Zamknięty wątek
Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 62

Wątek: The Settlers Online przenosi się do Unity!

  1. #31
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.04.2016
    Posty
    3
    Serwer
    Nowy Świat
    Pytanie jaki sen ma ten temat, mam wrażenie że chcecie by zeszło powietrze z ludzi i używacie tego jako zaworu bezpieczeństwa. Czego nie zrobicie to i tak forum będzie ostatnim miejscem z którym się liczycie, mam wrażenie że istnieje tylko po to by posada Penelopy miała jakikolwiek sens i była uzasadnionym wydatkiem.

  2. #32
    Osadnik
    Dołączył
    17.11.2012
    Posty
    129
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Kiedy wreszcie zrobicie na forum lajkowanie wpisów ???????

    a co do zmiany technologii. zaczęliście bardzo późno, a od dawna wiemy że flash zdechnie, w najpopularniejszych przeglądarkach z końcem tego roku. czyli jeszcze 2 miechy. a wy teraz ściemniacie że jeszcze 3 miechy nowego roku będzie po staremu. no fajnie, ale wątpię byście byli w stanie dotrzymać terminu.

    unity w przeglądarce? nie słyszałem, ale może być ok. tylko ..... czy to nie jest strzelanie z armaty do muchy? czy na serio HTML5 nie wystarczy?

    było tyyyyyle czasu aby przejść na nową technologię. popatrzcie choćby na youtube, gdzie przez bardzo długi czas można było w przeglądarce wybrać flash lub html5. też mogliście to zrobić, nawet jak wersja html5 najlepiej z klientem napisanym od nowa, nie wszystko by działało. ale czemu nie?


    coś mi się wydaje że dopiero w ostatniej chwili się skapnęliście, że usiłujecie zrobić rosół z kury znoszącej może nie złote, ale przynajmniej srebrne jaja.

    --
    Kiedy wreszcie zrobicie lajkowanie wpisów na forum?
    Ostatnio edytowane przez znik3040 ; 22.10.2020 o 10:44 Powód: lajki

  3. #33
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Po co lajkowanie wpisów na forum na ktore, poza sytuacjami poważnych błędów technicznych albo koniecznością wylewania żali podczas eventów nikt nie zagląda ?

    w okresie międzyeventowym tutaj pojawia się średnio 1 post na 3 dni, i do końca nawet nie wiadomo czy ktoś go czyta.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  4. #34
    Osadnik
    Dołączył
    23.09.2012
    Posty
    125
    Serwer
    Złota Góra
    mam takie pytanko po wprowadzeniu tego unity czy bedzie możliwa gra z przegladarek instalowanych i uruchamianych na pendrivach ?? do tej pory tak grałem bo na kompach do których mam dostęp poza tym w domu nie mam możliwości instalowania czegokolwiek a chciałbym jeszcze jakiś czas pograć

  5. #35
    Odkrywca Awatar horis
    Dołączył
    07.04.2015
    Posty
    588
    Serwer
    Złota Góra
    proponuje by ubisoft/bb zaczal sprzedawac sprzet z oprogramowaniem na ktorym bedzie dzialalo TSO- ile kasy byscie na tym zarobili, lepiej niz na klejnotach
    gra to przyjemnosc, ale kulturka musi byc;
    moze bywam brutalny, ale za to szczery

  6. #36
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez horis Zobacz posta
    na ktorym bedzie dzialalo
    widze ze Ci sie na żarty zbiera
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  7. #37
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.11.2012
    Posty
    16
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Abrams85 Zobacz posta
    Wygooglowane wymagania do Unity Web Player -

    Unity Web Player
    System operacyjny Windows 7 32 bit / 7 64 bit / Vista 32-bit / Vista 64-bit / XP 32-bit / XP 64-bit / Windows 8 / Windows 8.1 32-bit / Windows 8.1 64-bit.

    NIe wiem jak to jest, ale mi na żadnej przeglądarce z systemem 32 nic nie działa. Za to na 64 juz tak, ale niestety ja nie posiadam systemu 64

  8. #38
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,695
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    Po co lajkowanie wpisów na forum na ktore, poza sytuacjami poważnych błędów technicznych albo koniecznością wylewania żali podczas eventów nikt nie zagląda ?

    w okresie międzyeventowym tutaj pojawia się średnio 1 post na 3 dni, i do końca nawet nie wiadomo czy ktoś go czyta.
    Witam serdecznie!

    Czytam, czytam! Przesłałam pytania dotyczące przejścia The Settlers Online do Unity naszym Deweloperom, jak tylko otrzymam odpowiedź dam Wam znać.

    Udanego weekendu!
    BB_Penelopa
    Ostatnio edytowane przez BB_Penelopa ; 23.10.2020 o 14:02

  9. #39
    Osadnik
    Dołączył
    28.06.2015
    Posty
    249
    Serwer
    Kolonia
    Niestety Chrome nie wspiera silnika Unity
    Unfortunately, since version 45 Chrome no longer supports Unity3D directly
    Jest info w sieci, jak sobie radzić na chrome TUTAJ

    Do przetestowania gry na silniku Unity...
    Gra nr 1
    Gra nr 2
    Pakiet innych gier

    PS. Proszę nie traktować tego jako reklamy innych gier, nie wskazuję ich nazw, a znalezione w sieci losowo...

  10. #40
    Osadnik
    Dołączył
    18.10.2019
    Posty
    31
    Serwer
    Nowa Ziemia
    czekam

Zamknięty wątek
Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.