Odpowiedz w tym wątku
Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 3 4 5
Pokaż wyniki od 41 do 48 z 48

Wątek: Halloween 2020

  1. #41
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,071
    Serwer
    Złota Góra
    zwyklych

  2. #42
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.01.2017
    Posty
    5
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Faktycznie
    nie doczytałem
    dziękuję

  3. #43
    Odkrywca
    Dołączył
    27.03.2014
    Posty
    505
    Serwer
    Nowa Ziemia
    co do wydatków eventowych policzonych na 204k dyn - policzyłem planowany przychód bez klejkow oczywiście: po ukończeniu zabawy w 150 krótkich wysyłek grubasy (60) przynoszą mi ok 1k dyn codziennie, z cmentarzy mam na premii znajomego 1200 dyn na dobę (150x8) co daje 21x1k + 27 x 1200 daje 53400 dyn do tego 1 tysiac za osiągnięcia i kilka kilo z wagi za monety - kolo 60k dyn wyciagne bez klejkow i bez spinki (na dobe 150 dyn dosypek potrzeba co mam z 3 arktycznych eksplozji których zrobienie zajmuje od 30 minut z gwiezdnymi mapami do godziny bez map). A za 60k dyn można wybrać sporo ze sklepiku -oczywiście nie wszystko ale naprawdę wszystkiego nie potrzeba na moim lvlvu...
    Milczenie Jaghutów przesycała ironia...
    A SERWERY i tak powinny być połączone..

  4. #44
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    434
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Zee4c Zobacz posta
    co do wydatków eventowych policzonych na 204k dyn - policzyłem planowany przychód bez klejkow oczywiście: po ukończeniu zabawy w 150 krótkich wysyłek grubasy (60) przynoszą mi ok 1k dyn codziennie,
    Te grubasy jakieś ułomne masz moje wysłane 2 razy dziennie przynoszą powyżej 2k dyniek dziennie

  5. #45
    Odkrywca
    Dołączył
    27.03.2014
    Posty
    505
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez wojtex113 Zobacz posta
    Te grubasy jakieś ułomne masz moje wysłane 2 razy dziennie przynoszą powyżej 2k dyniek dziennie
    grubasy nie są ułomne - nie mierz wszystkich własną miarką - tylko po prostu nie wysyłam ich 2x dziennie bo mi sie nie chce. Jak pisałem 60k bez spinki...
    Milczenie Jaghutów przesycała ironia...
    A SERWERY i tak powinny być połączone..

  6. #46
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    09.08.2012
    Posty
    490
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez wojtex113 Zobacz posta
    Te grubasy jakieś ułomne masz moje wysłane 2 razy dziennie przynoszą powyżej 2k dyniek dziennie
    u mnie nie ma technicznej możliwość wysyłania 2x dziennie
    loguje się po 15 wtedy zbieram to znieśli
    Cytat Zamieszczone przez Piwonia Zobacz posta
    Nie masz racji, narzekam licząc na sensowne poprawki.

  7. #47
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    434
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Zee4c Zobacz posta
    grubasy nie są ułomne - nie mierz wszystkich własną miarką - tylko po prostu nie wysyłam ich 2x dziennie bo mi sie nie chce. Jak pisałem 60k bez spinki...
    Niema to jak od głupich grubasów przejść personalnie brawo mistrzu jesteś jeden niepowtarzalny i wspaniały. Wysłałem dla sprawdzenia wszystkie grubasy na przedłużone poszukiwania i przyniosły ponad 1500 dyniek przy 64 sztukach także masz ułomne te grubasy.

  8. #48
    Początkujący Odkrywca Awatar Stary_Niedźwiedź
    Dołączył
    02.03.2020
    Posty
    258
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Zee4c Zobacz posta
    grubasy nie są ułomne - nie mierz wszystkich własną miarką - tylko po prostu nie wysyłam ich 2x dziennie bo mi sie nie chce. Jak pisałem 60k bez spinki...
    Cytat Zamieszczone przez wojtex113 Zobacz posta
    Niema to jak od głupich grubasów przejść personalnie brawo mistrzu jesteś jeden niepowtarzalny i wspaniały. Wysłałem dla sprawdzenia wszystkie grubasy na przedłużone poszukiwania i przyniosły ponad 1500 dyniek przy 64 sztukach także masz ułomne te grubasy.
    To sie nazywa hipokryzja wojtex113...
    Nie przyszlo ci do glowy ze moze on ma mniej grubasow niz ty i moze nie ma wszystkich wyszkolonych na maxa...? Nie zebym cos mowil...

Odpowiedz w tym wątku
Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 3 4 5

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.