Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 6 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 55

Wątek: Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień

  1. #1
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień

    Drodzy Osadnicy,

    Dziś jest "Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień" "The Settlers Online" opiera się na społeczności: od powiększania swojej własnej prosperującej wyspy, do graczy, którzy odwiedzają Twoje ziemie i mówią "cześć". Ważne jest, aby być życzliwym dla tych, którym to udostępniamy; zarówno w grze, jak i poza nią - dlatego chcemy świętować ten dzień, pokazując nasze uznanie dla Ciebie w jeden z najprostszych sposobów:


    • Podziel się czymś miłym, co Ci się w "The Settlers Online"
    • Twój przyjazny Community Manager oraz Moderatorzy odpowiedzą komplementem/pozdrowieniem*
    *Jeden komplement na osobę - musimy być uczciwi, gdy szerzymy miłość

    Jak zwykle, wszystkie posty muszą być zgodne z naszymi wytycznymi PEGI-7; zachowajmy się gustownie. :P


    Miłego dnia,
    BB_Penelopa



  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.02.2019
    Posty
    17
    Serwer
    Kolonia
    Serdecznie dziękuję za możliwość grania w moich kochanych Settlersów. To co odróżnia tę grę od innych i powoduje, że wybieram właśnie ją, jest grafika i nienaruszalność mojej wyspy.

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.11.2012
    Posty
    23
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Najbardziej lubię eventy....

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.05.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Czarci Gaj
    Najbardziej lubię diamenty......

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.02.2015
    Posty
    17
    Serwer
    Nowy Świat
    W TSO gra się świetnie to fakt niezaprzeczalny, jednakże ja z uporem maniaka zapytam znów o to samo, mianowicie, kiedy będzie można zdobyć MSW w eventach? Może w Bożonarodzeniowym pozwolicie go zdobyć, skoro został wycofany z eventu Wielkanocnego ? Osobiście uważam, że MSW powinien być do zdobycia w każdym z eventów w sklepie za walutę eventową. Kto potrzebuje kupi a kto ma ich wystarczającą ilość nie, przecież to takie proste a generał ten jest niezbędny, skoro jesteśmy dla siebie życzliwi to pomagajmy sobie,
    pozdrawiam serdecznie DIABLOMEN33

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.04.2013
    Posty
    17
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cieplutko pozdrawiam wszystkich Osadników i całą ekipę BB i wszystkich moderatorów - dzięki za wspólną zabawę :-)

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.12.2018
    Posty
    1
    Serwer
    Czarci Gaj
    Miłego dnia Penny :-)

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.03.2020
    Posty
    7
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Przesyłając buziek 100
    dla grających w TSO
    muszę jedno tu zaznaczyć
    aby nie zniechęcić graczy.

    By dać upust duszy jurnej
    sięgnijcie coś z półki górnej.

  9. #9
    Osadnik
    Dołączył
    20.08.2012
    Posty
    57
    Serwer
    Czarci Gaj
    Serdecznie dziękuję za możliwość grania w Settlersików, a gram od ich pierwszych wersji na komputery no i od początku tej wersji online. To co odróżnia tę grę od innych to nienaruszalność mojej wyspy co spowodowało, że wybrałem właśnie ją. Pozdrawiam wszystkich Osadników na wszystkich serwerach, całą ekipę moderatorów oraz BB Mam tylko jedno pytanie kiedy będzie możliwość ponownego grania w wersji SIM no i jak z używaniem następcy Adobe Flash Player? )))
    Ostatnio edytowane przez GalAndrzej ; 21.11.2020 o 15:13

  10. #10
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Lulkabulka Zobacz posta
    Serdecznie dziękuję za możliwość grania w moich kochanych Settlersów. To co odróżnia tę grę od innych i powoduje, że wybieram właśnie ją, jest grafika i nienaruszalność mojej wyspy.
    Mnie również podoba się to, że mogę wrócić do gry po czasie i nie zastanę tam dymiących zgliszczy. Zawalą się jedynie kopalnie i złoża.

    Cytat Zamieszczone przez myrex Zobacz posta
    Najbardziej lubię eventy....
    My też! Eventy są super!

    Cytat Zamieszczone przez Nerazim Zobacz posta
    Cieplutko pozdrawiam wszystkich Osadników i całą ekipę BB i wszystkich moderatorów - dzięki za wspólną zabawę :-)
    Dziękuję bardzo i również pozdrawiam!

    Ten wątek nie służy do zadawania pytań, ale... Skoro już się pojawiły , to przeniosę je do nowego wątku i postaram się odpowiedzieć.
    Być może odpowiedzi nie zawsze będą satysfakcjonujące, ale musicie pamiętać, że moderatorzy nie wiedzą wszystkiego, a poza tym podpisali dokument NDA i czasami po prostu nie mogą Wam czegoś powiedzieć przed określonym terminem.
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 21.11.2020 o 15:52

Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 6 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.