Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 57

Wątek: Zmiany w grze - 13.10.2020 - Dyskusja

  1. #21
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam serdecznie!

    Jeżeli zagraniczny Statek zniknął z Waszej Wyspy i chcecie, aby wrócił - należy usunąć z Księgi zadanie, które jest związane ze Statkiem. Następnie należy się wylogować a po zalogowaniu Statek powróci zza Oceanu!

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  2. #22
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.08.2012
    Posty
    16
    Serwer
    Kolonia
    I jak zwykle po konserwie-nie powiedzieli,że ubota wprowadzili który zatopił okręt z zadań tygodniowych

  3. #23
    Początkujący Odkrywca Awatar M0rdechaj
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    363
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez wojtex113 Zobacz posta
    Generał duch dobrze działa ze zwykłym wojskiem w krawcach w większości ataków. Można sobie sprawdzić całą przygodę w 5 minut tym symulatorem https://forum.tsotesting.com/threads...wift-Simulator . Dodanie natychmiastowego ozdrowienia do generała z ostatnim atakiem uważam za jeden z lepszych pomysłów szczególnie że można kupić 4 duchów za dynie
    edit
    Nie w każdym krawcu ten duch jest taki dobry bo zapomniałem sprawdzić anslema który dobrze działa w krawcach a szczególnie w dzielnym małym krawcu gdzie duch nie jest aż tak dobry.
    Luknąłem i w zasadzie jak się ma resztę gienków, to duch staje się zbędny, można go wcisnąć na 3-4 obozy, gdzie będzie miał troszkę mniejsze straty, ale tylko w tedy jak się robi krawce, a ja na przykład nie robię, więc dla mnie kolejny generał do kolekcji.

  4. #24
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.08.2012
    Posty
    16
    Serwer
    Kolonia
    aby zakończyć zadanie ze statkiem -trzeba 299 kryształków wydać-czy zwrócą je twórcy gry?

  5. #25
    Początkujący Odkrywca Awatar M0rdechaj
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    363
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez atojak Zobacz posta
    aby zakończyć zadanie ze statkiem -trzeba 299 kryształków wydać-czy zwrócą je twórcy gry?
    Penelopa napisała usunąć a nie zakończyć.

  6. #26
    Osadnik
    Dołączył
    23.02.2012
    Posty
    46
    Serwer
    Nowa Ziemia
    M0rdechaj to nas oświeć jak to trzeba zrobic tzn usunąć

  7. #27
    Osadnik
    Dołączył
    23.04.2012
    Posty
    53
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez M0rdechaj Zobacz posta
    Penelopa napisała usunąć a nie zakończyć.
    To teraz sprawdź proszę, czy w Zadaniach tygodnia (a w tej części jest właśnie zadanie ze statkiem) jest w ogóle możliwość usuwania zadania? W moich Wyzwaniach tygodnia zadania usunąć nie można.

    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa Zobacz posta
    Witam serdecznie!

    Jeżeli zagraniczny Statek zniknął z Waszej Wyspy i chcecie, aby wrócił - należy usunąć z Księgi zadanie, które jest związane ze Statkiem. Następnie należy się wylogować a po zalogowaniu Statek powróci zza Oceanu!

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    Proszę o informację, w jaki sposób gracz może usunąć jedno z podzadań - to związane ze statkiem - z Wyzwań tygodnia. Proszę o zrzut ekranu z gry, gdzie będzie kółeczkiem zaznaczone miejsce, w które należy kliknąć aby usunąć to podzadanie.
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 15.10.2020 o 02:01 Powód: połączenie postów

  8. #28
    Początkujący Odkrywca Awatar M0rdechaj
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    363
    Serwer
    Kolonia
    Jest możliwość usunięcia jak się skończy czas, pewnie o to jej chodzi, albo sama nie wie co pisze jak zwykle zresztą.

  9. #29
    Osadnik
    Dołączył
    27.01.2012
    Posty
    182
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Można usunąć ale tylko za klejnoty.
    https://prnt.sc/uyi1eg
    Taka przyjemność kosztuje 299 klejnotów.

  10. #30
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.04.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Kolonia
    po dzisiejszej aktualizacji nie mam statku z zadania tygodniowego, widac mi sie nalezalo}}

Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.