Odpowiedz w tym wątku
Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 57

Wątek: Zmiany w grze - 17.11.2020 - Dyskusja

  1. #31
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dzień dobry!

    Otrzymaliśmy już kilka zgłoszeń w sprawie zniknięcia Statku, otrzymaliśmy informację, iż anulowanie nieukończonego poprawnie zadania rozwiązuje problem. Na razie jednak jest to metoda nieoficjalna, gdyż nie została ona przez nas formalnie zatwierdzona. Pamiętajcie jednak, że nie ma możliwości anulowania aktywnego zadania. Takie można ukończyć jedynie za klejnoty.

    Równocześnie natomiast skierowaliśmy w tym temacie zawiadomienie do programistów gry. Prosimy zatem przyjąć, iż pracujemy już nad tą sprawą.

    Dziękuję za cierpliwość.
    BB_Penelopa

  2. #32
    Osadnik
    Dołączył
    21.08.2012
    Posty
    38
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Zdaje sie, że na nową przygodę nie działają ani prestiżowe premium, ani zwykłe premum ani stanica. Dostaje się jedynie bazowe 178k pd.
    Premie generałów też najwyraźniej nic nie dały.

  3. #33
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.07.2015
    Posty
    1
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    U mnie na stanicy 270k PD wpadło, więc jakoś działa.

  4. #34
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.04.2018
    Posty
    9
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Nie da sie jakoś manulanie przez was anulować tych zadań ze statkiem, lub poprostu wysłac użytkownikom zablokowanym 200klejnotów, to mała usterka, a blokuje graczy z niższym poziomem na tydzień...

  5. #35
    Osadnik
    Dołączył
    15.03.2014
    Posty
    154
    Serwer
    Nowa Ziemia
    blokuje wszystkich, a anulować ich się nie da, więc po co pisać głupstwa?

  6. #36
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,071
    Serwer
    Złota Góra
    1 prosta aktualizacja a 1000 klejnych problemow ... ci to tam naprawde sa z najwyzszej polki brani

  7. #37
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    30.01.2012
    Posty
    24
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Erden Zobacz posta
    Zdaje sie, że na nową przygodę nie działają ani prestiżowe premium, ani zwykłe premum ani stanica. Dostaje się jedynie bazowe 178k pd.
    Premie generałów też najwyraźniej nic nie dały.
    Wykonałem przygodę 4 razy i ani razu nie dostałem bonusu na prestiżowe premium. Za zwykłe bonus zawsze był. Jeśli chodzi o stanicę to chyba też.

  8. #38
    Odkrywca
    Dołączył
    27.03.2014
    Posty
    505
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Strata 1800kz a exp bez możliwości bonusowania na 175k... Z drwala można więcej wycisnąć przy 10x mniejszych startach - na prawdę to żaden interes. A zauważyłem taki krzyżyk przy nazwie w księdze zadań... Nacisnelem i po problemie
    Ostatnio edytowane przez Zee4c ; 18.11.2020 o 12:01
    Milczenie Jaghutów przesycała ironia...
    A SERWERY i tak powinny być połączone..

  9. #39
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    09.08.2012
    Posty
    490
    Serwer
    Nowy Świat
    BB_Penolopa co ta przygoda miała wnieść do świata serwerów TSO? 180k PD z taką stratą to śmiech na sali ani tam drop ciekawy ani PD za straty
    już dawno pisałem że ten kto wymyśla te przygody to powinien zostać zwolniony. Z takim podejściem to UNITY wam tylko pomoże zamknąć grę

    Patrząc pod względem strat do PD to ja wole już klany robić albo skarb wiedzy.
    Gdzie programiści myślenie zostawili???
    Cytat Zamieszczone przez Piwonia Zobacz posta
    Nie masz racji, narzekam licząc na sensowne poprawki.

  10. #40
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,071
    Serwer
    Złota Góra
    na szybko na byle jak i potem jest taki efekt ... ale pewnie dla nich to wielki sukces

Odpowiedz w tym wątku
Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.