Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 27

Wątek: [23823] Targowisko gildii - czas do kolejnego głosowania zawiesza się na "0"

  1. #1
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,071
    Serwer
    Złota Góra

    [23823] Targowisko gildii - czas do kolejnego głosowania zawiesza się na "0"

    no i kolejna nieudolnosc ... teraz nowe targowisko w ogole sie nei wczytalo jak i glosowanie ... brawo bb takich ludzi nam tu potrzeba

  2. #2
    Odkrywca
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    580
    Serwer
    Czarci Gaj
    Wgrali mini event to musieli coś "poprawić" przy okazji, tym razem padło na targ gildii. W sumie żadna strata bo to co dają do wyboru to "słabizna" i nic więcej, do tego co chwila to samo silos- rzeźnik - młyn wodny więc

  3. #3
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,071
    Serwer
    Złota Góra
    jakie bb znalazlo remedium na to tym razem? 15 relogow 3 ciasteczka , 5 podskokow , 2 obroty?

  4. #4
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dzień dobry!

    Skonsultowałam temat napotykanych utrudnień w Targowisku Gildii z naszymi specjalistami. Sprawa została zgłoszona już twórcom gry. Przepraszam za niedogodności z tym związane i proszę o cierpliwość w czasie, kiedy nasi specjaliści pracują nad poprawkami.

    Dziękuję za zrozumienie i okazaną cierpliwość.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    Ostatnio edytowane przez BB_Penelopa ; 05.10.2020 o 16:51

  5. #5
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez pretor29 Zobacz posta
    jakie bb znalazlo remedium na to tym razem? 15 relogow 3 ciasteczka , 5 podskokow , 2 obroty?
    3 ciasteczka z kremem, 5 podskoków - pamętaj o skakance. Obroty - zgodnie Ruchem obrotowym Ziemi, aby nie zakłócić ruchu obiegowego.

  6. #6
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,071
    Serwer
    Złota Góra
    jak sprawdzisz na sobie to daj znac czy dziala ... pewnie przy tych umiejetnosciach "specjalistow" to sie moze udac

  7. #7
    Odkrywca Awatar Robalus
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    1,043
    Serwer
    Nowy Świat
    Skakałem , obroty i reszta zrobiona i dalej nic nie działa....

  8. #8
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Robalus Zobacz posta
    Skakałem , obroty i reszta zrobiona i dalej nic nie działa....
    Jakie ciastka zjadłeś?

  9. #9
    Odkrywca
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    815
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez pretor29 Zobacz posta
    jakie bb znalazlo remedium na to tym razem? 15 relogow 3 ciasteczka , 5 podskokow , 2 obroty?
    Przy pierwszej jesiennej pełni, na dróg rozstajach, tam, gdzie dziatek morderców wieszali, równo o północnej godzinie, czarnego kura poświęć zaklęcia słowa wypowiadając...

    /off klimaty halloweenowe

  10. #10
    Odkrywca Awatar Robalus
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    1,043
    Serwer
    Nowy Świat
    Pytasz jakie ciasteczka jadłem....??? No cóż ostatnio zrobiłem dwie blaszki "wesołych" ciasteczek... Jedna wersja z czekoladą , druga tradycyjna i musiałem skosztować czy aby się dobrze upiekły...

Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.