Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: (brak błędu) Nie mogę kupić paczki!

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.03.2017
    Posty
    12
    Serwer
    Nowy Świat

    (brak błędu) Nie mogę kupić paczki!

    hej,

    mam pytanie - dlaczego limit na paczke przeraźliwego wzmocnienia za dynie wynosi 0 ?

    kilka osób u mnie w gildii nie kupowało jej (ja też) a mimo to limit wynosi 0

    pozdrawiam
    Krzysiek

  2. #2
    Odkrywca
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    815
    Serwer
    Nowa Ziemia
    bo pewnie znowu jest ustawiony max na ktorys z elementow, ktory wchodzi w jej sklad.

  3. #3
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witaj!

    Ta paczka została dodana do gry wraz z eventem Halloween 2019.


    Nazwa: Paczka przeraźliwego wzmocnienia (nie można handlować, nie można podarować)
    Rodzaj: Paczka
    Cena: 2.999 Dyń (Limit: 1 na Gracza), 3,599 klejnotów (limit: 1 na gracza) - limity są od siebie niezależne, więc pakiet można kupić raz za dynie i raz za klejnoty.
    Opis: Paczka przeznaczona jest wyłącznie dla tego wydarzenia, więc zdobądź ją po obniżonej cenie, póki jest dostępna


    Jak widać, limit wynosi 1 na gracza (nie 1 na event!), zatem jeżeli paczka została kupiona za dynie w 2019 roku, to teraz możesz ją kupić tylko za klejnoty, a kupno za dynie będzie zablokowane.

    Nazwa: Pyszny przysmak (nie można handlować, nie można podarować)
    Typ: Pakiet
    Koszt: 7.999 Klejnotów - całkowity limit - jeden na gracza.
    Opis: Och, ten smakowity kąsek nie może umknąć Waszej uwadze. Sprawdźcie składniki tej ograniczonej czasowo uczty.


    Natomiast "Pyszny przysmak" został dodany do gry wraz z "Sezonem Wypraw", który trwał od 30.09.2019 roku, 10:00 czasu polskiego
    - do 07.10.2019 roku, 10:00 czasu polskiego.

    Na początku z tym pakietem związany był błąd ograniczenia limitu specjalistów (w tym wypadku chodziło o "Starannego eksploratora"), który uniemożliwiał zakup pakietu u części graczy. Następnie została wprowadzona korekta limitów specjalistów, a pakiet został ponownie dodany do gry wraz z wydarzeniem Halloween 2019. Limit całkowity wynosi 1 na gracza (nie na event!), jeżeli teraz masz kłódkę, oznacza to, że kupiłeś pakiet w przeszłości.

    Pozdrawiam
    MOD_Victoria

Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.