Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Prośba o poradnik MGLISTY TORT

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    09.06.2013
    Posty
    186
    Serwer
    Kolonia

    Prośba o poradnik MGLISTY TORT

    Hej, nie znalazłem tematu z prośbami o poradniki więc tutaj napiszę - czy ktoś mógłby zrobić poradnik dla przygody Mglisty Tort który zawierałby tylko bohaterów - anslem,nusala,vargus,major,mikołajowa,msw,młodsz y gemini, duch?? Dla poziomu 54+
    Ostatnio edytowane przez Lisq3 ; 19.11.2020 o 20:58
    Zapraszam do głosowania na moje pomysły dotyczące nowych budynków oraz usprawnień istniejących!
    Jeśli pomysł uzyska minimum 40 głosów "za" - zostanie przekazany do developerów.

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    26.04.2012
    Posty
    110
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Sprawdź tutaj:

    settlersonlinewiki.eu/przygody/eventowe/mglisty-tort/mglisty-tort-39-general-sylwana-mlodszy-gemini-z-puszkarzami-umiejetnosci/

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    09.06.2013
    Posty
    186
    Serwer
    Kolonia
    nie mam sylvany niestety, poza tym to nie moj lvl
    Zapraszam do głosowania na moje pomysły dotyczące nowych budynków oraz usprawnień istniejących!
    Jeśli pomysł uzyska minimum 40 głosów "za" - zostanie przekazany do developerów.

  4. #4
    Odkrywca
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    1,108
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ściągnij symulator i sobie sam zrób
    https://forum.thesettlersonline.pl/t...ersji-PL/page5

    poczekaj na wersję 2.11 bo już jest do ściągnięcia z forum serwera testowego.

    Poradnik na zamówienie ... ja mam na mglisty tort, ale jest tam atak z niezłomną, poza tym skąd mamy wiedzieć jakie dałeś umiejętności swoim generałom.

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    13.03.2014
    Posty
    225
    Serwer
    Dolina Odkrywców

Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.