Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 48

Wątek: Halloween 2020

  1. #11
    Osadnik
    Dołączył
    24.08.2018
    Posty
    85
    Serwer
    Kolonia
    Drzewo jest dostępne w 5 kolorach (czerwone, złote, zielone, niebieskie, fioletowe)
    Każdy kolor jest odzielnym budynkiem, dlatego tylko drzewo tego samego koloru skraca czas produkcji.

    A kupuje się losowo, jak kupię dwa razy to raz takie raz takie, czy dwa razy to samo?
    Jaki sens robić 5x2 - mógłby z BB ktoś to wyjaśnic?

  2. #12
    Osadnik
    Dołączył
    08.07.2012
    Posty
    76
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Przecież to proste: żebyś kupił 5x2 i rozwijał 5 łańcuchów budynków (drzew). Założenie jest taki że napalisz sie tak ostro że wydasz na nie prawdziwą kasę. Szkoda tylko że wszystkie produkują jedną te samą premię która szału nie robi więc nie wiem czy komuś będzie sie chciało.

  3. #13
    Osadnik
    Dołączył
    16.07.2012
    Posty
    99
    Serwer
    Kolonia
    no dobra, a tak kompleksowo ?
    wyspa w permanentnej przebudowie

  4. #14
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam serdecznie!

    Jak Wam się podoba Cudowny Halloweenowy dom mieszkalny?

    Dziś dodaliśmy kilka nowości związanych z nadchodzącym eventem na nasz serwer testowy.

    Dziennik Zmian znajduje się tutaj: https://forum.tsotesting.com/threads/23767

    Pozdrawiam
    BB_Penelopa

  5. #15
    Odkrywca
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    658
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa Zobacz posta
    Witam serdecznie!

    Jak Wam się podoba Cudowny Halloweenowy dom mieszkalny?

    Dziś dodaliśmy kilka nowości związanych z nadchodzącym eventem na nasz serwer testowy.

    Dziennik Zmian znajduje się tutaj: https://forum.tsotesting.com/threads/23767

    Pozdrawiam
    BB_Penelopa
    Również witam serdecznie

    Z ciekawości wszedłem na testowy i sprawdziłem, rzeczywiście dodano kilka nowości, w tym "cudowny halloweenowy dom" który od strony graficznej wygląda po prostu fajnie (przy podniesieniu go na 12 poziom).

    Jednak po głębszym zastanowieniu się stwierdzam, że przesadziliście z nowościami u kupca. Nie wiem jak inni gracze, ale to co jest u kupca na testowym już mnie zniechęca do brania udziału w evencie.
    Z racji tego że miałem wolną "chwilkę" podliczyłem ile jest potrzebnych dyń żeby wszystko wykupić u kupca, mam na myśli pakiety w paczkach, specjalistów i budynki. A więc...
    - na pakiety w paczkach potrzebujemy 38.997 dyń
    - na specjalistów potrzebujemy 61.862 dyń
    - na budynki potrzebujemy 82.929 dyń
    (plus dodatkowe 7,500 dyń na podniesienie 3x cudownych na 8 poziom)
    (plus dodatkowe 12.750 dyń na podniesienie jednego "czarnego drzewka" do 7 poziomu (koszt 2 drzewek jest wliczony w budynki, z założenia że większość kupi (o ile kupi) tylko 2 drzewka danego koloru))

    Mam nadzieję że się nie pomyliłem w obliczeniach, ale można łatwo policzyć ile jest nam potrzebnych dyń... 204.038.

    Do wiadomości graczy którzy jeszcze nie byli na testowym dopiszę tylko tyle, że na testowym jak to przy evencie dodane są także pakiety paczek za klejnoty, nie będę wymieniał co w nich jest, ale żeby wszystkie wykupić potrzeba 82.839 klejnotów...

    Podsumowując, jak dla mnie, event już zniechęca przy samych testach.

    Teraz pytanie, bardziej do osób którzy przyczynili się do stworzenia tego eventu, a raczej tego co będzie dostępne u kupca za dynie i klejnoty.
    Klejnoty to wiadomo, chociaż można by się zastanowić ile "złotówek" trzeba by wydać żeby kupić te ponad 82k klejnotów.
    Dynie ? tego akurat nie rozumiem... zrozumiał bym gdyby z przygód leciały dynie (a jak wiadomo lecą "dosypki" do pól dyniowych) i ktoś kto ma ochotę siedzieć w grze 24h na dobę przez 20 dni eventu i trzaskać przez ten czas przygody. może nazbierał by tyle dyń.
    Ale mamy pola dyniowe i ilość dyń jest jakby ograniczona do zdobycia, nawet jeśli jest różnica przy dawaniu premii na nie, bo premie mamy różne.
    Skąd zatem zebrać tyle dyń, czy nawet połowę z nich jeśli jesteśmy ograniczeni do ich zdobycia przy "normalnym" graniu ?

    Ale może czegoś nie rozumiem.
    Tak czy siak, nie wiem po co jest dawać tyle contentu do kupca, jeśli nikt wszystkiego nie wykupi... (chociaż może znajdzie się garstka graczy którzy sobie pozwolą na to).
    Napisałem się. Pozdrawiam, Androm3da, Słoneczny Gród

    P.S.
    Gdyby ktoś założył ankietę dotyczącą nadchodzącego eventu i tego co jest u kupca i dawali byśmy tylko + albo -, to ode mnie jest wielki -.

  6. #16
    Osadnik Awatar Marzenka87
    Dołączył
    16.03.2017
    Posty
    180
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Androm3da Zobacz posta
    Również witam serdecznie

    Z ciekawości wszedłem na testowy i sprawdziłem, rzeczywiście dodano kilka nowości, w tym "cudowny halloweenowy dom" który od strony graficznej wygląda po prostu fajnie (przy podniesieniu go na 12 poziom).

    Jednak po głębszym zastanowieniu się stwierdzam, że przesadziliście z nowościami u kupca. Nie wiem jak inni gracze, ale to co jest u kupca na testowym już mnie zniechęca do brania udziału w evencie.
    Z racji tego że miałem wolną "chwilkę" podliczyłem ile jest potrzebnych dyń żeby wszystko wykupić u kupca, mam na myśli pakiety w paczkach, specjalistów i budynki. A więc...
    - na pakiety w paczkach potrzebujemy 38.997 dyń
    - na specjalistów potrzebujemy 61.862 dyń
    - na budynki potrzebujemy 82.929 dyń
    (plus dodatkowe 7,500 dyń na podniesienie 3x cudownych na 8 poziom)
    (plus dodatkowe 12.750 dyń na podniesienie jednego "czarnego drzewka" do 7 poziomu (koszt 2 drzewek jest wliczony w budynki, z założenia że większość kupi (o ile kupi) tylko 2 drzewka danego koloru))

    Mam nadzieję że się nie pomyliłem w obliczeniach, ale można łatwo policzyć ile jest nam potrzebnych dyń... 204.038.

    Do wiadomości graczy którzy jeszcze nie byli na testowym dopiszę tylko tyle, że na testowym jak to przy evencie dodane są także pakiety paczek za klejnoty, nie będę wymieniał co w nich jest, ale żeby wszystkie wykupić potrzeba 82.839 klejnotów...

    Podsumowując, jak dla mnie, event już zniechęca przy samych testach.

    Teraz pytanie, bardziej do osób którzy przyczynili się do stworzenia tego eventu, a raczej tego co będzie dostępne u kupca za dynie i klejnoty.
    Klejnoty to wiadomo, chociaż można by się zastanowić ile "złotówek" trzeba by wydać żeby kupić te ponad 82k klejnotów.
    Dynie ? tego akurat nie rozumiem... zrozumiał bym gdyby z przygód leciały dynie (a jak wiadomo lecą "dosypki" do pól dyniowych) i ktoś kto ma ochotę siedzieć w grze 24h na dobę przez 20 dni eventu i trzaskać przez ten czas przygody. może nazbierał by tyle dyń.
    Ale mamy pola dyniowe i ilość dyń jest jakby ograniczona do zdobycia, nawet jeśli jest różnica przy dawaniu premii na nie, bo premie mamy różne.
    Skąd zatem zebrać tyle dyń, czy nawet połowę z nich jeśli jesteśmy ograniczeni do ich zdobycia przy "normalnym" graniu ?

    Ale może czegoś nie rozumiem.
    Tak czy siak, nie wiem po co jest dawać tyle contentu do kupca, jeśli nikt wszystkiego nie wykupi... (chociaż może znajdzie się garstka graczy którzy sobie pozwolą na to).
    Napisałem się. Pozdrawiam, Androm3da, Słoneczny Gród

    P.S.
    Gdyby ktoś założył ankietę dotyczącą nadchodzącego eventu i tego co jest u kupca i dawali byśmy tylko + albo -, to ode mnie jest wielki -.
    Jak idziesz do biedry też się zniechęcasz, bo wszystko co tam jest nie jest w twoim zasięgu i potrzeba na to milion sto dziewięćset i rezygnujesz z tego powodu z zakupów? Czy wolisz puste półki w sklepach czy raczej lubisz mieć wybór? Ja wiem, że często mężczyźni szczególnie mają problem z wyborem, stoją przed tymi półkami i nie wiedzą co wziąć i klną że nie mogli zrobić czegoś w jednym rodzaju na przykład, no i dzwoni do żony i się pyta do czego miał być ten kremik, a ten szampon to do jakich włosów, a z wypustkami czy bez :P uwierz, że lepiej mieć duży wybór niż jakby w sklepie był jeden rodzaj piwa, pieczywa, kiełbasy czy co tam lubisz

  7. #17
    Odkrywca
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    658
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Marzenka87 Zobacz posta
    Jak idziesz do biedry też się zniechęcasz, bo wszystko co tam jest nie jest w twoim zasięgu i potrzeba na to milion sto dziewięćset i rezygnujesz z tego powodu z zakupów? Czy wolisz puste półki w sklepach czy raczej lubisz mieć wybór? Ja wiem, że często mężczyźni szczególnie mają problem z wyborem, stoją przed tymi półkami i nie wiedzą co wziąć i klną że nie mogli zrobić czegoś w jednym rodzaju na przykład, no i dzwoni do żony i się pyta do czego miał być ten kremik, a ten szampon to do jakich włosów, a z wypustkami czy bez :P uwierz, że lepiej mieć duży wybór niż jakby w sklepie był jeden rodzaj piwa, pieczywa, kiełbasy czy co tam lubisz
    Marzenka jak zwykle zadowolona
    Biedronka to chyba zły przykład, bo wiadomo że całej się nie kupi, ale jak ktoś ma na coś ochotę to może iść do 2, 3, 4 pracy i się dorobić na więcej. A co do eventu to mogę ponarzekać, bo jak wspomniałem wyżej dynie będą tylko z pól, zadań, z odkrywców, czyli nie będą leciały w dropie z przygód, a to jednak spore ograniczenie do ich "normalnego" zdobycia, poza ich kupnem za klejnoty. Zebrać 100k i "coś" wybrać u kupca, ok, ale wątpię że się nazbiera nawet połowę, a to już nie jest wybór, to jest po prostu głupie.

  8. #18
    Początkujący Odkrywca Awatar Lord_Crain
    Dołączył
    24.09.2012
    Posty
    415
    Serwer
    Złota Góra
    Tylko weź proszę pod uwagę, że to jest gra i ma relaksować i rozluźniać od właśnie takich dziennych problemów. Super, że jest dużo do kupienia, ale jak Androm3da napisał jest już za dużo. Sam gram od 8 lat kupowałem większość odkrywców z eventów, coś za klejnoty i mam ich 64. Zakładając, że mamy 3 tyg eventu to znajdą około 20-25k dyń. Do tego poświęcając większość dnia na robienie przygód i udałoby się zrobić 8 skarbów mądrości dziennie(obecnie mam 150 w gwieździe) to mamy mniej więcej 15k dopałki zakładając, że wpadnie czasem ta duża wersja na premium. Na własne potrzeby wydobycia ponownie zakładając, że tak jak i w ubiegłe lata wydobycie będzie trwało tydzień więcej to z zużyjemy 3864 co na torbach i prestiżowej da nam 30912 dyń. Coś można pocisnąć olejem, coś drzewkiem miłości to może cudem uda się wykrzesać 40k dyń. Mamy dopiero 65k dyń. Zostało nam jakieś 11k dopałki wolnej. W ubiegłe lata za 100 doładowania zbierałem u nas na serwerze około 500 dyń co daje nam kolejne 55k dyń. Tak więc mam przy intensywnym wysiłku 120k dyń. Brakujące 80k muszę wystrugać z monet i budynków co łatwe nie będzie nawet posiadając te prawie 200 mennic... Event mocno zgięty w złą stronę.

  9. #19
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,071
    Serwer
    Złota Góra
    skoro tak latwo dodac nowe fanty do sklepu to prosze zwiekszyc tak samo dopalki z przygod itp
    Ostatnio edytowane przez pretor29 ; 08.10.2020 o 20:44 Powód: xxxx

  10. #20
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    434
    Serwer
    Nowy Świat
    Jak policzył Androm3da potrzeba 204 k dyń wiele tych rzeczy za dynie jest tragicznych:
    - paczka za 18 999 strasznie słaba
    - 5 x 1249 za przyjacielskiego geologa - po co to
    - 3 x 3499 potworna kopalnia - niezły żart
    - 2 x 7995 wielka rezydencja - droga rozbudowa
    - 3 x 2450 straszny dwór - stary budynek można sobie darować
    - 3999 laboratorium - kolejne niewiele skróci czas a wielki to
    - 3x 800 uprawa słoneczników - szkoda że takie małe zrobili
    - 15700 wszystkie stare budynki
    około 90 k dyń można sobie darować . Zostaje do zdobycia 110 k dyń które można zdobyć bez żadnego wysiłku robiąc bardzo szybkie scenariusze.
    Nowy generał tez nie jest jakimś przełomem przydaje się czasami a wtedy ma straty mniejsze o kilka procent niż inni generałowie.
    Czarne drzewo to też nic przełomowego robi 7 premii z czego 2 przydatne
    Strzała Czarnego Drzewa ze wszystkich drzew rozbudowanych na max można mieć 7, 5 sztuki dziennie to pewnie wystarczy na 1 obóz a płonące strzałki przynoszą archeologiczni geologowie.
    Arkana Krystalizacji - no i ta premia to strzał w kolano bb ze wszystkich drzew można mieć 68 kryształów dziennie co można zamienić na około 200- 400 klejnotów ale trzeba się namęczyć z krótkimi listami.
    Ostatnio edytowane przez wojtex113 ; 08.10.2020 o 23:57

Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.