracjami i mogliście stracić konta. Od jakiegoś czasu migracja jest znów możliwa i Support pomaga, ale nadal nie jest to zalecane. Zatem - jeśli nie musisz, to nie rozdzielaj konta z FB. A w tej chwili nie trzeba rozdzielać kont z FB i Steam.
    W jaki sposób port Unity & tymczasowy klient oparty na Flashu wpłynie na logowanie się przez inne platformy, takie jak Steam, Facebook i Kongregate?
    Pracujemy nad tym, aby granie w grę i logowanie było możliwe na jak najwięcej sposobów. Bardziej szczegółowe informacje pojawią się później.
    Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami ten krok ma znaczenie w związku z naszymi wytycznymi dotyczącymi bezpieczeństwa i jakości usług. Chodzi też o to, aby dostosować wszystkie instancje na całym świecie do tej samej metody logowania.
    Konto Ubisoft jest potrzebne ponieważ na niektórych wersjach językowych (np. niemieckiej) jest teraz możliwe logowanie za pomocą starszych kont.

    Załączone miniatury Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby powiększyć. 

Nazwa: legacy acc.jpg, 
wyświetleń: 910, 
rozmiar: 13.6 KB, 
ID: 3443.  
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 24.11.2020 o 16:26

  5. #25
    Osadnik
    Dołączył
    24.08.2018
    Posty
    85
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez MOD_Victoria Zobacz posta
    Tak, sama to pisałam, żebyście samodzielnie nie rozdzielali, ponieważ były duże problemy z migracjami i mogliście stracić konta. Od jakiegoś czasu migracja jest znów możliwa i Support pomaga, ale nadal nie jest to zalecane. Zatem - jeśli nie musisz, to nie rozdzielaj konta z FB. A w tej chwili nie trzeba rozdzielać kont z FB i Steam.



    Konto Ubisoft jest potrzebne ponieważ na niektórych wersjach językowych (np. niemieckiej) jest teraz możliwe logowanie za pomocą starszych kont.

    OK, czyli po wejściu unity będzie dalej logowanie via FB? Nie trzeba posiadać konta uplay, żeby dalej grać?

  6. #26
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez jimjimjimek Zobacz posta
    OK, czyli po wejściu unity będzie dalej logowanie via FB? Nie trzeba posiadać konta uplay, żeby dalej grać?
    W tej chwili wszystko wskazuje na to, że po przejściu na Unity osoby logujące sie przez Steam/ FB - będą mogły nadal grać, bez konieczności zmiany dotychczasowej metody logowania. Jeżeli coś się zmieni to BB_Penelopa zamieści odpowiednie ogłoszenie.

  7. #27
    Osadnik
    Dołączył
    24.08.2018
    Posty
    85
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez MOD_Victoria Zobacz posta
    W tej chwili wszystko wskazuje na to, że po przejściu na Unity osoby logujące sie przez Steam/ FB - będą mogły nadal grać, bez konieczności zmiany dotychczasowej metody logowania. Jeżeli coś się zmieni to BB_Penelopa zamieści odpowiednie ogłoszenie.
    OK, ale informacje podawane są nie klarowne, w głównym wątku jest:

    "W połowie stycznia konta Ubisoft (dawniej Uplay) staną się obowiązkowe, aby grać w Settlers Online. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami ten krok ma znaczenie w związku z naszymi wytycznymi dotyczącymi bezpieczeństwa i jakości usług."

  8. #28
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez jimjimjimek Zobacz posta
    OK, ale informacje podawane są nie klarowne, w głównym wątku jest:

    "W połowie stycznia konta Ubisoft (dawniej Uplay) staną się obowiązkowe, aby grać w Settlers Online. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami ten krok ma znaczenie w związku z naszymi wytycznymi dotyczącymi bezpieczeństwa i jakości usług."
    Jak również, że każdy kolejny krok z osi czasu będzie ogłaszany, oraz że BB dążą do tego, aby możliwe było logowanie "na jak najwięcej sposobów", a bardziej szczegółowe informacje pojawią się później. Poczekaj.

  9. #29
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.08.2017
    Posty
    6
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam, a co z wersją na Mac'a ?

  10. #30
    Osadnik
    Dołączył
    11.09.2012
    Posty
    78
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Pojawił się klient testowy, pobrałem go sobie i pierwszy komunikat." System Windows ochronił ten komputer. Filtr Microsoft Defender uniemożliwił uruchomienie nierozpoznanej aplikacji". Oczywiście w pomocy jest opisane jak z tym sobie poradzić, podane są kolejne kroki co zrobić, aby ta gra działała, ale ja mam pytanie, czy nie można tego było tak zrobić, aby po prostu to działało, bo podejrzewam, że część graczy przestanie walczyć z tą grą, nie wspominam nawet o tych co by chcieli zacząć. Chyba, że to jest tradycją gry. p/s Ja na razie odpuściłem klienta testowego.
    Ostatnio edytowane przez sloslo57 ; 26.11.2020 o 19:16

Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 16 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 13 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.