Odpowiedz w tym wątku
Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy ... 4 5 6 7 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 63

Wątek: Pamiętnik Dewelopera: Halloween 2020 - Dyskusja

  1. #51
    Początkujący Osadnik Awatar HTSZ
    Dołączył
    14.02.2014
    Posty
    20
    Serwer
    Złota Góra
    dziwnie jest to zatem zrobione, bo stoisko z przekąskami, introligator z przygody, wiosenny park pokazują te same opcje, niezależnie w który z budynków kliknę.

  2. #52
    Początkujący Osadnik Awatar HTSZ
    Dołączył
    14.02.2014
    Posty
    20
    Serwer
    Złota Góra
    p.s. dowiedziałem się, że cukiernia ma podobny "feler" (z mojego punktu widzenia), czyli mając więcej niż jeden budynek, ten drugi mnoży premię, ale nie widać w nim opcji z kolejnych poziomów. Kiepsko zrobione, albo celowe łapanie rozkojarzonych na wydarzeniowe materiały (no bo kliknięcie przez pomyłkę kosztuje Cię dodatkowe 1500 dyń a nic nie zyskasz ;-)).

  3. #53
    Osadnik
    Dołączył
    29.03.2012
    Posty
    246
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez HTSZ Zobacz posta
    dziwnie jest to zatem zrobione, bo stoisko z przekąskami, introligator z przygody, wiosenny park pokazują te same opcje, niezależnie w który z budynków kliknę.
    Ale powyższych się nie ulepsza.

  4. #54
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.02.2017
    Posty
    17
    Serwer
    Nowy Świat
    Witam. Niestety aby skrócić produkcję danej premii oba drzewa muszą być na tym samym poziomie czyli jeżeli chcemy skrócić premie strzała to oba drzewka (tego samego koloru - u mnie niebieskie) muszą być na poziomie 7. Niestety, sprawdzałem, jeżeli jedno były na 7 poziomie a postawiłem drugie drzewko na 1 poziomie to nie skracał się czas produkcji strzał, tylko skracał się czas premii 1 poziomu - bo oba ten poziom osiągnęły. Niestety. Nie uśmiechało mi się władować drugiego drzewka na poziomi 7 ale jak chciałem skrócić czas produkcji strzał to musiałem oba mieć na 7.

  5. #55
    Osadnik
    Dołączył
    12.03.2012
    Posty
    30
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Alazaria Zobacz posta
    Witam. Niestety aby skrócić produkcję danej premii oba drzewa muszą być na tym samym poziomie czyli jeżeli chcemy skrócić premie strzała to oba drzewka (tego samego koloru - u mnie niebieskie) muszą być na poziomie 7. Niestety, sprawdzałem, jeżeli jedno były na 7 poziomie a postawiłem drugie drzewko na 1 poziomie to nie skracał się czas produkcji strzał, tylko skracał się czas premii 1 poziomu - bo oba ten poziom osiągnęły. Niestety. Nie uśmiechało mi się władować drugiego drzewka na poziomi 7 ale jak chciałem skrócić czas produkcji strzał to musiałem oba mieć na 7.
    Ale piszesz bzdury mam dwa drzewka niebieskie jeden na 7 poziomie drugi na 1 poziomie i redukuje normalnie mi buffy wyższych poziomów.
    Strzałki z jednym drzewkiem to produkcja rzędu 36h a z dwoma to 18
    Ostatnio edytowane przez In5an1aC ; 05.11.2020 o 03:52

  6. #56
    Osadnik
    Dołączył
    19.05.2012
    Posty
    178
    Serwer
    Czarci Gaj
    Dokładnie j.w. wystarczy jedno drzewo na 7 a drugie na 1(tego samego koloru). Sprawdzone na 100%

  7. #57
    Osadnik Awatar sNooB
    Dołączył
    01.05.2012
    Posty
    32
    Serwer
    Nowy Świat
    Czy warto zainwestować w dwóch generałów Duchów, czy też nie za bardzo? Póki co widzę jedynie zastosowanie do dwóch przygód, a i to pod warunkiem odpowiedniego przydzielenia punktów.

  8. #58
    Osadnik Awatar Marzenka87
    Dołączył
    16.03.2017
    Posty
    180
    Serwer
    Złota Góra
    W tym evencie wszystko szło gładko jak dla mnie.
    Dynie wpadały licznie z poszukiwań skarbów, trochę z handlu, ale przede wszystkim z cmentarzy dyń, na których można było zastosować prestiż, drzewko miłości, oleje maszynowe itp. premki mocno zwiększające ich produkcję.

    Doładowania do cmentarzy dyniowych, w niektórych przypadkach wpadało ich aż za dużo, co trochę popsuło jednak handel nimi. Najwyższe lvl miały naładowane cmentarze dyniowe na cały event już na drugi dzień rozpoczęcia eventu, mającym mniej czasu jak mi zajęło to tydzień, za to mniejsze lvl były pewnie zadowolone, bo bez problemu pewnie uzbierali doładowania.

    Kalendarz w tym roku niczym szczególnym nie zaskoczył, ale wszystko z niego raczej jest przydatne mniej lub bardziej, szkoda że było tylko jedno okno wyboru.

    Zadania eventowe były fajne w pierwszym tygodniu, w drugim i trzecim zabrakło mi całego łańcucha zadań.

    Osiągnięcia do zrobienia bez problemu, jeśli się do nich zajrzało na początku, niektórzy spóźnialscy jak zwykle szukali potem golemów danego typu do podlania wodą, aby zaliczyć zadanie.

    Kupiec, coraz więcej do wyboru. Każdy znalazł coś dla siebie. Fajnie, że było aż 2 młodych gemini, generał duch też się przyda. Czarująca paczka z mennicą żetonów spoko. Ci nowi przestraszeni odkrywcy trochę przydługo szukają tych skarbów, no ale przynajmniej nie trzeba ich aż tak często wysyłać :P

    Czarnodrzew ma kilka ciekawych produkcji, jednak strzałki na ostatnim poziomie jego ulepszenia są zbyt słabe, ale drzewo jest piękne

    Podsumowując event lekki i przyjemny

    U kupca wybrałam tym razem:
    młodego geminigeo
    halloweenowy pakiet generałów (ze względu na młodego geminiego w składzie)
    czarującą paczkę
    wszystkich zauroczonych odkrywców
    wszystkich przestraszonych odkrywców
    3x cudowną rezydencję halloweenową (z ulepszeniem za dynie), 2 kupione i ulepszone, na jedną jeszcze uzbieram z cmentarzy i ulepszę.
    Poza tym ulepszyłam za dynie ten czarnodrzew jeden na 7 lvl.


    edit. + czarnodrzew niebieski i 2 dworki na wodzie
    Ostatnio edytowane przez Marzenka87 ; 16.11.2020 o 19:40

  9. #59
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    28.05.2013
    Posty
    475
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Marzenka87 Zobacz posta
    W tym evencie wszystko szło gładko jak dla mnie.

    jak pisze się takie podsumowania, no więc bierzemy generator zachwytów eventowych i ładujemy bazę danych:

    W tym evencie wszystko szło gładko
    Dynie wpadały licznie z poszukiwań skarbów
    Osiągnięcia do zrobienia bez problemu
    Zadania eventowe były fajne
    Każdy znalazł coś dla siebie
    Bez problemu pewnie uzbierali
    Paczka spoko
    Odkrywcy wolni ale nie trzeba ich często wysyłać (sorry, jak lubie czytać te marzenkowe wklejki, to akurat zasługuje na nagrodę darwina)
    kupiłam wszystko, prawie wszystko, wszystko co potrzebne (wybrać jedną opcję)

    a teraz zakręcić kołem, dodać interpunkcję i opublikować na forum
    podsumowanie eventu gotowe pozdrówka

  10. #60
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,071
    Serwer
    Złota Góra
    krotkie podsumowanie w 2 punktach

    1 .event byl

    2. lag , lag, lag, lag, lag, po chwili przerwy lag i na koniec lag wszystko wysmienicie skomponowane z tysiacami relogow

Odpowiedz w tym wątku
Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy ... 4 5 6 7 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.