Zamknięty wątek
Strona 22 z 25 PierwszyPierwszy ... 12 20 21 22 23 24 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 211 do 220 z 245

Wątek: Koniec Flasha - przyszłość TSO

  1. #211
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,071
    Serwer
    Złota Góra
    tego sie moznabylo spodziewac ... zero konkretow jakie lanie wody i tyle

  2. #212
    Osadnik
    Dołączył
    13.02.2012
    Posty
    70
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Przecież przekazali dzisiaj dobre wieści - o evencie rocznicowym
    Czepiacie się tylko :P

  3. #213
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Prosimy o pominięcie dyskusji flashowych, ponieważ nie będziemy już grą opartą na Flashu, więc to, co robi Adobe (lub czego nie robi), nie powinno już być dla nas tak interesujące.
    Niektóre przeglądarki już całkowicie usunęły obsługę Flasha, (jak Safari) więc możecie zaobserwować jak to wygląda bez Flash. Nowa technologia w jakiej będzie działała gra nie będzie flashem.
    Kolejne informacje zostaną opublikowane w odpowiednim czasie. Musimy wszyscy uzbroić się w cierpliwość.
    W dalszym ciągu czekamy na Wasze pomysły - co chcielibyście widzieć w grze?

    @milimetr001 - Twój pomysł z wyspą militarną został dodany w pierwszym poście, aby BB_Penelopa mogła przekazać go wyżej.

  4. #214
    Osadnik Awatar Marzenka87
    Dołączył
    16.03.2017
    Posty
    180
    Serwer
    Złota Góra
    Jakby była możliwość zaznaczenia kilku budynków na raz, poprzez przeciągnięcie myszką i zaznaczanie ich lub nawet kliknięcie w nie przytrzymując ctrl i potem możliwość włączenia produkcji lub wyłączenia dla wszystkich na raz byłoby super. Wiem, że to automatyzacja, której unikamy, ale może coś się zmieni też w podejściu do tematu z nową technologią więc piszę

  5. #215
    Osadnik
    Dołączył
    10.11.2013
    Posty
    166
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Gra się rozwinęła, może czas zrezygnować z paru premii typu półmisek ryb czy kanapka zaś dropy z przygód dostosowac do osiągnięć graczy.
    Miło by było gdyby wprowadzono możliwość rzucania buffów na budynki w oknie podsumowania gospodarki.
    Ostatnio edytowane przez jw_ivo ; 03.10.2020 o 01:38

  6. #216
    Osadnik
    Dołączył
    24.08.2018
    Posty
    85
    Serwer
    Kolonia
    Uaktualnić grę do obecnych cen rynkowych itp.,
    grupowe wysyłanie,

    OGRANICZYĆ budynki!

    Olej i wszystkie tego typu pierdoły na prawdę można robić w laboratorium, po to są receptury w smp żeby z nich korzystać...

    Jeśli potrzebujecie zarabiać to dodajcie nowe wyspy... wtedy OK.

    Przede wszystkim to fajnie by było naprawić stos bug'ów.

  7. #217
    Osadnik
    Dołączył
    08.07.2012
    Posty
    76
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Na ograniczenie liczby budynków bym nie liczył. Widać że strategia jest odwrotna: dopakować budynków ile sie da i rozproszyć funkcjonalności jak tylko się da.
    Tak już raczej zostanie więc już raczej niech dodają wyszukiwarkę budynków bo juz czasem ciężko znaleźć jakis konkretny jak się go potrzebuje.

  8. #218
    Osadnik
    Dołączył
    13.02.2012
    Posty
    70
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ja to bym chciał zobaczyć działającą wersję "nie flaszową". Bez żadnych nowości - to, co mamy teraz, ale żeby działało.
    Mamy w zasadzie połowę października, a tutaj nic. Co prawda w informacji prasowej jest podany wrzesień, bez konkretnego roku, więc możliwe, że gracze myślą o 2020, a autorzy niekoniecznie

  9. #219
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    28.08.2012
    Posty
    255
    Serwer
    Czarci Gaj
    Małe sprostowanie i może nie ma się czego czepiać ale, no właśnie to ale.
    Koniec flasza-post rozpoczęty przez MOD VICTORIA, naprawdę?
    Nie wiem jak to się stało ale przez jakieś trzy lata to mój nick widniał w tytule bo to ja pierwszy rozpocząłem post w dniu 26.07.2017 i następne posty na temat to 28.07.2017 ,31.07.2017, 31.07.2017 i 20.05.2020. Kto śledził temat od początku na pewno to zauważy. Rozumiem że chodzi o wyjaśnienie społeczności The Settlers jak to modzi i BB się o nas martwią i od tylu lat jest wszystko pod kontrolą. Nie mam nic przeciwko że wszystkie informacje znalazły się na początku, bo tak powinno być przejrzyście i jasno ale reszta powinna zostać jak było pierwotnie.Proszę prześledźcie moje posty.

  10. #220
    Osadnik
    Dołączył
    18.03.2013
    Posty
    55
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Zróbcie coś ze specjalistami
    1. Może coś w rodzaju budynku, gdzie możnaby odesłać tych których się nie używa, żeby nie śmiecili w gwieździe
    2. Opcja zaznaczania lub przyporządkowywania odkrywców do jakichś grup i wysyłanie całej grupy na poszukiwania, to samo może dotyczyć geologów
    3. Opcja predefiniowania składów wojsk dla kilku generałów - przykładowo pod przygody.
    Na koniec może jeszcze coś najbardziej banalnego pod settlersowym słońcem - przycisk powtórz dla wygaśniętej oferty handlowej.

Zamknięty wątek
Strona 22 z 25 PierwszyPierwszy ... 12 20 21 22 23 24 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.