Zamknięty wątek
Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 62

Wątek: The Settlers Online przenosi się do Unity!

  1. #21
    Osadnik
    Dołączył
    11.05.2012
    Posty
    77
    Serwer
    Czarci Gaj
    A wzięlibyście to po prostu zamknęli, człowiek nie miałby niepotrzebnego dylematu.

  2. #22
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.06.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witajcie.

    Osobiście powiem, że dla mnie gra już jest nie grywalna !!! tzn zrobiło się straszne klikactwo: Gwiazda -> specjalista -> co -> OK (4 kliknięcia) mając np 30 odkrywców daje nam 120 kliknięć wrrrr można było by nad takimi zagadnieniami popracować typu: gwiazda -> pole wyboru specjalistów (zaznaczamy kilku) -> co -> OK.
    Pomijam kwestie problemów z wyświetlaniem, logowaniem, wywalaniem z gry ....

  3. #23
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,071
    Serwer
    Złota Góra
    czasu bylo mnostwo zeby to dobrze wykonac przejsc plynnie bez problemu i miec spokoj ...no ale znowu po kosztach na ostatnia chwile i znowu to sie odbije na graczach

  4. #24
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez chocisz_rev Zobacz posta
    to znaczy ze oddacie mi moją wyspę z NK
    Witaj!

    Jeżeli chodzi o przeniesienie konta z serwisu Nasza Klasa - jest to już od dłuższego czasu możliwe.
    Napisz w tej sprawie do supportu. Formularz kontaktowy znajdziesz na stronie: https://www.thesettlersonline.pl/pl/pomoc-i-wsparcie

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa,

  5. #25
    Osadnik
    Dołączył
    13.02.2012
    Posty
    70
    Serwer
    Nowa Ziemia
    W wątku o końcu Flasha pisałem, że przejdą na Unity, to paru takich twierdziło, że się nie znam i na pewno nie Unity

  6. #26
    Osadnik
    Dołączył
    18.10.2019
    Posty
    31
    Serwer
    Nowa Ziemia
    no to sie zobaczy co z tym fantem zrobicie i połączycie mi te dwa konta w jedno

  7. #27
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.11.2012
    Posty
    16
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Gluciorek Zobacz posta
    W wątku o końcu Flasha pisałem, że przejdą na Unity, to paru takich twierdziło, że się nie znam i na pewno nie Unity
    Tak, nawet nasza kochana Penelopa cytowała twórców i zarzekała się że nie będzie to unity, a jednak jest mimo iż tak zaprzeczali. co jak co ale HTML5 byłoby lepsze bo bynajmniej nie ma takich wymagań.

  8. #28
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.11.2012
    Posty
    16
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez eryk_dzaffar Zobacz posta
    Unity na IE Opere Firefox Safari to jakies 10s i gotowe ale juz na Chrome to poprzez GameLoad o ile pamietam

    Posiadam wymienione przez Ciebie przeglądarki ale z powodu systemu 32, zamiast 64 niestety unity nie działa

  9. #29
    Osadnik
    Dołączył
    19.05.2012
    Posty
    178
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez kieniejka Zobacz posta
    Posiadam wymienione przez Ciebie przeglądarki ale z powodu systemu 32, zamiast 64 niestety unity nie działa
    Wygooglowane wymagania do Unity Web Player -

    Unity Web Player
    System operacyjny Windows 7 32 bit / 7 64 bit / Vista 32-bit / Vista 64-bit / XP 32-bit / XP 64-bit / Windows 8 / Windows 8.1 32-bit / Windows 8.1 64-bit.

  10. #30
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,071
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez kieniejka Zobacz posta
    Tak, nawet nasza kochana Penelopa cytowała twórców i zarzekała się że nie będzie to unity, a jednak jest mimo iż tak zaprzeczali.
    to akurat nic nowego u nich

Zamknięty wątek
Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.