Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 42

Wątek: Gracze pytają - moderatorzy odpowiadają

  1. #11
    Osadnik
    Dołączył
    05.05.2012
    Posty
    222
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez pretor29 Zobacz posta
    widocznie nie bardzo "od reki" skoro przy tej aktualizacji znowu popsuli statek....
    Niebieska ręka sprawiedliwości naprawi wszystko

  2. #12
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    434
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez MOD_Victoria Zobacz posta
    Wątpię...
    Rzeczy, które da się naprawić "od ręki" są naprawiane i wgrywane w czasie najbliższej aktualizacji gry. Pozostałe mają nadawany priorytet zależny od tego, w jaki sposób dany błąd wpływa na grę.
    Ciekawe czy ten wpis z gotowca czy twórczość własna autora przecież nawet sami twórcy tej gry nie wiedza czemu coś działa lub nie działa. Nie wiedza co dodają do gry 2 razy dodali ten sam błąd ze statkiem w czasie konserwacji

  3. #13
    Odkrywca
    Dołączył
    27.03.2014
    Posty
    505
    Serwer
    Nowa Ziemia
    za niedługo będzie ROCZNICA dodania źle działających Świątecznych Piekarni - wyłączających całkowicie silosy po uruchomieniu i jakoś nikt sie nie przejmuje a zapewne będą do kupienia następne w evencie... O zbagowanych zakupach gildyjnych tez nikomu sie juz nie chce wspominać bo po co...
    Milczenie Jaghutów przesycała ironia...
    A SERWERY i tak powinny być połączone..

  4. #14
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,071
    Serwer
    Złota Góra
    " Pozostałe mają nadawany priorytet zależny od tego, w jaki sposób dany błąd wpływa na grę."

    wiec atrgowisko piekarnia itp w ogole nie sa wazne bo zbedne rzeczy skoro tyle czasu nikt tego nie robi

  5. #15
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.11.2020
    Posty
    4
    Serwer
    Kolonia
    Na samym początku gry na poziomie 3 nie umiem poradzić sobie z zadaniem: nowi osadnicy. 4 mam bezrobotnych i nic nie umiem zrobić. Nie umiem również napisać czegokolwiek na czacie, nawet szeptem.

  6. #16
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.11.2020
    Posty
    4
    Serwer
    Kolonia
    Hello, pomoże ktoś?

  7. #17
    Początkujący Odkrywca Awatar M0rdechaj
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    363
    Serwer
    Kolonia
    Wybierz ikonę Kupca (skrzynka)
    Wybierz zakładkę Czarny rynek
    Kup Rodzinę zagranicznego osadnika
    Dodaj zakupiony zasób z menu gwiazdy do Domu Władyki. (wejść w gwiazdę, kliknąć na rodzinie zagranicznego osadnika i dodać ich do domu władyki)

    Czat jest dostępny chyba od 5 poziomu dopiero.

  8. #18
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez M0rdechaj Zobacz posta
    Wybierz ikonę Kupca (skrzynka)
    Wybierz zakładkę Czarny rynek
    Kup Rodzinę zagranicznego osadnika
    Dodaj zakupiony zasób z menu gwiazdy do Domu Władyki. (wejść w gwiazdę, kliknąć na rodzinie zagranicznego osadnika i dodać ich do domu władyki)

    Czat jest dostępny chyba od 5 poziomu dopiero.
    Nie chyba, tylko na pewno :P

    Dzięki za czujność!


    Cytat Zamieszczone przez Zee4c Zobacz posta
    za niedługo będzie ROCZNICA dodania źle działających Świątecznych Piekarni - wyłączających całkowicie silosy po uruchomieniu i jakoś nikt sie nie przejmuje a zapewne będą do kupienia następne w evencie... O zbagowanych zakupach gildyjnych tez nikomu sie juz nie chce wspominać bo po co...
    Jesteś w błędzie. Problem został rozwiązany podczas aktualizacji 21 stycznia 2020 roku. Przed chwila specjalnie przeniosłam silos z drugiego końca wyspy, postawiłam w zasięgu piekarni i ją uruchomiłam. Premia z piekarni nie oddziałuje na silos (bo i nie powinna) a sam silos pracuje normalnie.
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 24.11.2020 o 18:24

  9. #19
    Odkrywca
    Dołączył
    27.03.2014
    Posty
    505
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez MOD_Victoria Zobacz posta
    Nie chyba, tylko na pewno :P

    Dzięki za czujność!




    Jesteś w błędzie. Problem został rozwiązany podczas aktualizacji 21 stycznia 2020 roku. Przed chwila specjalnie przeniosłam silos z drugiego końca wyspy, postawiłam w zasięgu piekarni i ją uruchomiłam. Premia z piekarni nie oddziałuje na silos (bo i nie powinna) a sam silos pracuje normalnie.
    W czasie TEJ https://forum.thesettlersonline.pl/t...rze-21.01.2020 aktualizacji? i tak sie tym pochwliliscie? Silosy zasilają kopalnie? Naprawde?
    i jakoś znowu nikt nie wspomniał o zbagowanych zakupach gildyjnych.. Naprawdę JA jestem w błędzie?
    Ostatnio edytowane przez Zee4c ; 25.11.2020 o 00:03
    Milczenie Jaghutów przesycała ironia...
    A SERWERY i tak powinny być połączone..

  10. #20
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Zee4c Zobacz posta
    W czasie TEJ https://forum.thesettlersonline.pl/t...rze-21.01.2020 aktualizacji? i tak sie tym pochwliliscie? Silosy zasilają kopalnie? Naprawde?
    i jakoś znowu nikt nie wspomniał o zbagowanych zakupach gildyjnych.. Naprawdę JA jestem w błędzie?
    Nigdzie nie napisałam, że silosy zasilają kopalnie. A poza tym... 3x TAK.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.