Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Czarnodrzew - 1, 2 czy 3 ??

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.03.2020
    Posty
    14
    Serwer
    Dolina Odkrywców

    Czarnodrzew - 1, 2 czy 3 ??

    W sklepie eventowym pokazał się czarnodrzew aż 2 szt. Za zadanie " zsunął mi się kapturek" dostajemy 1 szt drzewka więc logicznie powinno być 3 szt (1 gratisowe za zadanie, 2 płatne ze sklepu). Ale po dokupieniu pierwdzego drzewka pojawia się kłóda :-). I nie mówmy o limitach sztuk bo np. czas produkcji jest rozliczony na 10 drzewek więc tyle powinno być docelowo. Ma ktoś jaką sugestie ?

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    04.12.2013
    Posty
    43
    Serwer
    Złota Góra
    limit jest 2 drzewek, masz 1 z zadania i 1 do kupienia proste było to tłumaczone

  3. #3
    Odkrywca
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    1,108
    Serwer
    Słoneczny Gród
    W sklepie eventowym pokazały się pięć czarnodrzewy - każdy kolor traktujemy jak osobny budynek.
    Za wykonanie zadań czarny kapturek wpada niebieski czarnodrzew.
    I jeden (u mnie) jest od początku do kupienia w sklepie.
    Więc proszę napisz mi, czy masz od początku możliwość zakupu dwóch sztuk za dynie, czy jeden ?
    PS: zamieść screena, tak byłoby rozsądnie.

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    12.03.2012
    Posty
    30
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez babaranek Zobacz posta
    W sklepie eventowym pokazał się czarnodrzew aż 2 szt. Za zadanie " zsunął mi się kapturek" dostajemy 1 szt drzewka więc logicznie powinno być 3 szt (1 gratisowe za zadanie, 2 płatne ze sklepu). Ale po dokupieniu pierwdzego drzewka pojawia się kłóda :-). I nie mówmy o limitach sztuk bo np. czas produkcji jest rozliczony na 10 drzewek więc tyle powinno być docelowo. Ma ktoś jaką sugestie ?
    Jest to limit ustalony.. Maksymalnie można posiadać dwa drzewka z każdego koloru.. Od samego startu eventu jedynym wyjątkiem (jeżeli mówimy o kupnie u kupca) było drzewko koloru niebieskiego.. Go można było kupić tylko i wyłącznie jednego z racji tego że jeden dostajemy za zadanie a resztę kolorów można kupić po dwa drzewka.. A czas produkcji o którym mówisz z wiki jest brany z serwera testowego.. Nie porównuj go z serwerem "live" gdyż przed wprowadzeniem eventu na serwery wszystko może się zmienić.
    Ostatnio edytowane przez In5an1aC ; 25.10.2020 o 20:57

Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.