Odpowiedz w tym wątku
Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 7 8 9
Pokaż wyniki od 81 do 84 z 84

Wątek: [22746] Nadmiar planów do kuźni

  1. #81
    Osadnik
    Dołączył
    08.06.2012
    Posty
    225
    Serwer
    Kolonia
    na dzis u mnie zdobylam komplet planów, kolejny ciag w ostatniej przygodzie na premce 26szt owoców trudów - w gwiazdce mam jeszcze kilka planów których nie ma jak uzyc chyba że podwyższa poziom wulkanu kiedyś

  2. #82
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez gosiaj Zobacz posta
    na dzis u mnie zdobylam komplet planów, kolejny ciag w ostatniej przygodzie na premce 26szt owoców trudów - w gwiazdce mam jeszcze kilka planów których nie ma jak uzyc chyba że podwyższa poziom wulkanu kiedyś

    Witaj!


    Napisz w tej sprawie do supportu. Formularz kontaktowy znajdziesz na stronie: https://www.thesettlersonline.pl/pl/pomoc-i-wsparcie

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    The Settlers Online

  3. #83
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.01.2015
    Posty
    7
    Serwer
    Złota Góra
    Witam,

    Ukończyłam dzisiaj kampanię górski klan i otrzymałam 2 plany: do piec platynowego i do miecznika stalowego. W kuźni mam na poziomie 3 oba. Tak więc dodałam plany, i nic. Nie podwyższyło mi poziomu tych łańcuchów.

    Wina buga??

  4. #84
    Początkujący Odkrywca Awatar M0rdechaj
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    363
    Serwer
    Kolonia
    Jeśli po relogu, kuźnia nie będzie podwyższona albo plany nie wróciły do gwiazdy, to pisz do pomocy technicznej.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 7 8 9

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.