Odpowiedz w tym wątku
Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 4 5 6
Pokaż wyniki od 51 do 57 z 57

Wątek: Zmiany w grze - 17.11.2020 - Dyskusja

  1. #51
    Osadnik Awatar Marzenka87
    Dołączył
    16.03.2017
    Posty
    180
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez WestsidePL Zobacz posta
    Nie da sie jakoś manulanie przez was anulować tych zadań ze statkiem, lub poprostu wysłac użytkownikom zablokowanym 200klejnotów, to mała usterka, a blokuje graczy z niższym poziomem na tydzień...
    Nie sądzę, klikanie pojedynczo każdemu z graczy mija się z celem, za dużo czasu to pochłania zapewne, a jakby się dało hurtem manualnie to już by to zrobili. Wysłania klejnotów po każdej konserwie, ze względu na brak statku też bym się nie spodziewała, bo dlaczego? Nie możesz tygodnia zaczekać i rozpocząć nowego tygodnia zadań. Po prostu trzeba się pogodzić z faktem, że w tym tygodniu nie zrobisz zadań i nie dostaniesz nagród, nie tracisz nic nie mogąc ich zrobić, czas tylko mija i trochę wolniej zdobędziesz to co chcesz, ale nie masz jakiś strat z tego tytułu, więc skąd taki pomysł, że mają Ci 200 klejnotów za to płacić? Dziwne roszczenia jak dla mnie.

  2. #52
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.04.2018
    Posty
    9
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Marzenka87 Zobacz posta
    ...tym tygodniu nie zrobisz zadań i nie dostaniesz nagród, nie tracisz nic nie mogąc ich zrobić, czas tylko mija i trochę wolniej zdobędziesz to co chcesz, ale nie masz jakiś strat z tego tytułu, więc skąd taki pomysł, że mają Ci 200 klejnotów za to płacić? Dziwne roszczenia jak dla mnie.
    Nie bardzo rozumiem co ty piszesz do mnie... bo sama sobie zaprzeczasz... "nie dostane nagród" za zadania i "nic nie trace"... no jak łatwo zauważyć wałasnie trace te "nagrody"... czyli mam prawo do roszczeń jesli w ogóle by ktoś to brał pod uwagę, 200klejek to akurat najbardziej uczciwe i szybkie rozwiązanie. Nie wiem na jaką skale problem występuje, ale patrząc na komentarzy innych graczy to wcale nie tak na dużą. Przechodząc do końca, już sie pogodziłem z tym, że to forum jest bezsensowne i kontakt z adminami to fikcja, nie zamierzam więcej tu komentować i pisać do Penelepy - (tak, dziękuje za brak chęci do wypowiedzenia sie). Odczekam tydzień i tyle. Pozdrawam

  3. #53
    Osadnik Awatar Marzenka87
    Dołączył
    16.03.2017
    Posty
    180
    Serwer
    Złota Góra
    Czyli oczekujesz nagród za niewykonane zadania? Dla mnie to naturalne, że jak nie zrobię zadania to nie mam na co liczyć, gdzie tu zaprzeczanie, nic mi nie odebrano, ja nic nie wydałam na zadanie, więc nic nie tracę, nic nie zyskuję, jestem na 0.

  4. #54
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    434
    Serwer
    Nowy Świat
    Marzenka 87 to niezły troll wiecznie to zadowolone z byle czego dodanego do gry nie ważne czy ma sens czy nie ważne ze nowość. BB w czasie każdej konserwacji wgrywa buga ze statkiem który blokuje możliwość wykonania zadania co mażenka na to nie zrobiłeś zadania to czemu oczekujesz nagrody normalnie geniusz czystej wody. Za kilka dni zniknie możliwość grania w tą grę wtedy mazenka napisze no jaki problem przecież to normalne ze nie można grac można było to przewidzieć to norma

  5. #55
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.04.2018
    Posty
    9
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez wojtex113 Zobacz posta
    Marzenka 87 to niezły troll wiecznie to zadowolone z byle czego dodanego do gry nie ważne czy ma sens czy nie ważne ze nowość. BB w czasie każdej konserwacji wgrywa buga ze statkiem który blokuje możliwość wykonania zadania co mażenka na to nie zrobiłeś zadania to czemu oczekujesz nagrody normalnie geniusz czystej wody. Za kilka dni zniknie możliwość grania w tą grę wtedy mazenka napisze no jaki problem przecież to normalne ze nie można grac można było to przewidzieć to norma
    Dzięki za wyręczenie, ręce mi opadły, wydaje mi sie, że to jakaś prowakacja . Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez WestsidePL ; 22.11.2020 o 20:17

  6. #56
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.07.2018
    Posty
    4
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Pytanie mam. Czy jest jakiś problem techniczny w grze obecnie ? Od wczoraj gra mi się nie ładuje.
    Przepraszam że tutaj ale nie mam innej możliwości

  7. #57
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    434
    Serwer
    Nowy Świat
    Na jakiej przeglądarce grasz jeżeli na firefox to musisz zmienić przeglądarkę na inną ponieważ gra ma problem w tej chwili z tą przeglądarką.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 4 5 6

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.