Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 55

Wątek: Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień

  1. #11
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.02.2013
    Posty
    2
    Serwer
    Czarci Gaj
    Czasem jest lepiej, czasem gorzej jak w życiu Należę do wspólnoty TSO już prawie 9 lat i nie zamierzam z tego rezygnować Z ciekawością patrze w przyszłość i nie mogę się już doczekać nowego TSO na Unity Pozdrawiam Moderatorów i BB szczególnie z piątki hehe Myślę ze jeszcze będziemy mieli nie jedną okazje napsucia sobie wzajemnie krwi w głupich, ale jakże potrzebnych do odreagowania dyskusjach na G1

  2. #12
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.09.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Lubię to grę za to że mam super ludzi w gildii z niektórymi nawet jest kontakt na żywo
    grafika niezła i brak zgliszczy jak się nie loguję przez 2-3dni to nic nie jest zburzone przez innych
    Tempo rozwoju uzależnione od moich chęci i czasu nie ma nic na siłę

  3. #13
    Osadnik
    Dołączył
    15.07.2012
    Posty
    64
    Serwer
    Nowy Świat
    Dziękuje całej ekipie BB, TSO, moderatorom, administracji Dzięki wam możemy tak świetnie się bawić w tej grze !!!
    Wszędzie są wzloty i upadki ale wy jak zawsze dajecie rade i idziecie do przodu.

    W Settlersach wspaniała jest atmosfera tworzona przez nas wszystkim oraz jej jedyny w swoim rodzaju klimat nie do podrobienia.

  4. #14
    Osadnik
    Dołączył
    23.04.2012
    Posty
    53
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Pozdrawiam pracowników BB, którzy nadają priorytety zespołom deweloperskim i innym inżynierskim. Dzięki temu, że nie zdecydowaliście się jeszcze poprawić błędu polegającego na znikaniu po konserwie Obcego statku, nie muszę się martwić o wykonywanie innych elementów z Wyzwania tygodnia. Mogę poświęcić więcej czasu moim kotom.

    Mam nadzieję, że dzięki takiej priorytetyzacji zadań doczekamy się wersji TSO działającej w Unity przed 2021Q3, a w miesiącach kiedy żadna przeglądarka nie będzie już wspiera Adobe Flash Playera będzie łatwo grać z użyciem prowizorki tymczasowej, jaką nam szykujecie.

  5. #15
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.11.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Kolonia
    dla mie emeryta settlersiaki to moja druga zona , kochanka

  6. #16
    Początkujący Osadnik Awatar maj390
    Dołączył
    13.02.2013
    Posty
    8
    Serwer
    Czarci Gaj
    A ja najlepiej lubię haha
    Premium

  7. #17
    Osadnik
    Dołączył
    11.10.2012
    Posty
    44
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Serdecznie pozdrawiam wszystkich wytrwałych graczy(weteranów) a także MOD-Zeusa oraz MOD-Victoria

  8. #18
    Osadnik Awatar Marzenka87
    Dołączył
    16.03.2017
    Posty
    180
    Serwer
    Złota Góra

    Cool

    Dziękuję za TSO, wciągnęło mnie jakiś czas temu i dalej mnie trzyma do tego poznałam tu wspaniałych ludzi, którzy codziennie sprawiają że uśmiech pojawia się na mojej twarzy Dziękuję Wam wszystkim i oby jak najdłużej trwały te relacje

  9. #19
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.11.2020
    Posty
    1
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Jak jestem wdzięczny to słówka nie określą, ale moim przywiązaniem do ekipy SETTLERS pokażę

  10. #20
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.10.2017
    Posty
    2
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Kocham Was !!!

Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.