Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 5 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 42

Wątek: Gracze pytają - moderatorzy odpowiadają

  1. #1
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Gracze pytają - moderatorzy odpowiadają


    Uwaga:

    Skopiowałam tutaj posty z tematu "Światowy dzień życzliwości i pozdrowień". Postaram się na nie odpowiedzieć.
    Być może odpowiedzi nie zawsze będą satysfakcjonujące, ale musicie pamiętać, że moderatorzy nie wiedzą wszystkiego, a poza tym podpisali dokument NDA i czasami po prostu nie mogą Wam czegoś powiedzieć przed określonym terminem.

    Ale ponieważ każdy kij ma dwa końce... w temacie MOD pyta GRACZA - to My będziemy zadawali pytania Wam.

    Prosimy o przestrzeganie zasad. Wpisy naruszające regulamin będą usuwane.


    Cytat Zamieszczone przez sławciu Zobacz posta
    Ciekawe czy z tej okazji zostaną rozpatrzone zaległe reklamacje???
    Cytat Zamieszczone przez GbrL Zobacz posta
    Podoba mi się życzliwe podejście supportu do 3 ticketów, które popełniłem w ostatnim czasie i które życzliwie zamykali nie odnosząc się do meritum sprawy.
    W ostatnim czasie występowała awaria systemu ticketów. Z tego co mi wiadomo, wszystko już wróciło do normy. Jeżeli nie otrzymaliście maila z numerem ticketu - wyślijcie zgłoszenie ponownie.
    Co do nie odnoszenia się do meritum... nie wiem co mam odpowiedzieć... Być może pracownik supportu nie zrozumiał na czym dokładnie polega Twój problem? Czasem dochodzi do nieporozumień, ale myślę, że wszystko da się wyjaśnić.


    Cytat Zamieszczone przez Klasyko Zobacz posta
    Ciekawy jestem czy w końcu odbugujecie targowisko gildii??
    Cytat Zamieszczone przez GbrL Zobacz posta
    A pozdrawiam serdecznie technika odpowiedzialnego za zmianę oferty w targowisku gildii - wiedz, że bardzo cenimy Twoje zaangażowanie i oddanie sprawie.
    Problemy z targowiskiem są zgłoszone do odpowiedniego działu. Każdy problem ma nadawany odpowiedni priorytet a następnie są opracowywane poprawki. Sądzę, że w związku z migracją gry na Unity, która to sprawa jest w tej chwili najpilniejsza, wszystkie inne problemy zostały odłożone na bok. A ponieważ niedziałające targowisko nie wpływa na grę w znaczący sposób - można wywnioskować, że priorytet nadany tej sprawie jest dość niski. Zapewniam jednak, że ta sprawa nie została zapomniana. Zespół ma teraz jednak pilniejsze sprawy, którymi musi się zająć.
    Kiedy poprawka zostanie opracowana, informacja pojawi się (jak zwykle) w dzienniku zmian.


    Cytat Zamieszczone przez DIABLOMEN33 Zobacz posta
    W TSO gra się świetnie to fakt niezaprzeczalny, jednakże ja z uporem maniaka zapytam znów o to samo, mianowicie, kiedy będzie można zdobyć MSW w eventach? Może w Bożonarodzeniowym pozwolicie go zdobyć, skoro został wycofany z eventu Wielkanocnego ? Osobiście uważam, że MSW powinien być do zdobycia w każdym z eventów w sklepie za walutę eventową. Kto potrzebuje kupi a kto ma ich wystarczającą ilość nie, przecież to takie proste a generał ten jest niezbędny, skoro jesteśmy dla siebie życzliwi to pomagajmy sobie,
    pozdrawiam serdecznie DIABLOMEN33
    Generała MSW można było zdobyć przez kilka lat w czasie eventu Wielkanocnego. W tym roku po raz pierwszy nie można było go zdobyć w czasie tego wydarzenia. Nie wiem, czy pojawi się ponownie. Ale na forum serwera testowego udzielają się członkowie zespołu projektantów gry - spróbuj zapytać u źródła!

    Cytat Zamieszczone przez GalAndrzej Zobacz posta
    Mam tylko jedno pytanie kiedy będzie możliwość ponownego grania w wersji SIM no i jak z używaniem następcy Adobe Flash Player? )))
    Cytat Zamieszczone przez SzkodnikPiotr Zobacz posta
    Czy będą jakieś poprawki dotyczące miniclienta? Ciągle wyskakuje brak flash playera mimo jego zainstalowania.
    W tej chwili mogę powiedzieć tylko, że pojawi się nowy klient do pobrania, w związku z tym nie spodziewam się inwestowania czasu i pieniędzy w naprawę SLIM. Więcej informacji pojawi się wkrótce!

    Pozdrawiam
    MOD_Victoria
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 04.12.2020 o 00:25

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.07.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Słoneczny Gród

    Gracze pytają - moderatorzy odpowiadają

    Ciekawe czy z tej okazji zostaną rozpatrzone zaległe reklamacje???

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ciekawy jestem czy w końcu odbugujecie targowisko gildii??

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.03.2016
    Posty
    2
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Czy będą jakieś poprawki dotyczące miniclienta? Ciągle wyskakuje brak flash playera mimo jego zainstalowania.

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.02.2015
    Posty
    17
    Serwer
    Nowy Świat
    W TSO gra się świetnie to fakt niezaprzeczalny, jednakże ja z uporem maniaka zapytam znów o to samo, mianowicie, kiedy będzie można zdobyć MSW w eventach? Może w Bożonarodzeniowym pozwolicie go zdobyć, skoro został wycofany z eventu Wielkanocnego ? Osobiście uważam, że MSW powinien być do zdobycia w każdym z eventów w sklepie za walutę eventową. Kto potrzebuje kupi a kto ma ich wystarczającą ilość nie, przecież to takie proste a generał ten jest niezbędny, skoro jesteśmy dla siebie życzliwi to pomagajmy sobie,
    pozdrawiam serdecznie DIABLOMEN33

  6. #6
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    30.09.2012
    Posty
    353
    Serwer
    Złota Góra
    Podoba mi się życzliwe podejście supportu do 3 ticketów, które popełniłem w ostatnim czasie i które życzliwie zamykali nie odnosząc się do meritum sprawy.
    A pozdrawiam serdecznie technika odpowiedzialnego za zmianę oferty w targowisku gildii - wiedz, że bardzo cenimy Twoje zaangażowanie i oddanie sprawie.


  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    20.08.2012
    Posty
    57
    Serwer
    Czarci Gaj
    Serdecznie dziękuję za możliwość grania w Settlersików, a gram od ich pierwszych wersji na komputery no i od początku tej wersji online. To co odróżnia tę grę od innych to nienaruszalność mojej wyspy co spowodowało, że wybrałem właśnie ją. Pozdrawiam wszystkich Osadników na wszystkich serwerach, całą ekipę moderatorów oraz BB Mam tylko jedno pytanie kiedy będzie możliwość ponownego grania w wersji SIM no i jak z używaniem następcy Adobe Flash Player? )))

  8. #8
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,071
    Serwer
    Złota Góra
    "Każdy problem ma nadawany odpowiedni priorytet a następnie są opracowywane poprawki. Sądzę, że w związku z migracją gry na Unity, która to sprawa jest w tej chwili najpilniejsza, wszystkie inne problemy zostały odłożone na bok. A ponieważ niedziałające targowisko nie wpływa na grę w znaczący sposób - można wywnioskować, że priorytet nadany tej sprawie jest dość niski. "

    usmialem sie ... najwiekszy priorytet widocnzie miala zmiana glosu zenskiego na meski bo to jednak znaczace dla calej gry

  9. #9
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez pretor29 Zobacz posta
    najwiekszy priorytet widocnzie miala zmiana glosu zenskiego na meski bo to jednak znaczace dla calej gry
    Wątpię...
    Rzeczy, które da się naprawić "od ręki" są naprawiane i wgrywane w czasie najbliższej aktualizacji gry. Pozostałe mają nadawany priorytet zależny od tego, w jaki sposób dany błąd wpływa na grę.

  10. #10
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,071
    Serwer
    Złota Góra
    widocznie nie bardzo "od reki" skoro przy tej aktualizacji znowu popsuli statek....

Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 5 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.