Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 5 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 48

Wątek: Halloween 2020

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    26.04.2012
    Posty
    110
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Halloween 2020

    Na serwerze testowym pojawił się Halloween, ktoś był, sprawdzał i ma jakieś ciekawe spostrzeżenia?

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    27.10.2018
    Posty
    148
    Serwer
    Nowa Ziemia
    z nowości tylko geolog oraz odkrywca reszta po staremu

  3. #3
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,071
    Serwer
    Złota Góra
    widac w jakim kierunku to idzie... kopia zeszlego roku .... zero jakichkolwiek nowosci

    ale pewnie znajda sie z 2 osoby ktore odkryja niesamowitosc tego eventu
    Ostatnio edytowane przez pretor29 ; 26.09.2020 o 04:56 Powód: xxx

  4. #4
    Początkujący Odkrywca Awatar Lord_Crain
    Dołączył
    24.09.2012
    Posty
    415
    Serwer
    Złota Góra
    Testowałem nowego odkrywce, na 100 poszukiwań znalazł 90x omniziarno, 4x księgi i 6x zwykły magazyn po którym wyskakiwał fatal error i musiałem resetować przeglądarkę. Zero premium, zero kryształów.

  5. #5
    Odkrywca
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    580
    Serwer
    Czarci Gaj
    Szybcy są z eventami, ledwo ten się skończył a już nastepny na testowy wgrany. Ale wg. tego wynika że nic specjalnego po za kolejnymi ozdobami do gwiazdy nie będzie

  6. #6
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    434
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Lord_Crain Zobacz posta
    Testowałem nowego odkrywce, na 100 poszukiwań znalazł 90x omniziarno, 4x księgi i 6x zwykły magazyn po którym wyskakiwał fatal error i musiałem resetować przeglądarkę. Zero premium, zero kryształów.
    Testowałem nowego odkrywcę i na 5 przedłużonych poszukiwań przyniósł 2 razy premium raz kryształy 20 sztuk nie miałem żadnych problemów po zaakceptowaniu łupu

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    26.04.2012
    Posty
    110
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Czyli wygląda na to, jeśli się nic nie zmieni, że głównie warto celować w młodego Gemini, a reszta, jak się uda. Czyli event zdecydowanie mniej wymagający niż właśnie zakończony rocznicowy.

  8. #8
    Osadnik
    Dołączył
    27.10.2018
    Posty
    148
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Bartexio Zobacz posta
    Szybcy są z eventami, ledwo ten się skończył a już nastepny na testowy wgrany. Ale wg. tego wynika że nic specjalnego po za kolejnymi ozdobami do gwiazdy nie będzie
    w tamtym roku byl minievent jeszcze pomiędzy urodzinowym a halloween wiec nie zdziw sie jak na dniach wgrają owy )

    Cytat Zamieszczone przez trorox Zobacz posta
    Czyli wygląda na to, jeśli się nic nie zmieni, że głównie warto celować w młodego Gemini, a reszta, jak się uda. Czyli event zdecydowanie mniej wymagający niż właśnie zakończony rocznicowy.
    bez rewelacji w sumie ale i tak trochę dyń trzeba uzbierać na całość zobaczymy moze znowu cos zmodyfikują z czasami produkcji dyń

  9. #9
    Początkujący Odkrywca Awatar Lord_Crain
    Dołączył
    24.09.2012
    Posty
    415
    Serwer
    Złota Góra
    Dodali kilka rzeczy do eventu. Nowy generał duch. Oraz 5x2 to samo drzewko z tymi samymi premiami z ulepszeniem za dynie do 7lvl. BB z pomysłami idzie coraz bardziej po bandzie. A może to już dawno za nią?
    Ostatnio edytowane przez Lord_Crain ; 02.10.2020 o 18:02

  10. #10
    Odkrywca
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    658
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Z tymi kolorowymi drzewkami to trochę lipa będzie, bo wszystkich się nie kupi, trzeba będzie wybrać jeden kolor które będzie się kupowało. Tylko że jak dają w przyszłości jakieś danego koloru np w paczce za klejnoty, w zadaniu, w kalendarzu, itp., to wtedy jak się inny kolor wybrało ?

Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 5 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.