Zamknięty wątek
Strona 5 z 7 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 62

Wątek: The Settlers Online przenosi się do Unity!

  1. #41
    Osadnik
    Dołączył
    19.05.2012
    Posty
    178
    Serwer
    Czarci Gaj
    U mnie część działa nawet na Chrome, część nie działa nawet na Firefoxie (zainstalowany unity web player), ale wszystkie działają na starym Internet Explorerze

  2. #42
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.01.2012
    Posty
    14
    Serwer
    Nowa Ziemia
    ja obstawiam ze html5 odpadł jako nowa technologia właśnie z tego względu że jest prosta, działa bezpośrednio w przeglądarce i z poziomu przeglądarki jest dostęp do wszystkiego, a to pociągnęłoby za sobą automatyzację niektórych działań, a tego pewnie chcą uniknąć

  3. #43
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.07.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Nowy Świat
    Prawda jest taka ze gra nie będzie działać przez jakieś 3 do 6 miesięcy jak znam bb to tak będzie i nic z tym nie zrobimy tak to jest jak się zatrudnia nie kompetentnych pracowników. Czas kończyć przygodę z tso. Z dnia na dzień jest coraz gorzej zamiast lepiej .Nawet grafiki nie mogą naprawić od paru lat np. tysiąc płatków śniegu co pokrywa wyspę śniegiem i a i tak mam trzy budynki nie pokryte śniegiem i wiele innych tego typu można by tu wymienić sporo rzeczy, jak oni chcą zmienić silnik do gry jak nie radzą sobie z najłatwiejszymi rzeczami jednym słowem żenada a suport to tez porażka piszesz o problemie to odpisują po tygodniu z przeprosinami ze musieli dobrze sprawdzić twoje zgłoszenie i ty masz 24h żeby im odpisać a i tak problem zostaje nie rozwiązany śmiechu warte to wszystko.

  4. #44
    Odkrywca Awatar horis
    Dołączył
    07.04.2015
    Posty
    588
    Serwer
    Złota Góra
    ciekawe; teraz klient gry nawala jak ...., a planowane jest 'Oznacza to, że będziemy musieli pracować przez mniej więcej pierwsze trzy miesiące 2021 roku za pomocą innej technologii. W tym celu użyjemy klienta Flash do pobrania.' (https://forum.thesettlersonline.pl/threads/47438)

    nonono, to beda jaja
    gra to przyjemnosc, ale kulturka musi byc;
    moze bywam brutalny, ale za to szczery

  5. #45
    Osadnik
    Dołączył
    28.06.2015
    Posty
    249
    Serwer
    Kolonia
    Proponuję zwirtualizowanie gry, co by z przeglądarek wprost odpalać chmurowe streamy

  6. #46
    Osadnik
    Dołączył
    19.05.2012
    Posty
    178
    Serwer
    Czarci Gaj
    Klient flash jest spoko, tylko jak naprzykład gracze z Win10 będą grać skoro już wychodzą aktualizacje uśmiercające flash. Mam Win7 wiec nie wiem jak to dokładnie wygląda, ale pytań jak zwykle więcej niż wogóle można oczekiwać odpowiedzi

  7. #47
    Osadnik
    Dołączył
    24.06.2012
    Posty
    49
    Serwer
    Kolonia
    A ja mam takie pytanie, jak to będzie wyglądało żeby uruchomić TSO na androidzie? Będzie to wogóle możliwe?

  8. #48
    Początkujący Odkrywca Awatar M0rdechaj
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    363
    Serwer
    Kolonia
    Obecnie na androidzie trzeba używać przeglądarkę, które mają wbudowanego flasha: opis
    Android rządzi się swoimi prawami, więc dopóki będą działać przeglądarki, to będzie można jakoś grać.

  9. #49
    Osadnik
    Dołączył
    17.11.2012
    Posty
    129
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Abrams85 Zobacz posta
    Klient flash jest spoko, tylko jak naprzykład gracze z Win10 będą grać skoro już wychodzą aktualizacje uśmiercające flash. Mam Win7 wiec nie wiem jak to dokładnie wygląda, ale pytań jak zwykle więcej niż wogóle można oczekiwać odpowiedzi
    to nie ma znaczenia że masz win7, ja też mam zaktualizują ci przeglądarkę, i to przeglądarka wykopie flasha. właśnie to jest problemem. sytuacja jest tu taka sama jak w win10. na stronie logowania gry jest do pobrania bundle, jakaś sprofilowana przeglądarka z wbudowanym flashem, kombajn wyłącznie do gry. działa. ale nie lubię tej wersji. na win10 też to pójdzie.

    a co do unity, nie ma co ukrywać ...... obudzili się z ręką w nocniku.

  10. #50
    Osadnik
    Dołączył
    21.05.2012
    Posty
    44
    Serwer
    Czarci Gaj
    czy ten "klient" będzie grywalny na służbowym sprzęcie?
    programy gdzie trzeba coś instalować (w tym ten klient na obecnej stronie) nie działają ;-)

Zamknięty wątek
Strona 5 z 7 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.